SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K-1 World Max 2010: dwa turnieje na jednej gali! +walka Polaka?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 16087 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 79876
K-1 World Max 2010: dwa turnieje na jednej gali!

Organizacja FEG na 5 lipca zapowiedziała kolejny event - tym razem podwójny czyli K-1 WORLD MAX 2010 -70kg World Championship Tournament FINAL16/ -63kg Japan Tournament FINAL, który odbędzie się w hali Yoyogi Stadium 1st, w Tokio. Są to dwa turnieje wagi do 63 kg i do 70. W pierwszym przypadku jest to kontynuacja wcześniejszej pierwszej rundy turniejowej K-1 Worl MAX 2010 -63 Japan Tournament, która odbyła się w końcówce marca.

Drugi turniej to klasyczna 16 osobowa rozgrywka turniejowa jak trwa niemal od początku rywalizacji zawodników wagi lekkiej do 70 kg. W tym roku - jak wskazują wszystkie znaki na niebie odbędzie się ona z pierwszym historycznym udziałem polskiego zawodnika Michała Głogowskiego. Michał nie figuruje jeszcze na oficjalnej liście ale z naszych informacji wynika, że jest to przesądzone. Lista potencjalnych rywali już na dziś wygląda następująco: Yoshihiro Sato, Albert Kraus, Yuichiro "Jienotsu" Nagashima. Na razie brak jest informacji o innych zawodnikach a w szczególności o aktualnym mistrzu K-1 MAX - Giorgio Petrosyanie z Włoch. Był on dwukrotnie kontuzjowany od finałów we wrześniu. Także Buakaw, który prawdopodobnie ma nowego managera - czeka na wezwanie organizacji. Nieoficjalnie można przypuszczać, iż Andy Souwer czy Nieky Holzken również wezmą udział w tym turnieju, obok zwycięzców europejskich eliminacji (Philipe Salmon, Vitali Harkou).

W turnieju do 63kg mamy następujące nazwiska: Daisuke Uematsu, Yuki, Naoki Ishikawa, Keiji Ozaki, Tetsuya Yamato, Yoshimichi Matsumoto, Yuta Kubo, Kizaemon Saiga, Koya Urabe, Toshiki Taniyama, Shohei Asahara. Patrząc na ilość zawodników można przypuszczać, że czeka nas rekordowa ilość walk.


Źródło: fight sport.pl

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2010-06-02 07:38:37

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 16087 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 79876

Tak oto wygląda rozpiska pierwszego w historii K-1 turnieju do 63 kg. Na gali w Yokohamie, która odbędzie się 5 lipca oprócz ćwierćfinałów turnieju zobaczymy także walki eliminacyjne do turnieju World Max Final 2010. W jednej z nich zobaczymy trenującego z Mauricio Shogunem Andre ‘Didę’ Amade, który skrzyżuje rękawice z Yuichiro “Jienotsu” Nagashimą. Nagashima wygrał tegoroczny turniej japoński, a w zeszłym roku w finałowej eliminacji przegrał przed czasem z Albertem Krausem.

Wspomniany Albert Kraus zmierzy się z Hirokim Nakajimą, który doszedł do finału tegorocznego turnieju w Japonii, w którym przegrał z Nagashimą. Miejmy nadzieje, że Holender nie dozna żadnego urazu na BOTE i w pełni sił przystąpi do pojedynku z zeszłorocznym zwycięzcą turnieju KRUSH.

Dojdzie również do ciekawej konfrontacji japońskich zawodników. Yoshihiro Sato, który przegrał ostatnia na It’s Showtime 40 zmierzy się z Yuyą Yamamoto. Sato z pewnością będzie chciał wykorzystać przewagę warunków fizycznych. Yamamoto powinniście kojarzyć z zeszłorocznych finałów Maxa, w których w półfinale przegrał z późniejszym mistrzem Giorgio Petrosyanem.

Pozostałe walki eliminacyjne do World Max 2010 oraz finał turnieju -63 kg planowane są na wrzesień. W F16 wystąpi nasz reprezentant Michał Głogowski. W rozwinięciu lista potencjalnych rywali Michała.

Giorgio Petrosyan (Italia / Satori Gladiatorium Nemesis)
Andy Souwer (Holland / Shoot Boxing Holland)
Artur Kyshenko (Ukraine / Captain Odessa)
Su Hwan Lee (Korea / KHAN Gym / Inchoen Moobi Gym)
Mohamed Khamal (Morocco)
Vitaly Hurkou (Belarus / Patriot Gym)
Michal Glogowski (Poland / TKKF Siedlce)
Buakaw Por.Pramuk (Thailand / Por.Pramuk Gym)
or Pajonsuk (Thailand)
Drago (Armenia / Team SHOWTIME)
lub Chahid (Morocco / Golden Team)

Źródło: fight24.pl

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ochraniacz

nutloveb