SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaleka zaczyna pakować, cel złapać równowagę: siły, wytrzymałości i ruchu.

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 186796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
ojan
Co to znaczy "zawiesiłem białko"?
Dla mnie białko jest bardzo ważne. Opieram się na stwierdzeniu, że potrzeba jeść 1g/kgmc.

Przestałem na razie jeść białko - odżywkę (1 miarka dziennie). Jest bardzo ważne, ale jem też kurczaka, mięso gotowane, wędliny, kasze, ryż, itd. Nie ćwiczę to nie mam zapotrzebowania na większą ilość białka i białko w nadmiarze niewskazane dla nerek. A teraz szczególnie o nerkach muszę myśleć.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Rozumiem.
Wg artykułów zamieszczanych na sfd białko nie szkodzi nerkom (ale piszą tam o zdrowych).

Powodzenia w dalszej walce o sprawność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
ojan
Rozumiem.
Wg artykułów zamieszczanych na sfd białko nie szkodzi nerkom (ale piszą tam o zdrowych).

Powodzenia w dalszej walce o sprawność.

Pewnie jedna miarka nie zaszkodzi. Nie ćwiczę, nie jem no i oszczędność finansowa, a tak poważnie nawet nie mam apetytu, pewnie przez antybiotyk. Po co się zmuszać.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
olotraper
ojan
Rozumiem.
Wg artykułów zamieszczanych na sfd białko nie szkodzi nerkom (ale piszą tam o zdrowych).

Powodzenia w dalszej walce o sprawność.
Pewnie jedna miarka nie zaszkodzi. Nie ćwiczę, nie jem no i oszczędność finansowa, a tak poważnie nawet nie mam apetytu, pewnie przez antybiotyk. Po co się zmuszać.
Ja myślę, że w tych artykułach odnosili się do białka jako całości a nie tylko do białka w prochu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Olo ,a gdzie się zapodziałeś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
Olo ,a gdzie się zapodziałeś

No właśnie!
Olo where are you
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Hej panowie kuruję się. Najpierw poważna infekcja, a potem mocno strzyknęło mnie w plecach po trzydniowym leżeniu w łóżku. Żeby śmieszniej strzyknęło mnie nie przy ćwiczeniu tylko przy zwykłym wstawaniu z krzesła. Osłabiony po gorączce i antybiotykach oraz z bólem pleców ćwiczyłem tylko nudne chodzenie i trochę ręce sprężynami, generalnie zastój w treningach. Dzisiaj większy wysiłek, gimnastyka barków bez ciężarków, aby nie urazić pleców, bo jakoś sobie trzeba radzić. Ogólnie muszę się odbudować i trzyma mnie spastyczność. Ta infekcja pokazuje, jak po uszkodzeniu rdzenia jestem lichego zdrowia. Poranna waga 98,3 kg.


Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Zaczynam się powoli sprężać, jeszcze nie wróciłem do sił sprzed trzech tygodni, ale jest lepiej. Zwiększam obciążenie i intensywność. Wczoraj zrobiłem pierwszy normalny trening siłowy. Czas 42 minuty, objętość treningowa 3000 kg. Ćwiczyłem po trochę prawie wszystkie partie ciała. W filmiku skupiłem się na nagraniu mojej rozgrzewki i kilka innych pojedynczych ćwiczeń. Poranna waga wczoraj i dzisiaj 97,8 kg.



Białko z rana:


1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Wczoraj intensywne chodzenie i trochę gimnastyki. Po południu zrobiłem 25 minut mocnego treningu kalsteniczno-gimnastycznego. Myślałem, że nic więcej po za chodzeniem nie będę robił, a właśnie 4 minuty po północy skończyłem także mocny trening siłowy podobny do tego sprzed dwóch dni tylko więcej kilogramów i martwego ciągu. Nie filmowałem. Czas 1:17 h, objętość treningowa 4200 kg. Poranna waga 98,1 kg.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Napisz co zrobiłeś z tym białkiem i żółtkiem jaja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczgo zamknięto mój temat?

Następny temat

Justyna - dziennik zmian :-)

WHEY premium