SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 21 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


Walka wieczoru:
85 kg.: Mamed Chalidow pok. Kendalla Grove’a przez poddanie (taktarov), 3:27, runda 2. (Tomasz Bronder)

Pozostałe:

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
84 kg.: Michał Materla pok. Rodney’a Wallace’a przez KO (prawy sierpowy i młotki), 0:21, runda 1. (Tomasz Bronder)

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półśredniej
77 kg.: Aslambek Saidov pok. Borysa Mańkowskiego przez TKO (niezdolność do walki), 2:06, runda 2. (Tomasz Bronder)

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze lekkiej
70 kg.: Maciej Jewtuszko pok. Artura Sowińskiego przez poddanie (brabo), 4:02, runda 2. (Szymon Bońkowski)

84 kg.: Piotr Strus pok. Krzysztofa Kułaka przez TKO (niezdolność do walki), 5:00, runda 2. (Piotr Bagiński)
55 kg.: Karolina Kowalkiewicz pok. Paulinę Bońkowską przez jednogłośną decyzję, 5:00, runda 2. (Piotr Bagiński)
86,5 kg.: Matt Horwich pok. Terry’ego Martina przez TKO (uderzenia z dosiadu), 4:10, runda 2. (Piotr Bagiński)

No cóż, jestem mile zaskoczony. Pierwsze KSW od dłuższego czasu na którym nie patrzyłem na zegarek i nie ziewałem

Zarąbista gala, same świetne walki. Brawo Materla, rozwaliłeś system! Nokut identyko jak Mamed - jak widać to dają treningi w AKA!
Materla w 2013 roku zawita do UFC możemy być pewni, a Mamed niech sobie siedzi w Polsce i na KSW, do usranej śmierci - tu jest gwiazdą, tu wszyscy mają mokro w majtach gdy walczy, tutaj zbija grubą kasę W sumie co się dziwić.

A jeszcze jedno - jak Melvin powiedział to swoje ironiczne "WHAT?!" do Mateusza "Mam znakomity akcent i jestem poliglotą" Borka to aż parskłem śmiechem heheh

What?!

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-12-02 00:01:36

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-12-02 10:45:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
fajnie czyli tak jak pisałem w którymś temacie już ,że pewnie Manhoef zawalczy na NYE właśnie się spełniło Manhoef vs Kang na DREAM NYE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24990
Nie ma co sie rozpisywac swietna gala! Ciesza mnie wygrane Mameda, Materli, Karoliny, Horwicha i oczywiście Strusa. Szkoda tylko, że Borys przegral...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
w walce lasek wygrała ta ładna czy ta bzitka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
ładna w pięknym stylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Nie widziałem tylko walk pań, to nadrobię na YT.

Jeszcze małe sprostowanie - gala zarąbista sportowo oczywiście, bo oprawa, wywiady, zachowanie niektórych to jak zawsze festyn w Obornikach Dolnych

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-12-02 00:12:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
astrophysic
ładna w pięknym stylu


<fap fap> dawać linka do replaya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
jeśli ktoś nie oglądał gali i ma zamiar obejrzeć walki potem to odradzam. jedyna walka warta uwagi to kobity, ją możecie oglądać

horwich-tyson -- walka dwoch cpunow, do tego śniadania nie jedli obydwaj chyba
kobity -- walka wieczoru <3
iro-kornik -- nie mogłem obejrzeć :/
kułak-strus -- już chyba pudzian lepiej walczy od kułaka
borys-aslambek -- nie wiem cos sie stalo, borys niby na treningach kozak itp a w walce lipa, do tego ta kontuzja, smuci mnie to bo jestem wielkim fanem borysa
materla-wallace -- wallace to ciota pokazał to w 2 walkach
mamed - kendall -- ustawka jak zwykle z mamedem


Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2012-12-02 00:15:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Śmieszna była w sumie walka mameda z tym pinokiem.
Ale nie dziwie się że ciężko było mu go trafić.Kiedyś sparowałem z typem 2m tylko że nie z takim suchym bo ważył ok 100.Ciężko do ryja doskoczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892


walka kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Eee nie ogarniam, czemu niby zła gala? mi się podobała, na pewno lepsze niż NUDNE JAK FLAKI Z OLEJEM KSW 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ja słuchałem relacji na żywo przez telefon w pociągu tzn. tak pół na poł, bo się nie da przy 30 min przerwach między walkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 21 - dyskusja na żywo

Wiecej