SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaleka zaczyna pakować, cel złapać równowagę: siły, wytrzymałości i ruchu.

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 186806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Zrobiłem trening na macie, nie filmowałem, bo czułem, że szału nie będzie, słabowity po wczorajszym i wciąż brak mi energii, takiej mocy sprzed infekcji, dwie serie różnych antybiotyków i gorączka oraz brak ćwiczeń bardzo mnie osłabiły. Ale będzie moc jeszcze miesiąc i zacznę znów się rozwijać, powoli do przodu. Czas treningu 1 godzina. Poranna waga bez kreatyny 98.7 kg. Dzisiaj znów zażyłem kreatynę, ciekaw jestem jutrzejszej wagi. Uda, ręce, plecy dół i oczywiście brzuch wymęczone, sama rozkosz.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
ojan
Daj sobie powiedzieć
Szybki wzrost wagi to powodują węglowodany gdyż "magazynują" wodę.

U mnie ten wzrost z dnia na dzień to kwestia mniej niż jeden kilogram, mnie chodzi o trend, który staram się kontrolować. Kreatynę dla szybszej regeneracji przeciw spastyce biorę, nie tak, jak kulturyści dla budowania masy mięśni. Dzisiaj waga o 1/10 kg w dół przy spożytej wczoraj kreatynie i białku. Poranna waga 98,6 kg, dlatego z czystym sumieniem znów spożyłem rano. Wieczorem wrzucę zdjęcia moich skromnych posiłków. Słodkiego nic nie jem, pieczywa mało, bo ruchu też pomimo ćwiczeń niewiele.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Wczoraj nie brałem białka i nie ćwiczyłem siłowo, bo angielski, ale kreatynę rano wypiłem i waga wzrosła dzisiaj o pół kilo. Janek się oburzy, ale z tego powodu dzisiaj nie wziąłem kreatyny.
Moje trzy posiłki plus dwa jabłka i trochę pestek z dyni. Napoje niesłodzone.











Zmieniony przez - olotraper w dniu 2019-09-26 14:49:09
2

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66949
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A propos kreatyny.
Jak masz ją brać niesystematycznie to nie bierz jej wcale bo to mija się z celem jej stosowania.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Giaurnemo
A propos kreatyny.
Jak masz ją brać niesystematycznie to nie bierz jej wcale bo to mija się z celem jej stosowania.

Zastanawiałem się nad tym. Stwierdziłem, że traktuję ją trochę jak kawę. Lepiej spożywać ją przynajmniej w dwutygodniowych co najmniej okresach. Wcześniej brałem, aż do zużycia całej puszki, po czym była przerwa. Na razie eksperymentuję z tym niedokończonym opakowaniem. Zaszkodzić mi ta reszta kreatyny nie zaszkodzi, a chodzi mi o lepszą regenerację przeciw spastyczności. Nową z SFD kreatynę Anabolic Dream zimą wezmę w długim okresie. Szkoda ją będzie tak zmarnować, jak tę co kończę.
Dzisiaj bardzo intensywnie ćwiczyłem nogi, ale w taki quasi biegowy sposób budowałem ich siłę. Quasi sprinty na bieżni elektrycznej, przysiady, przyklęki, wypady, wymachy. Dołożyłem orbitrek. Trochę gimnastyki z drabinką i sprężyny.


2

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Wczoraj zrobiłem pierwszy po infekcji trening w mojej piwnicznej siłowni. Słabszy niż przed infekcją, ale czuję, że się poprawia forma. Dosyć intensywnie ćwiczyłem i nie tylko z ciężarami. Klata solidne przećwiczona - 3 ćwiczenia po 3 serie, a plecy, barki, bicepsy i nogi trochę tylko ogarnąłem, choć czuję pozostałe ćwiczenia także w kościach. Objętość treningowa 3900 kg, czas 1:29 h, waga wczoraj 98.5 kg, a dzisiaj rano 98.3 kg.





Zmieniony przez - olotraper w dniu 2019-09-28 10:33:05
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
olotraper
Słabszy niż przed infekcją, ale czuję, że się poprawia forma.


Olo to jest jedynie słuszny kierunek
Innych drogowskazów nie widzę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Giaurnemo
olotraper
Słabszy niż przed infekcją, ale czuję, że się poprawia forma.


Olo to jest jedynie słuszny kierunek
Innych drogowskazów nie widzę

Dzisiaj wykończony, bolą mnie nie klata tylko głównie nogi i okolice bioder. Dowodzi to, że jeszcze bardziej na tym muszę się skupić. Dzisiaj chodzenie i rozruszanie bioder. Takie ciekawostki o stosowaniu kreatyny wyczytałem oczywiście nie pierwszy raz, w tym ważne, że trzeba mieć zdrowe nerki, dużo korzyści, ale nie tylko. A poniżej o stosowaniu, ostatnie zdanie jest istotne:
Codzienne stosowanie kreatyny w taki sposob wywołuje jednakże inny problem. Żeby zbytnio nie przeciążyć organizmu, należy brać ja w cyklach i np. po trzech miesiącach stosowania zrobić sobie miesiąc przerwy. W przypadku brania kreatyny tylko w dni treningowe można ją bez problemów stosować przez cały rok.
Dawkowanie kreatyny uwzględniające dni treningowe i nietreningowe to obecnie najpopularniejszy sposób jej dawkowania. Poleca się ją głównie w przypadku trenowania sportów siłowych.
Istnieje jeszcze jedna szkoła mówiąca o przyjmowaniu od 3 do 5g kreatyny w ciągu dnia, niezależnie od tego czy trenujemy czy nie. przy tej metodzie nie ma konieczności stosowania cykli - kreatynę możemy przyjmować przez cały rok. Ze względu na mniejsze dawki, nasycenie mięśni kreatyną trwa znacznie dłużej. Sposób ten sprawdza się szczególnie dobrze przy sportach wytrzymałościowych i wytrzymałościowo-szybkościowych.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, w jaki sposób najlepiej jest stosować kreatynę. Najlepiej będzie sprawdzić każdy ze sposobów na sobie.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Plecy nawalają. Wrzucam filmik sprzed czterech dni, bo potem jeszcze tylko nieszczęsną jogę wózkową robiłem, zobaczcie, to także, jakie ćwiczenia proponowane przez ładną panią mi zaszkodziły. No ale, jak jej można było odmówić treningu



Ładna pani:


Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczgo zamknięto mój temat?

Następny temat

Justyna - dziennik zmian :-)

WHEY premium