SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kaczy kuper- ćwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4657
Witam. Mam wadę postawy, tak zwany kaczy kuper. Jak go zniwelować? Jakie ćwiczenia wykonywać? Aktualny mój plan treningowy to push/pull.
Od stycznia jadę "6 tygodniowy nowoczesny trening ramiom".

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 43313 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 332014
Najlepiej skonsultowac sie w tej kwestii z fizjoterapeuta, który oceni stopien wady i dobierze odpowiednie ćwiczenia rehabilitacyjne.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4657
Byłem u jednego sportowego fizjotetapeuta i stwierdził, że jedli mi to w niczym nie przeszkadza, to po co ruszać. Ze może być to taki urok. Ręce mi opadły...

Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 43313 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 332014
A mozesz wstawić foto sylwetki? Tylko załóż obcisle ciuchy. Mamy na forum fizjoterapeutów, wiec ocenimy stopień wady.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny. REDUKCJA

;