SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KUPIE TANIO OPAKOWANIA PO ODZYWKACH

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
WITAM JESLI MA KTOS ZBEDNE OPAKOWANIA PO ODZYWKACH - PLASTIKOWE PUCHY I WIADRA A CHCE SIE ICH POZBYC ZA PARE SYMBOLICZNYCH ZLOTYCH TO NIECH PISZE NA GG W TEJ SPRAWIE gg- 6008655

moge zaoferowac pare zlotych lub cos na wymiane. koszty wysylki pokrywam ja
1

QUALITY not QUANTITY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
ja mam kolego takie puchy,calkiem sporo. Nie bede Ci liczył od sztuki,ale dogadamy sie za jakas symboliczna cene typu 20-30zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 847 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12646
Mam 3 puchy plastikowe duze. Po mct, soyavit i egg protein. Ile za nie dasz?

--|||||||----165------|||||||--
_________________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Mam puchy Provit Olimpa 750g,Whey protein Biogenix 2200g, System Protein Olimp 3750g,Gainer Mass Scitec,Kreatyna 300g Ultimate Nutrition,Kreatyna Inkospor 500g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
najbardziej interesują mnie puchy po OLIMP-ie.

za duze puchy moge dać 5zł od sztuku, za małe po 2-3zł w zależności od tego ile kto tego ma i czy bedzie trzeba wysyłać pocztą czy będę miał możliwość odbioru osobistego w Katowicach, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach, Chorzowie, ewentualnie Mysłowice, Bytom. Jak kto jest zainteresowany pisać na gg 6008655 lub tlen/e-mail [email protected]

QUALITY not QUANTITY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5412
moge tych puszek załatwic ... :D z 8 na miesiąc :)
lokalizacja Mazowieckie :)

Vielki <-- Tak jestem zwan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4353
ja mam 2 wiadra po 2 kg było w nim mass xxl i carbo , jeżeli jestes zainteresowany odezwij sie na gg 6041389

HENRY W ARSENALU NA WIEKI !!
------------------------------
http://www.sfd.pl/temat240054/
--==Racovia & Stalówka & Górale==--
...i kup sobie chamie medalik na szyje..."
www.rakow.com.pl
http://www.sfd.pl/temat240054/ TYLKO RAKOW RKS !!
http://www.sfd.pl/temat240054_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
tail daj namiary na siebie. jesli zalatwisz mi 8puch olimp 1kg to biore na bank i pokrywam koszt wysylki moje gg 6008655

QUALITY not QUANTITY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
wysylajcie mu te puste opakowania, on je napelni jakims gownem o podobnej konsystencji, ladnie zamknie i wasz znajomy kupi to na allegro...
tego chcecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
o tym samym pomyślałem

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
to samo co moj 2 przedmowcy

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
co wam ludzie jest?? macie problemy z osobowoscia czy jak?? ze ktos cos potrzebuje to od razu jest walkarz. Otoz mylicie sie. nie potrzebuje bog wie ile tych puch i nie zamierzam niczym handlowac. potrzebne mi sa dlatego, ze zamowilem 15kg ostrowi wp-80 i teraz nie mam za bardzo jak tego trzymac, a wolalbym, zeby bylo szczelnie zamkniete (zakrecana pucha po odzywkach np.) niz ma stac w otwartym worku, bo ja mam psa w domu i jeszcze mi siersc tam wpadnie.Potrzebuje tylko jakies 8puch po 1kg lub podobna ilosc. dobrze jakby to byl OLIMP bo lubie te firme i wogole sa estetyczne te puchy a nie tak jak wiadra z treca np. co mi sie z farba kojarza...Wiec jak nie wiecie po co mi one, to po co oskarzacie mnie o jakies przekrety skoro nawet mnie nie zapytaliscie po co mi one?? jedno jest pewne: niemilstwo i hamstwo na tym forum to podstawa. Na szczescie znam lepsze...Zegnam

QUALITY not QUANTITY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opony na zime %-) reflektuje ktos?

Następny temat

siemens c75

WHEY premium