SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KUPIE ATLAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
Witam,jak w temacie widac jest zainteresowany zakupem atlasu jednoosobowego,moze byc lekko zniszczony ale w pelni sprawny,najlepiej obciazenie minimum 70kg.mile widziana mozliwosc wysylki lub dowozu,najszybszy kontakt to sms na 785318845

chce byc wielki za kazda cene...nawet cene zdrowia!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
ja mam taki atlas do sprzedanie ale są dwa ale jedno z nich to brak dowozu i wysyłki a drugie to ze ten atlas jest w takim stylu ze zamiast obciążenia są gumy rozciągliwe wszystkie gumy odpowiadają 100kg obciążenia

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
rzuc jakies zdjecia i podaj cene

chce byc wielki za kazda cene...nawet cene zdrowia!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
no mogę zrobić tylko ze on jest podzielony na części i niema zielonego pojęcia jak go złożyć.zdjęcia mogę dać najprędzej w czwartek

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
Dobra nie pali sie podaj cene

chce byc wielki za kazda cene...nawet cene zdrowia!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
300 i jest twoje

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
nie no 300zl to troche przesadziles,gora 200zl

chce byc wielki za kazda cene...nawet cene zdrowia!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
to 200

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
dobra daj pare dobrych zdjec i skad jestes napisz

chce byc wielki za kazda cene...nawet cene zdrowia!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10056
zrobię zdjęcia lecz to jest w częściach tak jak wspominałem

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
niech bedzie i w czesciach

chce byc wielki za kazda cene...nawet cene zdrowia!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

S Bluza Adidas Originals, dresy Everlast trening, zegarek damski CASIO

Następny temat

Crea mass, HMB i inne

WHEY premium