SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kadra działu Ladies SFD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 909 Napisanych postów 55220 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 335161
Moderatorzy/Moderatorki Ladies


Nightingal
Paweł Słowikowski

Od wielu lat pasjonat treningu siłowego ciągle poszerzający wiedzę na bazie własnych praktycznych doświadczeń. Posiada między innymi uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej w specjalności - kulturystyka, instruktora sportu w zakresie koszykówki oraz instruktora nordic walking. Dyplomowany menedżer sportu od lat zawodowo zajmujący się organizacją oraz promocją imprez sportowych i rekreacyjnych. Ukończył także studia doktoranckie na Wydziale Wychowania Fizycznego AWF w Warszawie, gdzie przedmiotem jego naukowych zainteresowań było zarządzanie w sporcie.

Faftaq
Tadeusz Sowiński

Specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Jako dietetyk współpracuje zarówno ze sportowcami klasy mistrzowskiej (w ramach współpracy z Polskim Związkiem Towarzystw Wioślarskich brał udział w przygotowaniach m.in. medalistek olimpijskich z Londynu), jak również z osobami trenującymi amatorsko, dla własnej satysfakcji. Autor ponad 3000 artykułów traktujących o żywieniu, suplementacji i zdrowym trybie życia. Aktualnie prowadzi także kursy i szkolenia dla trenerów sportu i dietetyków.

Łukasz Kowalski
Jest doktorantem w Katedrze Dietetyki Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Prowadzi indywidualne konsultacje i seminaria dietetyczne. Opublikował kilkadziesiąt artykułów dotyczących żywienia i aktywności fizycznej w czasopismach, takich jak: Kulturystyka i Fitness Sport dla Wszystkich, Fitness Authority oraz Muscular Development. Niedawno jeden z jego artykuł ukazał się również w czasopiśmie naukowym Roczniki PZH: „Evaluation of biological and clinical potential of paleolithic diet.” Obecnie podczas studiów doktoranckich prowadzi badania z udziałem osób z nadwagą dotyczące wpływu czynników żywieniowych na wydzielanie hormonów mających kluczowe znaczenie dla uczucia sytości i sylwetki. kontakt: http://180rekompozycja.pl 

Ruda
ANia Parzych

Posiada wiedzę z zakresu szeroko pojmowanej rekreacji ruchowej, zawodowo instruktorka fitness i tańca sportowego, kulturystyki i dyplomowany trener personalny. Traktuje ruch i ciało człowieka jako pasję, ciągle rozwija umiejętności, uczestnicząc w wielu szkoleniach poruszających tematykę treningową, jak i żywieniowo – suplementacyjną. Oprócz wiedzy i doświadczenia posiada wiele cech pozwalających zjednać sobie osoby, z którymi współpracuje – zabawna, z charakterem, pozytywnie motywująca, o czym można dowiedzieć czytając napisane przez nią artykuły lub uczestnicząc w prowadzonych przez nią treningach.

bziubzius
Kinga Żuralska
( na filmie)
Pasjonatka sportu i zdrowego stylu życia. Treningi i zdrowe odżywianie to nieodłączny element jej ​codziennego dnia. Aktywnie działa jako instruktorka personalna i nieustannie poszerza swoja wiedz​ę​ uczestnicząc​ w szkoleniach i warsztatach związanych z dziedziną fitness. Ukończyła między innymi szkolenie Fitness PFI Personal trainer, Ogólnopolskie szkolenie CrossFit Mjollnir, a takż​e warsztaty Kettlebell i bulgarian bag. Uważa, że ograniczenia istniej​ą​ tylko w naszej wyobraźni i s​ą​ po to, aby je przełamywać


Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2015-05-08 18:06:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piersi

Następny temat

DT Ann - zabawa z ciężarami

Dzikie