SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ka + animal Pump co wy na to ?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
Witam po sylwestrze planuje cykl na ka + animal pump co wy na to ? pasuje no i do tego oczywiście kupuje bulka do uzupełnienia diety 5 kg profi whey mass + witaminki , omege 3 , i aptecznie zma
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
nieno diete ładnie czymam hmm :D jak czytam na forum to biora nawet łepki po 15 lat juz suple :D ale to chyba przesada a ty od ilu zaczołes brać kreatynke .. ale wiesz czesto nie robie cykli 2 razy w roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
cel masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
szkoda kasy na odzywki z seri Animal ...
zdrowia

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
zestaw jak zestaw przyluz sie do diety i do treninu a na pewne beda dobre efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
ja to wiem że sie przyłoże hmm tylko pytałem się dlatego bo jeszcze nie widziałem na forum żeby ktos łączył animal pumpa z ka tylko z suplami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
Belzybub czemu szkoda pieniądzy większość pisze że animal pump jest naprawde dobry a mam okazie kupić go za 129 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
KA nie opłaca się ;/ lepiej już weź same mono.. bo dawki jakie polecają producenci na opakowaniu ,że 1.5g dziennie wystarczy nie sprawdzaja się w ogóle w praktyce..

brałej już KA dwukrotnie i te pierwsze od FA brałem i powiem ,że trzeba brać dużo większe dawki.. 8g dziennie myśle ,że powinno być ok.. ale to już lepiej kupić tańsze i pewne mono i brać 2 porcje po 5g.

Animal Pump bierz ze sklepu sfd.pl jest teraz taka promocja ,że nawet na allegro mają drożej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
no wiem hmm może nawet połącze mono + animal pump :D allegro przegrało hehehe o jakies 6 zł ale zawsze pewniej jest na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
dokładnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
ripazha
to może tak
Mono universala bo jest świetne :D
wiec
dt 5g rano przed treningiem animala i po treningu 5 g mono
dnt animal pump a popołudiu gdzies o 17 mono bo czytałem że wogule się nie opłaca brac animala tylko w dni treningowe co ty na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
dobrze ale animala bierz tylko przed trenigiem.. masz tyle porcji ,że starczy Ci na cały cykl jeśli będziesz tak dawkował.

mono w razy dziennie tak jak napisałeś. w nietrenigowe rano i w porze trenigue.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna??

Następny temat

Wejdz zobacz...

WHEY premium