SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW20 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Ampuł
MTnew skoro dla Ciebie on zasluguje na Main Event to moze UFC tez da taki cyrk na Main Event ciekawe czy by się ludzie tam nie oburzyli
Skoro KSW wszystkie nawyki bierze i chce byc porównywane ( odpowiednik) UFC

Zmieniony przez - Ampuł w dniu 2012-09-16 11:24:30


bzdury ...to mi powiedz czego mamed miał ofertę 20/20k z UFC a Cung Le 150k$$?czy tam więcej

Myślę ,że Mamed rozj**ałby Cunga w 1 rundzie ,ale mniejsza z tym.

Bo kasę i miejsce na karcie dostaje się za przyciąganie ludzi do wykupienia PPV?Kto wykupił PPV żeby zobaczyć Błachowicza? nie oszukujmy się...bo pewnie NIKT.Tym bardziej ,że nie jest to taki wybitny zawodnik jak promują go w KSW jest po prostu za słaby żeby utrzymać się w UFC tym bardziej ,że tam każdy zawodnik ma równe szanse identyczny czas przygotowań oraz to on musiałby wyjeżdżać na teren przeciwnika a nie odwrotnie...
jak dla mnie to KSW 21 może być w PPV ,będzie okazja żeby się naj**ać i tak za darmo obejrzeć,tylko dajcie lepszą rozpiskę i 9 walk zamiast tych dennych 30 minutowych zapowiedzi.Jeśli K&L zechcą zrobić skok na kasę to zrobią Pudzian vs Nastula byłby hicior i zawijamy interes jeśli chudzian przegra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20029
ja juz nie bede pisął na ten temat bo to bezsensu ME to ME UFC go rozumie i zawsz jest grubo KSW to wiejska dyskoteka imitujaca MMA, gdyby byl godny rywal nie bylo by takich sciem napewno... To tak samo UFC do ME zamiast takich gwiazd co ma moglo by sobie wziasc Stalona vs Van Damma zbey przyciagnac widzów tez by mogli przyciagnac..

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 762
@MTnew

Wejdź na YT i poszukaj amatorskich walk Anzora zanim napiszesz, że ktoś nazywa zawodnikiem osobę mającą na koncie dwie walki. Sprawdź ile ma chłopak lat i pomyśl co Ty osiągniesz w sporcie będąc w jego wieku.
Następnie sprawdź rekordy jego przeciwników na galach KSW i odpowiedz sobie czy jest czy nie jest zawodnikiem.

To w co wierzę to kontrola w parterze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Ampuł
ja juz nie bede pisął na ten temat bo to bezsensu ME to ME UFC go rozumie i zawsz jest grubo KSW to wiejska dyskoteka imitujaca MMA, gdyby byl godny rywal nie bylo by takich sciem napewno... To tak samo UFC do ME zamiast takich gwiazd co ma moglo by sobie wziasc Stalona vs Van Damma zbey przyciagnac widzów tez by mogli przyciagnac..


nie powiedziałbym ,że Bonnar vs Silva czy Jones vs Belfort to grube ME patrząc na buki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82915
jest gdzies do obejrzenia cala gala? bo znalazlem tylko walke pudziana wszedzie,a calej gali nie ma;/

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Borys Mańkowski - Rafał Moks - Najlepsza walka na tej gali , tak naprawdę to tylko na tą czekałem .
Anzor Azhiev - Paul Reed - też dobra .
Jan Błachowicz - Houston Alexander - Błachowiczowi trochę słabo szło no ale wygrał , choć powinno być dużo lepiej .


Reszta była żenująca .


Zmieniony przez - RafiTile w dniu 2012-09-16 13:09:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Spoko motyw, jak Wisniewski i Walus stoja na przeciwko siebie w ringu, sedzia ich tam poucza, a Juras daje: 189 meczow, 12 bramek Jacka Wisniewskiego, tam gdzie normalnie by mowil: tyle a tyle walk, tyle a tyle wygranych, przegranych :D. Ladna siara...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20417
Różal jak zawsze trzyma poziom lubie gościa mimo, że jest średnim zawodnikiem

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lyoto Machida vs Dan Henderson

Następny temat

Paweł Nastula w KSW

WHEY premium