SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kadra działu Ladies SFD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull One and One Administrator
Ekspert
Szacuny 895 Napisanych postów 54866 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 333710
Moderatorzy/Moderatorki Ladies


Nightingal
Paweł Słowikowski

Od wielu lat pasjonat treningu siłowego ciągle poszerzający wiedzę na bazie własnych praktycznych doświadczeń. Posiada między innymi uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej w specjalności - kulturystyka, instruktora sportu w zakresie koszykówki oraz instruktora nordic walking. Dyplomowany menedżer sportu od lat zawodowo zajmujący się organizacją oraz promocją imprez sportowych i rekreacyjnych. Ukończył także studia doktoranckie na Wydziale Wychowania Fizycznego AWF w Warszawie, gdzie przedmiotem jego naukowych zainteresowań było zarządzanie w sporcie.

Faftaq
Tadeusz Sowiński

Specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Jako dietetyk współpracuje zarówno ze sportowcami klasy mistrzowskiej (w ramach współpracy z Polskim Związkiem Towarzystw Wioślarskich brał udział w przygotowaniach m.in. medalistek olimpijskich z Londynu), jak również z osobami trenującymi amatorsko, dla własnej satysfakcji. Autor ponad 3000 artykułów traktujących o żywieniu, suplementacji i zdrowym trybie życia. Aktualnie prowadzi także kursy i szkolenia dla trenerów sportu i dietetyków.

Łukasz Kowalski
Jest doktorantem w Katedrze Dietetyki Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Prowadzi indywidualne konsultacje i seminaria dietetyczne. Opublikował kilkadziesiąt artykułów dotyczących żywienia i aktywności fizycznej w czasopismach, takich jak: Kulturystyka i Fitness Sport dla Wszystkich, Fitness Authority oraz Muscular Development. Niedawno jeden z jego artykuł ukazał się również w czasopiśmie naukowym Roczniki PZH: „Evaluation of biological and clinical potential of paleolithic diet.” Obecnie podczas studiów doktoranckich prowadzi badania z udziałem osób z nadwagą dotyczące wpływu czynników żywieniowych na wydzielanie hormonów mających kluczowe znaczenie dla uczucia sytości i sylwetki. kontakt: http://180rekompozycja.pl 

Ruda
ANia Parzych

Posiada wiedzę z zakresu szeroko pojmowanej rekreacji ruchowej, zawodowo instruktorka fitness i tańca sportowego, kulturystyki i dyplomowany trener personalny. Traktuje ruch i ciało człowieka jako pasję, ciągle rozwija umiejętności, uczestnicząc w wielu szkoleniach poruszających tematykę treningową, jak i żywieniowo – suplementacyjną. Oprócz wiedzy i doświadczenia posiada wiele cech pozwalających zjednać sobie osoby, z którymi współpracuje – zabawna, z charakterem, pozytywnie motywująca, o czym można dowiedzieć czytając napisane przez nią artykuły lub uczestnicząc w prowadzonych przez nią treningach.

bziubzius
Kinga Żuralska
( na filmie)
Pasjonatka sportu i zdrowego stylu życia. Treningi i zdrowe odżywianie to nieodłączny element jej ​codziennego dnia. Aktywnie działa jako instruktorka personalna i nieustannie poszerza swoja wiedz​ę​ uczestnicząc​ w szkoleniach i warsztatach związanych z dziedziną fitness. Ukończyła między innymi szkolenie Fitness PFI Personal trainer, Ogólnopolskie szkolenie CrossFit Mjollnir, a takż​e warsztaty Kettlebell i bulgarian bag. Uważa, że ograniczenia istniej​ą​ tylko w naszej wyobraźni i s​ą​ po to, aby je przełamywać


Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2015-05-08 18:06:19

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piersi

Następny temat

DT Ann - zabawa z ciężarami

;