SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

KTO BOGATEMU ZABRONI :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Formularz - Proszę o pomoc

30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 379
Krótko i na temat. Wrzucam zdjęcie cyklu, który planuję. Hajs już prawie uzbierany. Prośba o zerknięcie i ocenę ludzi doświadczonych w temacie.

Pierwsza połowa cyklu typowo masowa druga połowa wycinka.

Proviron dodałem w celu ochrony przed estro na które jestem podatny.

Gdyby można zrobić to lepiej to chętnie dowiem się jak :)
Jakby trzeba dołożyć kilka stów to spoko dam rady i tak tu suplementacji nie wrzuciłem :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
k***a ankiete mi uj**ało.. skąd mogę ankietę wkleić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 918 Napisanych postów 35146 Wiek 79 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 814700
http://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
coś ta ankieta szwankuję, bo dodają pomniejszone zdjęcie ją wycieło totalnie, mógłby to ktoś poprawić
z IT forum...

1. WIEK: 30
2. WAGA: 85
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 118
-udo: 66
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA: zależy od celu.
-białko: 2,2-3g na KG
-węglowodany: 1-3g na KG
-tłuszcz: 0-1,5g na KG
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta, prop+oxa, prop+wino,
8. TRENING: często zmeiniam szybki i intensywny
9. CEL CYKLU: najpierw masa potem wycinka (8% BF i 90kg)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pół roku
11. POZIOM BF%: 10-13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dużo mi nie trzeba 2000-2200 przy średnio intensywnym treningu
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 160 na serie
-przysiad: 180 na serie ale unikam z uwagi na kolano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1437 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58957
w ciagu 25 pierwszych tyg 23 na oralach nie szkoda Ci watroby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mam dostęp do dobrej oxy, ona tak po bebechach nie napiera. Więc ja to widziałem bardziej jako początek wątroba dostaje, odpoczynek i znowu dostaje winem. Bardziej mnie interesuję czy dobrze to po składałem, myślałem jeszcze nad boldem, ale boję się wyj**ek.. Generalnie jak masz jakieś propozycje to dajesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
Grubo :)

shut the f*** up and train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12784
clena lecisz tydzien on tydzien off ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Panowie to jest poki co plan, czy nikt nie moze pokusic sie na konstruktywna krytyke albo dla wybitnych.. Jakies zmiany do planu... Tak lece clen 1 on 1 off na mnie tak najlepiej/najdluzej dziala. Liczylem na bardziej zywa dyskusje i propozycje..

Zmieniony przez - MAJK_80 w dniu 2014-06-04 23:14:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 395 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5329
SAA:
1-6 meta 30ed
1-5 cypio 200 e4d
6-12 cypio 400 e4d
7-12 provi 50ed

13-24 prop 100e2d
17-25 wino | oxa (lepiej oxa): 40mg | 50mg (a ja dałbym mastera 150e2d - uwierz, że wątroba się czasami przydaje)

DODATKI:
15,16,19,20,23,24 - clen up to 160ug (tylko w pierwszej dwutygodniówce robisz piramidkę co 20ug dziennie do 160, następne dwutygodniówki z przyspieszonym wstępem np: 60, 100, 120, 160, 160....). Clenu nie ma co żałować, chyba że jesteś podatny i odczuwasz duże sajdy. Znam takich co jedzą po 7-10 tabsów 40tek dziennie i tną się w oczach! Oczywiście to już przekracza granice zdrowego rozsądku po mojemu z uwagi na kardiotoksyczność clenu, ale różni ludze, różne priorytety...

17,18,21,22 - yohimbina ORAL: 0,2mg/kgmc po treningu lub rano (tak, żeby przynajmniej 1,5-2godziny po zażyciu nic nie jeść - będziesz na redukcji ,więc możesz zrobić intermittent fasting i rano dać yoh) lub podskórnie 6-10mg ed

17-25 - jeżeli będzie szła oxa i będziesz czuł lekko suty możesz dać exemestan zaczynając od 1/4tab e2d i obserwując jak się mają suty (to dobry wskaźnik poziomu estradiolu ;) ). W przypadku wina/mastera nie potrzeba dawać exe - wkońcu nie idziesz na zawody...

17-21 - Dałbym T3 w dawce 50-75mg - jak redukować to z kości na ości ;)

HCG w 8 i 16 tygodniu dobrze rozpisałeś, ale na końcówkę dałbym 20-25 HCG 200IU e2d lub 500IU e4d - empirycznie sprawdziłem, że jajka nie doznają atrofii przy regularnej podaży niskich dawek HCG - moim zdaniem nie ma skuteczniejszego sposobu - libido max, jajka normalnego rozmiaru, aromataza w ryzach

SERMy - dobrze rozpisałeś tamox (może zastanów się nad clomidem zamiast tamoxa? Zakończenie brania clomidu nie powoduje estradiolowej odpowiedzi), wywaliłbym proviron i w zamian dałbym 20-29 exemestan 1/4 tab e2d i przebadał poziom estradiolu w 23 tygodniu - w razie zbyt wysokiego, zwiększyć dawkę exe do 1/2tab e2d - ma być w normie, najlepiej gdzieś w środkowym obszarze

Kluczowe jest ograniczenie estro na końcu cyklu - to zapobiegnie dołom psychicznym i "miekkiemu", pocyklowemu wyglądowi ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20082 Napisanych postów 248113 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1295996
szkoda flaków

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w cyklu

Następny temat

Testosteron Priopianate , najlepszy odblok?