SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 19 - 12.05 - Łódź

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 94036

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


Info: Konfrontacja.com

I wszystko już jasne! Gala KSW19 odbędzie się 12 maja w łódzkiej Atlas Arenie! Realne pojedynki w formule MMA, trzynaście tysięcy widzów w hali i kilka milionów przed telewizorami. A w rolach głównych oni, współcześni gladiatorzy z krwi i kości.

W dwóch walkach wieczoru zobaczymy tych, którzy dla polskich fanów są najbardziej rozpoznawalnymi przedstawicielami wszechstylowej walki wręcz. Swój dwunasty pojedynek dla Federacji KSW stoczy najlepszy zawodnik wagi średniej w Europie Mamed Khalidov. W drugim main event zobaczymy byłego pięciokrotnego mistrza świata zawodów Strong Man Mariusza Pudzianowskiego. Ich rywali poznacie wkrótce.

W walce o pas międzynarodowego mistrza Federacji KSW w wadze średniej zobaczymy szczecinianina Michała Materlę. Popularny „Cipao” w tej chwili przebywa w USA, gdzie ostro trenuje w American Kickboxing Academy m.in. z byłym mistrzem UFC, Cainem Velasquezem.

Kolejnym uczestnikiem majowej gali będzie Antoni Chmielewskim. Jego przeciwnika również poznacie niebawem. Limit wagowy tego pojedynku to -84kg.

Na gali zobaczymy również najlepszego zawodnika wagi półśredniej w Polsce, Aslambeka Saidova.

Na gali KSW19, po raz pierwszy w ośmioletniej historii Federacji KSW zobaczymy pojedynek z udziałem kobiet. Zmierzą się w niej debiutująca w formule MMA mistrzyni świata K-1 Rules Marta Chojnoska i mająca na swoim koncie pięć zawodowych walk w tej formule Paulina Suska.

Transmisję z gali KSW będzie można oglądać na żywo na dwóch kanałach jednocześnie: na Polsacie i Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:00.


Data: 12 maja, 2012
Miejsce: Atlas Arena, Łódź

Karta walk

Mariusz Pudzianowski vs. Bob Sapp
Mamed Chalidow vs. Rodney Wallace

(walka o pas wagi średniej) – wakat
Michał Materla vs. Jay Silva

Antoni Chmielewski vs. Matt Horwich
Aslambek Saidov vs. Grigor Aschugbabjan
Marcin Naruszczka vs. Borys Mańkowski
Marta Chojnoska vs. Paulina Suska





Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-04-25 14:34:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Fajnie, że znowu w Łodzi. Jeśli chodzi o zawodników, to większość już widzieliśmy, pytanie tylko jakich przeciwników dostaną. Tak czy inaczej na pewno wpadnę

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-03-26 20:08:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Bez cienia zlosliwosci, ciekaw jestem kogo dostanie i jak sie zaprezentuje Mariusz Pudzianowski.

Choc nawet jak mysle nad tym intensywnie, to trudno mi wymyslec przeciwnika, ktory bylby rozpoznawalny w swiecie MMA, a nie bylby totalnym emerytem lub freakiem a ktorego Pudzian mialby szanse pokonac.
Chyba ze kolejny Kawaguchi, mniejszej postury, ktorego Pudzian zdominuje sila i poprawi sobie rekord.

Ewentualnie KSW mogloby przestac pompowac Pudziana i dac mu kogos pokroju Arlovskiego lub Cro Copa, a wiec wielkie nazwisko, past his prime, ale ktory jednak bylby faworytem, za to porazka z nim nie bylaby hanba.

