SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kafar1991/ Dziennik/ Odrabiamy spadki... z nawiązką!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Widzę, też spadki odrabiasz .
Także będę zaglądał, zapraszam do mnie i życzę powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
PLECY

1.Ściąganie drążka za siebie 4 serie - 10 x 40 kg, 8 x 45 kg, 8 x 50 kg, 6 x 55 kg

2. Wiosłowanie sztangielką w opadzie 4 serie - 10 x 17,5 kg, 8 x 19,5 kg, 8 x 19,5 kg, 6 x 22 kg

3. Unoszenie tułowia z opadu 4 serie - 12 x 10 kg, 10 x 10 kg, 8 x 10kg, 6 x 10 kg


BICEPS

1. Uginanie ramion ze szangą łamaną stojąc 3 serie - 12 x 20 kg, 10 x 25 kg, 8 x 27,5 kg

2. Uginanie ramion w uchwycie młotkowym 3 serie - 12 x 5 kg, 10 x 5 kg, 8 x 5 kg

3. Uginanie ramienia w oparciu o kolano 2 serie - 10 x 12 kg, 10 x 12 kg




Trening z wczoraj lajtowy, ogólnie do następnej środy będę ćwiczył rozruchowo, problemy z żołądkiem mam nadal, ale niedługo przejdą. Na poważnie się biorę, jak zacznę Cell Pumpa brać.

Wczoraj po siłce pojechałem na melanż do Dąbrowy Górniczej, litr wódki na 6 poszedł, a właściwie na czterecg, bo laski piły malutko. Nie wiem, jak one mogą mieć tak słabą głowę.. wypiły w **** mniej od nas chłopaków, a odleciały szybko, a ja się spokojnie trzymałem. Dzisiaj spacerek z koleżanką i jeden bro rekreacyjnie poszedł. Zaraz idę do kibla, bo sraka mnie trzyma.

PS. zanim powiecie, że to od alko, to powiem Wam, że po posiłku przedtreningowym nieco przed melanżem miałem mocny ogień z dupy dolegliwości żołądkowe przejdą, biorę Cell Pumpa i kończymy definitywnie z alko!

Pozdro

Zmieniony przez - Kafar1991 w dniu 2008-07-17 19:12:32

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
na Plecy brakuje mi podstaw


IMO Podciąganie szeroko na drązku i MC

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
j/w.
Wywaliłbym to unoszenie tułowia, a dał ciąg i dałbym drążek zamiast wyciągu górnego.
W podciąganiu na drążku nawet chwyt nie musi być wybitnie szeroki, ja zwykle się podciągam w neutralnym, a plecy są moją mocną stroną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
Hmm.. podciąganie na drążku dodam, jak nie będę ćwiczyć sam, bo nie ma mi kto nóg trzymać. A próbowałem samemu wczoraj i ni ch..a, żeby to ćwiczenie dało pożądane efekty. Co do ciągu - zobaczymy.

Od next tyg. jak dolegliwości żołądkowe przejdą, to wezmę się za michę na serio (teraz już chciałem, ale co z tego mam jak i tak każdy posiłek wysram za 5 minut :-/) i za Cell Pumpa, ale to musi mi przejść. Ogólnie brzuch mnie b.boli niestety.

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
a brzuch przestanie boleć bo musi?

wiesz dlaczego boli?



a co do Podciągania, jak nie dajesz rady sam, to lekko podeprzyj się na krześle/ławce ale samomu już powoli opuszczaj.

Z czasem dojdziesz samemu/potem z obciążeniem do 3-4 serii po 10-12x

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
BARKI

1. Wyciskanie sztangielek siedzac 4 serie - 10 x 12 kg, 8 x 17 kg, 8 x 17 kg, 6 x 19,5 kg

2. Unoszenie sztangielek na boki 4 serie - 10 x 5 kg, 8 x 5 kg, 8 x 5 kg, 6 x 5 kg

3. Odwrotne rozpiętki 4 serie - 10 x 20 kg, 8 x 25 kg, 8 x 25 kg, 6 x 30 kg

3. Wznoszenie gryfu do brody 4 serie - 10 x 20 kg, 8 x 22,5 kg, 8 x 22,5 kg, 6 x 25 kg




Wracam do gry, miałem dzisiaj nie iść, ale zdecydowałem się o 19.40. I tego mi było trzeba, widać, że powoli wracam do formy. Jeszcze to trochę potrwa, ale jest już coraz lepiej! Czuję to w moczu. A co do brzucha to niepotrzebnie piłem wiedząc, że mam problemy z żołądkiem.. Ale po wczorajszym bólu brzucha to ścierwo mi obrzydło. W poniedziałek klateczka z tricepsem, już się nie mogę doczekać!

Podczas mojej dzisiejszej drogi na siłownię miałem śmieszną sytuację . Zamyślony idę na siłkę, dobre bity lecą na moim MP3 i widzę (bo nie słyszę) że jakaś starsza pani z kwiatami patrzy się na mnie i rusza ustami, pewnie coś do mnie mówi , ja ściszam muzykę, dalej nie słyszę. Podchodzę do niej, pomyślałem w pierwszej chwili, że pewnie nie jest z mojego miasta i szuka kościoła, a nawiązał się taki dialog:

Pani - gdybym tylko była młoda..

Ja - słucham?

Pani - gdybym miała 16 lat to teraz pewnie byś mnie posuwał

Ja - co?


starsza pani podchodzi bliżej i pokazuje mi kwiaty

Pani - czujesz to?

Ja - czuję, ładne kwiaty

Pani - to zapach cipki, czujesz? chce mi się bzykać



I odszedłem roześmiany i w dobrym humorze udałem się na trening autentyk!


Zmieniony przez - Kafar1991 w dniu 2008-07-18 23:34:49

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624


ładnie, ładnie, hahah.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
a stara bardzo była?


trzeba było brać

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
No śmieszne to było ale zdarzają się takie przypadki, babka stara na oko gdzieś z 70 lat, nie czuła niczego w ciasnej (? )już od wieeelu lat zapewne, to się we łbie wali

<-No Pain No Gain->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa czy redukcja ?

Następny temat

Początki FBW - trening na mase

WHEY premium