SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KTO JAK WYGLADA VOL II

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 444512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
jest bardzo dobrze i niech młodzi widzą że wiek to nie przeszkoda , ostatnio słyszałem chłopaka na siłowni który mówił w szatni do koleżki.Wiesz ja już mam 3 dyszki na karku to już ciężko idzie na treningach
Pozdrawiam


Daleki jestem od tego aby być dla kogokolwiek wzorem.
Zacząłem trenować w wieku ponad 50 lat gdzie budowanie męśni jest trudne i sprzeczne z biologią (sarkopenia).
Myślę bez fałszywej skromności, że udało mi się wypracować niezłą sylwetkę w wieku prawie 64 lat.
Oczywiście gdybym miał przeszłość zawodniczą byłoby dużo lepiej ale zaczynałem od zera i dzięki swojej pracy mam to co mam.
Mistrzem kulturystyki nigdy nie będę i nie aspiruję do tego miana - na to jest za późno.
W moim wieku utrzymanie tego co zdobyłem jest moim sukcesem a jeśli zdarzy się nawet mały postęp to znaczy, że oszukałem naturę
Nie widzę nic złego w tym, że poprawiam kontrast zdjęć gdy są robione w złym świetle.
Żadnych filtrów nie stosuję!
Dzięki za wpis bo mło mi, że to tematu podchodzisz zdroworozsądkowo.
Pozdrawiam





2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2530
No to ja też się pokażę:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2530
i teraźniejsze:

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No dorzuciles troche masy. Ma przyszlosc wstawiaj zdjecia w jednym poscie

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2530
Dzięki. Wlasnie nie wiem dlaczego, ale nie moglem dodac dwoch zdjec, bo jedno nadpisywalo drugie. Koncze spam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
masa wchodzi dość czysto , idziesz w dobrym kierunku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Wrzuciłem do dziennika to i tu wrzucę takie z sesji na koniec redu

1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Moja 10-cio miesięczna przemiana, z SW do BB

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Kolejne

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hks1950

Następny temat

Wiosna idzie - czas poćwiczyc :-)

WHEY premium