SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer, masa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 142
Witam! Mam 15 lat. Obliczyłem % tłuszczu i wyszło mi ok.14,6%. Chciałbym mieć tak 12%. Ważę 62/63kg, wzrost 170. Chciałbym aby było widać kaloryfer. Byłem ok. miesiąc temu u trenera zarazem dietetyka i powiedział mi, że muszę mieć masę. Dostałem odżywki (full mass full force). Dzisiaj mi się skończyły. Przytyłem przez ten czas ok. 5kg (oczywiście dietę również dostałem). Wydaje mi się, że mam mięśnie natomiast są one ukryte pod warstwą tłuszczu. Co mam robić? Może jakieś odżywki? Cena ok. do 80zł. Dodam, że regularnie(3 dni w tygodniu chodzę na siłownie) i od 2 dni robię a6w.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam Planu:Trening na mase

Następny temat

Bieganie a Silownia

Wiecej