SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 17 ponownie w Łodzi.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47461

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
Ta sila Pudziana nic mu tak naprawde nie dawala.Wykorzystac mogl to w parterze a jak walczy na ziemi kazdy widzial do tego trzeba czasu :)W stojce bez techniki sila malo mu daje.Teraz zrzucil na wadze sila odeszla technika mizerna wiec dalej walczy jego nazwisko:)

Na cale szczescie walcza inni i mam nadzieje ze Janek i Mahmed dadza rade.O Mahmeda raczej jestem spokojny ale walka Janka bedzie mnie pewnie sporo nerwow kosztowac oby na plus :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
i jak wkońcu z tym Filho? obstawiacie, że skończy odwyk do czasu KSW?

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
żeby tylko na walkę był trzeźwy, bo Mamed może miec ciezko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, cieżko Mamed będzie miał ze znalezieniem przeciwnika

http://portaldovaletudo.uol.com.br/br/noticias/item/1106-em-carta-aberta-rodrigo-riscado-diz-temer-pela-vida-de-paulão

W skrócie po naszemu: Paulo mimo że cały czas jest pod opieką lekarzy się naćpał Rohypnolem, trafił do szpitala, i lekarz był zdumiony że on jeszcze zyje biorąc pod ujage dawke jaką sobie zapodał.

W trosce o jego życie chcą go zostawić w szpitalu wiec na KSW nie przyjedzie, bo jak sie nie podda hospitalizacji i terapii porządnej to już nigdy na żadnej gali nie zawalczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
no to niech KSW czaruje kogoś w zamian, bo czas ucieka i znowu Mamed będzie musiał obijać jakiegoś ogórka

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A ja bym zobaczył rewanż z Sakuraiem, bo niesmak po tej walce pozostał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Niech pozostaje, ale chłop ma 31 lat, trochę walczenia już na karku, trzeba by organizować jakichś konretnych rywali póki czas.


Niezwiązani kontraktami z Grubymi Dan... Rybami pozostają choćby Rosholt, Leites, Horn, Harris, zawodnicy nie z czołówki, ale z bardzo konretnymi umiejętnościami.



Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-10-19 11:38:38

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie, taki za młody to Mamed już nie jest...

Kawulski i Martin coś gadali że w razie W mają kogoś na miejsce za Filho. Ciekawe kiedy ich wypowiedź usłyszymy w tej sprawie. Czuje że będzie rewanż z Sakuraiem, bo nic innego do głowy mi nie przychodzi. Jakiegoś no-name'a nie mogą mu dać bo ich fani Mameda zjedzą żywcem zaraz.

Do tych co pisza o Lombardzie - no bez przesady, Bellator to jednak nie ten poziom co KSW, i płacić mu tyle forsy (a na pewno mało by nie zażądał by tu przyjechać) by obić największą gwiazde organizacji mija sie z celem.


edit:
Ano właśnie, jeszcze jest Talerz Leites

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2011-10-19 20:41:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Pytanie czy kontrakt mu w ogóle pozwala.....

A z tym pozamiataniem to bez przesady, Lombard jest sexi i w ogóle, ale najlepszy zawodnik którego pokonał od lat to Shlemenko czy Ebersole?

Akurat na poziomie Mameda jest IMO.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
ci z bellatora chcieli zrobic zeby lombard walczyl z mamedem na ksw a potem rewanz niezaleznie od wyniku na bellatorze, ale ksw mial gale w tym momencie kiedy bellator i nie wyszlo to wszystko

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

A Ty, od kiedy interesujesz się sceną MMA?

Następny temat

Top Team Szczecin

WHEY premium