SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kafar1991/ Dziennik/ Odrabiamy spadki... z nawiązką!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4395
Właśnie dzisiaj wróciłem z wakacji. Łeba obfitowała w wiele atrakcji, także tych mocno zakrapianych. Wódka była moim codziennym "pokarmem" tak jak jeszcze całkiem niedawno twaróg o 22. Piłem, bawiłem się, poznałem nowe dobre znajomości z okolicznych miast (DG, Sosnowiec) które przetrwają moim zdaniem na 100%! Ale są też ciemne strony "aktywnego" wypoczynku - chodzenie spać o 1,2 w nocy, czasem nawet później i wstawanie o 8, regularna alkoholizacja no i niesamowita wilgoć w pokoju... Kolega się zatruł na stołówce i wilgoć pozwoliła na rozprzestrzenienie się rotawirusa i zarażenie całej wesołej szóstki z pokoju grypą jelitową. Przez 36 (sic!) godzin nie mogłem zjeść nawet kromki chleba (miałem na czczo także podróż z Łeby na Śląsk!) a moim jedynym pokarmem mogła być woda mineralna. Spadłem z pasa, ale także i z wymiarów. W łapie 35, a było 36. Nie chodzi nawet o czyste centymetry, ale widać, że i jakość mięśnia spadła. Trzeba to koniecznie naprawić! Miałem w planach redukcję, ale z pasem jest ciut lepiej, a jeśli przypilnuję miski i będę aktywnie (sportowo ) się bawił, to mogę sobie pozwolić na odrabianie strat. Tylko, że moim celem na te wakacje jest nie tylko odrobienie strat, chce to zrobić z nawiązką! A pomoże mi w tym Cell Pump i także prawdopodobnie Monohydrat.

Oto plan jaki planuję używać (robił go Tomot, ja zrobiłem kilka małych przeróbek )

I DZIEŃ

KLATA

1. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4 serie - 10, 8, 8, 6

2. Wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej 4 serie - 10, 8, 8, 6

3. Rozpiętki na ławce płaskiej 3 serie - 8, 8, 8

TRICEPS

1. Prostowanie ramion na wyciagu stojac 3 serie - 10, 8, 8

2. Wyciskanie francuskie lezac ze sztanga 3 serie - 10, 8, 8

3. Wyciskanie francuskie siedzac ze stangielka 3 serie - 10, 8, 8

II DZIEŃ

PLECY

1.Podciąganie na drążku 4 serie - max, max, max, max

2. Wiosłowanie sztangielką w opadzie 4 serie - 10, 8, 8, 6

3. Unoszenie tułowia z opadu 3 serie - 12, 10, 8

4. Szrugsy ze sztangą 2 serie - 10, 8

BICEPS

1. Uginanie ramion ze szangą łamaną stojąc 3 serie - 12, 10, 8

2. Uginanie ramion w uchwycie młotkowym 3 serie - 8, 8, 8

3. Uginanie ramienia w oparciu o kolano 2 serie - 10, 10

PRZEDRAMIONA

1. Uginanie nadgarstkow nachwytem ze sztanga 2 serie - 15, 12

2. Uginanie nadgarstkow podchwytem ze sztanga 2 serie - 15, 12

III DZIEŃ

BARKI

1. Wyciskanie sztangielek siedzac 4 serie - 10, 8, 8, 6

2. Unoszenie sztangielek na boki 4 serie - 10, 8, 8, 6

3. Odwrotne rozpiętki 4 serie - 10, 8, 8, 6

Pozdro, będzie dobrze! Postaram się nie pić w te wakacje, okazji będzie wiele ale mam nadzieję, że to pokonam.

Pozdrawiam

<-No Pain No Gain->

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22704
Powodzenie i zycze mieska.
Pozdro

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 738
heh no niezle ;) widze ze ladnie popiles no ale w sumie ciezko sie nie skusic w wakacje gdy jest najwiecej imprez.. proponuje zrobic 4 cw na klatke np skos w dol (niezle ciagnie i poprawia podkreslenie klatki ) oczywiscie zlaezy od stazu ale mnie 3 cw na klate nie grzeja, tak samo zrobil bym z barkami 4 cw (podciaganie sztangi wzdloz tulowia) + 2 cw szrugsy ( z barkami a nie z plecami!)..
oczywiscie kazdy ma inne poglady i kazdy wybiera co bardziej mu pasuje wiec to jest tylko przyklad..
pozdroo0oo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 11365 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86747
A najważniejszej partii nie ma?

W tej formie na pewno bym nie robił treningu.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-07-14 14:06:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
_Knife_ nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie kazda parta jest najwazniejsza :> bez obrazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4395
Knife

Nóg nie robię, ponieważ nadal mam problem z kolanem.. Będę musiał chyba iść do lekarza, jakąś opaskę kupić na nie. Niby przestało lekko boleć, ale coś czuję, że długo nie pociągnę z nogami na tym planie. Macie jakieś rady? Słyszałem, że glukozamina lub odnovit podobno dobry na stawy kolanowe jest.

Dawid2000

No pobalowałem ostro, ale koniec z tym! Na trzeźwo też można żyć, ale tyle tych pokus było w Łebie, że szok. Teraz w moim mieście odzwyczaje się od alko, bo nudy (znaczna większość kumpli wyjechała w tym turnusie na wakacje..) więc będzie ok.

Szrugsy będę robił jednak z barkami i 4 serie..

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no i bardzo dobrze, tak trzymaj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 10215 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dawid200 & Carire

Dzięki powodzenie zawsze się przyda

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53932
Plan imo dobry

Ale za jednego francuza dałbym wąskie wyciskanie
Powodzenia i zapraszam do mnie

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
OOOOOO HELLSING! Zapomniałem właśnie o tym ćwiczeniu na zabój... wsadzę je zamiast wyciskania francuskiego sztangielki jednorącz.. Dzięki, że przypomniałeś mi Pozdro

<-No Pain No Gain->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa czy redukcja ?

Następny temat

Początki FBW - trening na mase

nutlove nowy