SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KTO ROBI JESZCZE TRENINGI PŁYWACKIE HARDDUDA??????????

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87
czesc wam wszystkim wpadłem na Wasze forum prtzypadkowo i od razu mi9 sie tu spodobało:) a doskładniej wpadłem na treningi pływackie HD zatem pełen zapału przystapilem do dzialania i wayslalem ankiete ..... jeednakze jak sie okazalo spóznilem sie tak ze kilka lat... i a treningów indywidualnych "sie juz nie układa". szkoda . wiem ze sa tam zetsawy trenigowe w blokach - za***iste zreszta - ale pytanko do Speców (ktorzy sa na łonie ojczyzny) ...............
jakie srodki typu kreatyna karnityna weglowodany itp najlepiej stosowac przy treningu pływackim jak je wdrazac i jak właczyc powoli silownie(pod kątem pływackim) do mojego trengu - basen 3 razy w tygodniu a codziennie rano 7 okrąen na biezni (400m) + ew cw. rozciag) . dodam ze nigdzie mi sie nie spieszy alezy mi raczej na treningu zgodnym z duchem Wychowania Fizycznego (tutaj natchnąl mnie artykuł pana Szukały) - długowalowo optymalnie harmonijnie itd itp
Pozdrowki krowki jestescie wypasione :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
jako fan Szukaly juz pewnie czytales:
https://www.sfd.pl/temat160847/

z drugiej strony jesli ci sie nie spieszy to nie wiem czy potrzebujesz jakich kolwiek suplementow poza napojem izotonicznym. Bediesz mial szybsza regeneracje i wiecej energii do treningu a pewnie niczego innego nie potrzebujesz. Czesto zawieraja wymieniona przez ciebie l-karnityne.

Co do treningow plywackich to nie jest tak ze sie nie pomagamy. Zasada jest taka: wypracowane przez lata ciezkiego trudu treningi z 3 grup (pewnie juz znalzles a jak nie to: https://www.sfd.pl/temat191184/ ) sa wystarczajaco dobre (przepraszam HD: sa super!) i uniwersalne by nie bylo potrzeby ich zmieniania. Jedna jesli cos ci w nich nie pasuje, np.: jakis styl albo chcesz osiagnac jakis bardzo specyficzny cel, albo... itd, itp. to w oparciu o nie budujesz wlasny trening "intuicyjnie" i poddajesz go pod dyskusje na forum.
Jesli dopiero zaczynasz to polecam zajac sie wytrzymaloscia w 1. kolejnosci. Taki trening przygotuje cie takze do cwiczen na silowni. Jezeli juz teraz chcesz stosowac silownie to polecam trening obwodowy. Nie zapomnij o rozciaganiu to bardzo bardzo wazne przy plywaniu.
Dobra... obiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87
ok dzieki ale jeszcze kilka pytan:
stosowac te bloki w formie 4 tygodniowej , czyli w ogolnym cyklu 3 misiecznym a potem od nowa czy moze np kazdy wydluzyc np 2krotnie????

sprawa łapek - wiadomo ze jest pewien typ łapek , teraz zreszta chyba najbardziej popularnych, ktore maja numeracje od 1 do 4 (ktos gdzies kiedys widzial 5 ale to chyba do tenisa) jakie sa najlepsze a moze zaczac od 1 i .......?

aha jezeli ktos moze mi rozpisac specjalistyczny pływacki trening na siłowni to bede dzwieczal :)

JJ dzieki za zainteresowanie w podziece sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
nie sadze zeby 8 tyg wytrzymalosci bylo sensowne, to jednak za duzo. Ja bym zrobil wytrzymalosc, a potem sprint, zorientujesz sie jak ci pasza te treningi, ktore cwiczenia sa dla ciebie lepsze a ktore gorsze, moze wypracujesz jakies cele dlugookresowe?

sog duchowy jak znajduje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87
drogi jj ja jestem jak kombajn wodny:) jak mam zadanie to targam az skoncze wiec pasic musi wszystko co jest dobre dla trenigu:)

a o co chodzilo ci z wyprac. celow dlogookresowych ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
cele dlugookresowe: jak nie wiesz dokad idziesz to nigdzie nie dojdziesz.
Cel jest jedna z najwazniejszych rzeczy w trennigu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87
no tak zgadzam sie, w moim przypadku takim celem jest podtrzymaywanie ciagłej sprawnosci organizmu na jakims poziomie ale moze np sprobuje wrocic do reprezentacji uczelni i zakwalifikowac sie na Akademickie MP, ..to bedzie nizely cel nie sadzisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
na pewno dobry cel, dowiedz sie jakie sa stawiane wymagania, u nas np.: trza 100m zmiennym plywac. Jak juz bedziesz wiedzial do czego sie przygotowujesz to postawisz na to nacisk w trenningu specjalistycznym.
Ale na poczatku na pewno wytrzymalosc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4172 km w 27 dni

Następny temat

MIESNIE BRZUCHA - SUPER WAZNE!!

Wiecej