SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K-1 WORLD GP 2005 Seul 19.03.2005

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461


K-1 WORLD GP 2005 Seul
Data:19.03.2005
Miejsce:Olympic Gymnasium-1,Seul,Korea

Turniej:
Hong-Mam Choi (Korea) vs.
Akebono (Japonia) vs.Nobuaki Kakuda (Japonia)
Lee Myeon Ju (Korea) vs.Hiraku Hori (Japonia)
Kaoklai Kaennorsing (Tajlandia) vs.Zhang Qing Jun (Chiny)

Super walka:
Peter Aerts (Holandia) vs.Remy Bonjasky (Holandia)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
W finale Kao zmierzy się z Kakudą - ciekawe kto będzie sędziował? Aerts miał walczyć z Sefo... Mam nadzieję że po kontuzji Petera już nie ma śladu i skopie Bonjaskyemy "flying ass"

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Ja będę czekał na wynik super walki.Też chciałbym aby Aerts wygrał z Bonjaskym.Zdecydowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Peter Aerts będzie walczyć z Carterem Williamsem, a Bonjasky z Rayem Mercerem. Coś wam się pomyliło...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
O kurde.Jeszcze kilka dni temu była na stronie K-1 inna rozpiska.Sog za znalezienie błęd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory że odbiegam od tematu,nie wiecie może czy Michael McDonald będzie jeszcze kiedy walczył?
Czy kariere już zakończył?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
O ile dobrze się orientuję to tego typu turnieje wyłaniają późniejszych uczestników Total Elimination, a więc ostatniego sprawdzianu przed wejściem do GP K-1. Jeśli tak, to obsada tego turnieju jest kolejnym dowodem na to, że w tej organizacji dzieje się wiele niedobrego. Można to nazwać poważnym kryzysem. Spójrzmy kogo my tu mamy. Akebono? Żart. Kakuda? Żart. Ponadto pięciu nieznanych „polepszaczy rankingów” i Kaoklai – człowiek bardzo utalentowany i który miał swoje wielkie pięć minut pokonując zasłużenie wpierw Ignashowa a potem Mighty Mo, ale który jednak jest jak dla mnie również pewnym symbolem wspomnianego kryzysu. Bo zapewne znów Kaoklai, wobec takiej obsady turnieju w Seulu, wygra te eliminacje i przejdzie do Total Elimination, a może nawet do samego GP. A przecież czy nie jest to nieco żałosne, że wśród ósemki najlepszych zawodników wagi ciężkiej znajdzie się po raz kolejny zawodnik ważący około 80 kg, a więc de facto zawodnik K-1 MAX? A jeszcze gorsze jest to, że zawodnik taki zostaje odpowiednio wypromowany. A jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu, że człowiek ten miał – przy całym szacunku dla jego umiejętności i pracy, którą włożył w doskonalenie się – niebywałą ilość szczęścia. Wpierw wygrał żałosne eliminacje Azji, co jeszcze o niczym nie świadczyło. A potem trafił na Alexei’a Ignashowa, zawodnika bardzo dziwnego – bardzo utalentowanego, ale też bardzo nierównego. Białorusin nieraz udowadniał, że potrafi wspaniale radzić sobie z czołowym zawodnikami świata, ale jednocześnie potrafi męczyć się i nawet przegrywać z miernotami. Na dodatek, już tradycyjnie niemal, w całą grę postanowili włączyć się Japończycy i wpierw zarządzili dogrywkę mimo, że Kaoklai zdecydowanie był górą po trzech rundach, a potem gdy Ignashow zreflektował się i wygrał czwartą odsłonę, sędziowie jednogłośnie przyznali zwycięstwo Kaoklai’owi. Potem wszyscy wiemy jak było, piękny nokaut z Mighty Mo i przegrana z Musashim. Następnie naciągany remis z Bernardo i wciąż wszyscy zachwycają się tym zawodnikiem. A zupełnie niepotrzebnie…i mam nadzieję, że wkrótce ktoś brutalnie przerwie jego dobrą passę. Tak więc 19 marca będziemy świadkami żałosnych eliminacji do najważniejszej imprezy tego typu na świecie, którą najprawdopodobniej wygra zawodnik niekoniecznie należący do „16” najlepszych zawodników wagi ciężkiej na świecie. Ale mogę oczywiście się mylić i może wśród pozostałych pięciu zawodników znajduje się jakiś młody, utalentowany i perspektywiczny zawodnik, który pomoże K-1 wyjść na prostą i nawiązać do czasów wielkości. Oby, bo życzę tej organizacji i większości jej zawodników jak najlepiej (i dlatego tak mnie martwi jej obecny stan).

A co do walki specjalnej to Aerts vs Sefo byłby ciekawym pojedynkiem, ale jeszcze chętniej obejrzałbym jak Aerts niszczy Bonjasky’ego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"mam nadzieję, że wkrótce ktoś brutalnie przerwie jego dobrą passę." Co masz na myśli? Że ktoś go zabije?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225
niewiecie moze czy na "Eurosposrt" Polskim bedzie i kiedy bedą walki z K-1?
Z górry dzieki za info.!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 317
Sory że odbiegam od tematu,nie wiecie może czy Michael McDonald będzie jeszcze kiedy walczył?
Czy kariere już zakończył?
----------------------------------------

Będzie walczył w eliminacjach K1 GP w Las Vegas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 317
takie info znalazłem na www.mma.i-s.pl ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z mirkiem( pl)-niekonwencjolany i pelen ciekawostek

Następny temat

K-1 MAX- mniejszy format K-1 czy tajski boks?

WHEY premium