SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalistenika + FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 903

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

24

Waga

70

Wzrost

177

Cel treningowy

siła funkcjonalna

Staż treningowy na siłowni

1

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

-

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

raczej brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

split 5x

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Płaska - 80+
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1612
Witam

Ćwiczę regularnie od lutego tego roku, wcześniej miałem epizody z bardzo długimi przerwami
aktualnie miałem przerwę 1tydzień na wyjazd i chcę wrócić z nowym planem

Ćwiczyłem split 5x tydzień plan mi podszedł rewelacyjnie ale chcę czegoś więcej, chciałbym siły funkcjonalnej
myślę nad kalisteniką / street workout

czy połączenie ćwiczeń FBW z Kalisteniką będzie dobrym rozwiązaniem ? myślałem nad 2x fbw i 2x kalistenika w tygodniu
FBW był by to standardowy trening partia 3x 6ćwiczeń podstawowych na wolnym ciężarze

no i tutaj bym potrzebował pomocy, jak zacząć i jakie ćwiczenia wykonywać w kierunku street workout, interesuje mnie wczystko co da się zrobić na poręczach, może zna ktoś dobre strony wprowadzające?

Jestem Jasiem !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny ( FBW )

Następny temat

Trening na Masę.

WHEY premium