SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K-1 WGP Mayhem At Mirage II 29.04.2006 rozpiska

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe super fighty.

Schilt - Musashi hrhrwynik nie trudny do wytypowania,mam nadzieje że Schilt długo sie z kapciem bawił nie będzie

Feitosa - Karaev na tą walke wiele osób czekało,między innymi ja,licze na Feitose z tej racji że lubie go bo za***iście walczy i efektownie.

Choi - Predator. walka dwóch pajaców,szkoda typować nawet.

Stefan Leko - Dewey Cooper,ta walka też będzie ciekawa,ciężko wytypować bo wynik może być różny.

Gary Goodridge pewnie wygra walke.

Dziwi mnie natomiast brak Michaela McDonalda w turnieju,od kilku lat zawsze brał udział w gali w Las Vegas a teraz go nie ma,czyżby zakończył kariere?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
semek vs musashi co nie grymasi,gdyby taka para była na zeszłorocznym finale , a musashi by ustał na nóżkach do końca 3 rundy, to po rundzie dodatkowej moglibyśmy mieć całkiem innego mistrza, he, he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
tak, ale nawet gdyby doszło wtedy do takiej walki to jestem pewien ze w tamtej formie schilt zmiótł by go w kilka sekund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
dla mnie ta gala to głównie feitosa vs karaev. chciałbym żeby ruslan wygrał, ale nie obstawiam, tylko kibicuję

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Walkę Choi vs The Predator pozostawię bez komentarza. Nie podobają mi się tego typu kasowe chwyty K-1.
Najbardziej ciekaw jestem, co pokaże Stefan Leko, choć ogólnie i reszta rozpiski jest ciekawa.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
a ja bardzo chce zobaczyć co schilt zrobi z [bardzo nie lubianym przeze mnie] musashim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
Glaube Feitosa nie zawalczy z Ruslanem Karaevem w superfighcie. Za niego w tej walce wystąpi Stefan Leko, którego w turnieju zastapi amerykanin Scott Lighty.

Wolałbym zobaczyć Ruslana z Feitosą, ale tak tez może byc ciekawie...

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Leko jest po jakiejs operacji z tego co wiem, ale mam nadzieję, że jest w dobrej formie i zgniecie Karajeva na miazgę

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8412
heheh Marian Leko nie masz szans z Karajevem&amp dostanei obrotówke jak od Hariego i bedzie KO

Mądry człowiek powinien wiedzieć,że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się,jak sam może leczyć swoje choroby

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
.
o***** slepne na starosc

Zmieniony przez - OBELX w dniu 2006-04-26 16:56:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konferencja prasowa przed ROTR GP Finals!

Następny temat

ROTR 9 GP - wyniki ważenia, fotki i trochę ciekawych informacji!

WHEY premium