Ewentualnie Zuluzinho, kolejny freak, ale paradoksalnie, bardziej powazny niz Bob Sapp. Tylko czy tym Amerykanom chce sie przygotowywac Pudziana do stricte freak fightow?

aha, Kamil Bazelak dopiero rozpoczyna powoli treningi, sadze ze jednak za wczesnie zeby zmierzyl sie z Pudzianem, ktory trenuje od paru miesiecy i nie mial kontuzji. Wiec na KSW 19 raczej nie zobaczymy tego starcia.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudzian, Mamed, Saidov, Materla na jednej gali, plus walki kobiet, będzie chyba mocny rekord oglądalności. Bardzo dobra gala sie szykuje, chyba rosnące w siłe MMA Attack skłoniło do wystawienia swoich największych gwiazd na jednej gali. Żeby tylko mieli kogo na 20 dać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
"Ewentualnie KSW mogloby przestac pompowac Pudziana i dac mu kogos pokroju Arlovskiego lub Cro Copa"
Czy ty naprawdę chcesz żeby Mariusz skończył w szpitalu
niech mu takiego Fultona sprowadzą,który i tak nie wiem czy by go nie pojechał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Mameda fajnie oglądać, tylko dobrze by było jakby dostał w końcu dobrego przeciwnika który może się spokojnie przygotować, żeby w końcu cokolwiek można było powiedzieć o tym ile naprawdę sobą reprezentuje.
Pudzian już chyba się wypalił jako motor napędowy oglądalności, raczej nie przyciągnie już takich tłumów, no ale ciekawego kogo mu znajdą, może rewanż z Sylvia, w sumie ostatnio Sapp wszystkie walki tego typu obstawia, więc też może by się nadał.
W Materle najbardziej z KSW wierzę, raczej powinna być dobra walka, kogo by nie dostał.
Chmielewski szczerze powiedziawszy jako zawodnik raczej mnie nie ciekawi wcale, raczej osiągnięć wybitnych nie ma, walk super ciekawych też raczej nie daje. Aslambek podobnie, jakoś nie mogę się do niego przekonać.
Walki kobiet w MMA jakoś do tej pory mnie nie przekonują, no i to raczej się nie zmieni.


Dziwne wg mnie że 17stka była w Łodzi, jedna gala przerwy i znowu. W sumie trybuny pewnie i tak wypełnią.
Też wg mnie ciekawy tytuł gali, po tym jak wszyscy się naśmiewali że za dużo freak show to teraz chcą pewnie jak najbardziej podkreślać poziom sportowy.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Z kim by Pudzian nie walczy to jestem pewien że prędzej spuchnie jak balon niż sobie w wyniku niezdarności kolano skręci próbując zrobić unik:D


Obstawiam Sappa


A tak ogólnie to już się tego nie chce oglądać, zwykła telenowela gdzie ciągle te same pyski..

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-03-26 22:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Myślicie ,że dojdzie do walki Mamed vs Lombard na 19?Gdzieś czytałem jak Dana mówił ,że chcą sciągnąć Lombarda ,ale on ma podpisany kontrakt jeszcze z 'kimś innym''.Do ziomala ,ty wogóle myślisz co mówisz piszesz ,żeby ściągnąć zawodnika ''past his prime'' Cro copa lub Arlovskiego?No to doczekalibyśmy się może LHK KO mimo ,że CC kopie na jakieś 50% jego dawnej szybkości.Arlovski ma świetny ofensywny boks i mógłby skończyć karierę Pudziana,przecież Arlovski usadził Nelsona.Następnie dodajesz ,że Bazelak nie jest gotowy,czyli uważasz ,że Bazelak jest lepszy od CC czy Arlovski,którzy pokonali by go z zawiązanymi oczami jedną ręką obudzeni o 3 w nocy na kacu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do kolegi spoko_ziomal to




i proponuje przystopować karmienie osobnika.


Materla po obozie w AKA powinien pozamiatać.

Mam nadzieje, że po tej gali troche rozwieją nam panowie z KSW wątpliwości na temat pasa mistrzowskiego wagi średniej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Widzę, że taktyka z nagłej mańki dalej panuje jednak na KSW....

Ledwo 2 tygodnie po MMA Attack 2, a tu przeciwników naszych orełów pewnie jeszcze chwilę nie poznamy.

Ale i tak powinno być fajnie.

Pudzianowi koniecznie DaDa fajv tałzand.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Chodzo słuchy, że ma być rewanż Pudzianowski vs Butterbean
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TUF Brazil

Następny temat

MMA nielegalne

WHEY premium