SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW20 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
o kur ale wiśnia doj**ał haahahh zasad nawet nie zna a od roku niby MMA trenuje :D.Co do walk to żal błachowicz nie mógł skończyć Houstona wtf... gdzie mu do UFC...różal ma j**any szczęście ,że nie zawalczył z Le bannerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Walki Anzora, Bedorfa i Mańkowskiego z Moksem bardzo mi się podobały... pozostałe mocno średnie. Dodał bym do tego grona walkę Janka, ale takie rozwiązanie walki było zdecydowanie do przewidzenia. ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nie komentuję nawet dzięki B-REAL jakbyś miał inne walki , wrzuć na pewno każdy z chęcią zajrzy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Jacuś bez owijania w bawełne i to mi się podoba

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie ma walki wiśni z walusiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1963 Napisanych postów 19825 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731718
Co powiedziala Iwona Guzowska po walce Rozalskiego? Jest moze filmik z tej wypowiedzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
zastanawiałem się czy pisać poważny komentarz do tego cyrku, jednakże...
Mam wrażenie że zawodnicy z KSW robią kroki wstecz i z każdą galą oddalają się od światowego mma. Ksw staje się zaściankową org która funkcjonuje sama dla siebie.
-Anzor-ok może być ale nie rozumiem zachwytów nad nim-zawodnik jakich setki na świecie w KSW się nie rozwinie
- walka Moksa dobra na tle pozostałych ale nic więcej...
- Różal bez komentarza walczył z kolesiem kategorii niże wziętym z łapanki-walka na żenująco niskim poziomie-źle się czułem to oglądając
- Bedorf poziom wraz na ksw-cieżko coś więcej powiedzieć-kompletny brak emocji
- Błachowicz coraz gorzej-chyba Kimbo lepiej walczył z Houstonem. Koleś z 0 parterem robi takedowny oraz wrażenie speca od sub defens nie wróży to dobrze
- Pudzilla walka nie była na poważnie akcje z backfistem zgapili chyba od sonnena i uznali że to będzie ładna reżyserka. szkoda że juz nawet pozorów nie starają się zachowywać

gala adresowana do średnio rozgarniętych ludzi-niewarta 4 h które jej poświęciłem. Ogromny krok do tyłu-zainteresowanie następnym ksw spadło niemal do 0

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
I to mi się podoba - szczerze, dosadnie i bez pie****enia


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lyoto Machida vs Dan Henderson

Następny temat

Paweł Nastula w KSW

WHEY premium