SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNOWY ZAWRÓT GŁOWY PROSTO Z USA :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. W tym poscie przedstawie kilka stacków kreatynowych z czołówki USA czyli wszystkie potrzebne informacje o składzie i proporcjach. Mam nadzieję, że wiadomości te będą Wam pomocne.

no time is no excuse

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249


Nazwa: Xpand
Producent: Dymatize
Opakowania: 775 g w proszku, 240 kapsułek
Smaki: wiśniowa lemoniada, winogrono, pomarańcza, pina colada, tropikalna jagoda

XPAND

Składniki i ich ilości w XPAND:

Opatentowana formuła CREATINE ESTER FUSION™ składająca się z jabłczanu estru etylowego kreatyny (Creatine Ethyl Ester Malate) oraz jabłczanu kreatyny (TriCreatine Malate).
Najnowocześniejsze badania potwierdzają jednoznacznie iż monohydrat kreatyny jest niestabilny w organizmie. Zamienia się w ponad 90% w bezużyteczną kreatyninę, która jest szkodliwa dla organizmu. Oprócz tego monohydrat kreatyny łączy się w organizmie z cząsteczkami wody, zwiększając ilość wody w mięśniach, poprzez co będąc na cyklu jesteśmy spuchnięci, a po cyklu tracimy masę. Nowy rodzaj kreatyny, przełom w świecie suplementacji, estryfikowana kreatyna - ester etylowy kreatyny HCL (CEE) zostaje całkowicie wykorzystany przez organizm I nie zamienia się w kreatyninę. Dzięki temu już 1g CEE jest w stanie zastąpić 10g monohydratu kreatyny. Co najważniejsze ester etylowy kreatyny nie łączy się z cząsteczkami wody, dzięki czemu nie występuje efekt spuchnięcia ale widoczny wzrost czystej masy mięśniowej. Jako pierwsi na świecie naukowcy z laboratoriów Dymatize połączyli ester etylowy kreatyny z kwasem jabłkowym dla uzyskania maksymalnych efektów suplementacji CEE. Powstały jabłczan estru etylowego nie tylko jest najbardziej biodostępną formą kreatyny, ale i potrafi mocno zwiększyć produkcje naturalnej energii ATP. Dodatkowo w formule dodano popularny i ceniony na całym świecie jabłczan kreatyny (TriCreatine Malate), który tak samo jak ester etylowej kreatyny buduję mięśnie bez łączenia z wodą. Sól kreatyny, jaką jest jabłczan kreatyny, nie wymaga ładowania, posiada dobrą biodostępność i przynosi rewelacyjne efekty

Alfa ketoroglutaran argininy (AAKG)
Alfa ketoglutaran argininy jest jedną z najlepszych form aminokwasu argininy, dzięki której zwiększaja się poziom tlenku azotu w organizmie. Tlenek azotu kontroluje wiele czynności życiowych takich jak krążenie krwi, kontrola aktywności mózgu, wątroby, płuc, ale i pomaga w transporcie wartości odżywczych do komórek. Dzięki AAKG nasze mięśnie są pełniejsze, nasza wytrzymałość maksymalnie zwiększona, a czas regeneracji wiele krótszy. W każdej porcji XPAND znajduje się aż 3000mg AAKG i jest to dawka ogólnie uważana za maksymalną, dzięki której nasza „pompa będzie wyraźnie odczuwalna, co przeniesie się na efekty ogólne. Porównując XPAND z innymi preparatami tego typu posiada on aż 3-krotnie więcej AAKG.
Większa ilość AAKG = lepsze użylenie, całkowite wykorzystanie oraz stały zapas wartości odżywczych , uczucie pompy jak nigdy dotąd!

