SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREW Z NOSA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2743
Witam
Mam pytanie bo szykuje sie do cyklu Deca, test prolo i winko

ale w moich poprzednich kuracjach w ktorych byla deca mialem problemy z Krwawieniem z nosa gdzies w 6 tyg. A deke ciagnolem przez 8. Wiec moje pytanie brzmi czy mozna jakos temu zapobiec. Podczas tamtych cykli nie stosowalem nolvy.

Wiem ze deka zmiejsza krzepliwosc krwi wiec jak sami wiecie takie krwotoki ciezko sie tamuje. A na silowni glupio sie tlumaczyc za ktoryms tam razem i wiecie jak to wyglada. Jestem przekonany ze podczas tego cyklu ktory Mam zamiar zrobic ta sytuacja sie powtorzy Deca-9tyg ale bede bral 10 mg nolvy dzienie z uwagi na to ze mam tez tam w tym cyklu i tescia.

Jesli jest jakas rada jakiej mozecie mi udzielic to dzieki

Jesteś jak wuzek daje ci dwa złote i pcham cie ile chce
Ch** w dupe temu, co sprzyja dzielnicowemu
Lepij z p***y nie wychodzić niż burakiem sie urodzić

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krwawienie z nosa jest spowodowane przez podniesione ciścnienie na cyklu. Spróbuj jakiś leków obniżających ciśnienie decadeuko ostatnio zakładał taki temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
A mierzyłeś sobie wtedy ciśnienie podczasz cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
deka zmniejsza krzepliwość krwi?Hm nie wiedziałem,myślałem że wprost odwrotnie krew robi się gęstsza i bardziej lepka

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Na cyklu dokladnie krew jest gestsza ,po to dobrze dac aspiryne na rozrzedzenie krwi bo to moze nie byc dobre dla serca i innych narzadow...chyba

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23363
Kup acard lub acesan bo po "zwykłej" polopirynie przy dłuższym stosowaniu możesz miec problemy z żołądkiem i bież po 150 mg dziennie powinno pomuc

Swiadomosc zrycia ryje bardziej niż zrycie

..::POWERLIFTING::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
...ja tez gdzies czytalem, ze deca zmniejsza krzepliwosc krwi

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15502
kup rutinoscorbin tam jest rutyna z witamina ce ktora wzmocni naczynka krwionosne i nie bedzie leciec ci na cyklu krew tez mama taki problem na cyklach bierze 3xpo2 tab rutinoscorbinu,albo innego leku ale one maj podobne stezenie rutyny 25mg.

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 671
Idz z tym do laryngologa ja tez tak miałem ale przy metce !! przepisała mi jakąś maść z trucizna do zrobienia w aptece i już mi nie leciała ;]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2743
dobra dzieki za odpowiedzi a z ta zmiejszona krzepliwoscia krwi, to mi sie tak wydaje ze tak wlasnie jest ale moze sie myle.Przytocze pewien cytat ktory niczego nie sugeruje i pochodzi on z pierwszej lepszej stronki z netu opisujacy dzialanie i zastosowanie decki.

" Ryzyko potencjalnej retencji wody i aromatyzowania estrogenu uniemożliwia kombinacja PROYIRONU z NOLVADEXEM. Najczęstsza mieszanka to: 400 mg na tydzień DECA + 50 mg na dzień WIN-STROLU + 228 mg tygodniowo PARABOLANU . Efekty to: wysokie ciśnienie krwi, słabe krzepnięcie krwi, krwotoki z nosa l z ran, wzrasta również możliwość występowania trądziku. U niektórych występują bóle głowy, seksualna stymulacja. Podczas zażywania dużych dawek przez długi okres czasu może być wstrzymany proces spermatogenezy. Występuje mniejsza produkcja testosteronu. Powodem tego jest, że DECA (Jak prawie wszystkie sterydy) wstrzymuje wydzielanie gonadotropin."

Jest tam takie zdanie Efekt to I jest min. Slaba krzepliwosc krwi
Jak sie do tego odniesc

Jesteś jak wuzek daje ci dwa złote i pcham cie ile chce
Ch** w dupe temu, co sprzyja dzielnicowemu
Lepij z p***y nie wychodzić niż burakiem sie urodzić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
...dokladnie chodzilo mi o to samo zdanie i mysle, ze trzeba sie do niego odniesc nastepujaco:
DECA zmniejsza krzepliwość krwi !
...pozdro

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o Rade =D

Następny temat

hormon wzrostu za 40zl opakowanie??!

WHEY premium