Betaina
Betaina jest tak samo jak arginina i glikcojamina prekursorem kreatyny, tzn. substancją stymulującą powstawanie endogennej kreatyny w organizmie. Dzięki temu możemy stosować XPAND dłużej niż 5-6 tygodni, dlatego że poziom energii ATP utrzymuje się ciągle na wysokim poziomie, poprzez zwiększoną ilość fosforanu kreatyny znajdującego się w naszych mięśniach. Jednorazowa porcja 2000mg jest dawką wystarczającą na maksymalny wzrost produkcji endogennej kreatyny.

Tauryna
Drugi, po glutaminie najważniejszy aminokwas potrzebny do budowy masy mięśniowej, ale i niosący wiele korzyści prozdrowotnych. Magazynując azot w organizmie jest rewelacyjnym antykatabolikiem, zmniejsza ilośc cukru we krwi oraz co najważniejsze jest transporterem kreatyny oraz glutaminy do mięśni. Dodatkowo w większych dawkach (takich jak w XPAND ) zwiększa wytrzymałość i długość czasu ćwiczeń nawet o 30%

Opatentowana formuła GLUTAMINE IFUSION składająca się z Alfa Ketoglutaranu glutaminy (glutamine AKG, G-AKG) oraz N-acetylowanej glutaminy (n-acetyl-glutamine, NAG).
Jak dowodzą ostatnie badania ukochana przez setki tysięcy ludzi syntetyczna L-Glutamina zostaje wykorzystana przez mięśnie w maksymalnie 3% ilości. Najnowsze formy glutaminy G-AKG i NAG mają ponad 17 razy lepszą biodostępność do tkanki mięśniowej od l-glutaminy! Dlatego małe dawki tych substancji są w stanie maksymalnie chronić przed katabolizmem oraz wykazać prawdziwe działanie anaboliczne. Ponieważ AKG jest pośrednikiem w cyklu Krebsa, molekuła G-AKG łatwo przedostaje się do komórek mięśniowych, przyspieszając w ten sposób process regeneracji mięśni. Dodatkowo AKG jest prekursorem glutaminy, dzięki czemu organizm potrafi nie tylko przez pare godzin, ale przez całe 24 godziny dziennie wykorzystać dobre źródło glutaminy, najważniejszego aminokwasu potrzebnego przy budowaniu masy mięsniowej.

Opatentowana formuła XPANSION MATRIX składająca się z glikcojaminy, glukoronolaktonu, l-cytrulliny, GPA, oleju MCT, Winpocetyny 99%, Winkaminy 99%, siarczku krzemu).
Glikcojamina jest głównym prekursorem endogennej kreatyny, wraz z betainą tworzą duet, któremu możemy zawdzięczać stałe powstawanie dużej ilości naturalnej kreatyny w organizmie. Glikcojamina może również zapobiegać hamowaniu produkcji kreatyny u osób nie reagujących na nią, osób które nie odczuwają żadnych korzyści z jej przyjmowania. Na dodatek tego jest rewelacyjnym transporterem kreatyny do mięsni, niektore badania wskazują zwiekszenie dostarczonej kreatyny do mięsni o prawie 70%, co znacząco wpływa na efekty suplementacji kreatyną.
Glukoronolakton przyspiesza eliminowanie endogennych i egzogennych szkodliwych substancji w organizmie. Od niedawna glukoronolakton uważany jest za jedną z najlepszych substancji zwiększających poziom energii i wytrzymałości oraz zapobiegającą odkładanie się tłuszczu przez nadmierną stymulację insuliny.
L-Cytrullina zwiększa poziom tlenku azotu odpowiednio po 2 godzinach od zażycia w połączeniu z glutaminą działa aż do 24 godzin. Dzięki temu połączenie AAKG z L-Cytrulliną zapewnia 24 godzinny zwiększony poziom tlenku azotu, co wpływa pozytywnie na nasze wyniki.
Kwas Guanidynopropionowy (GPA) jest fenomenalnym składnikiem, podnoszącym maksymalnie poziom insuliny bez dodatkowych węglowodanów prostych. Dzięki temu wszystkie składniki szybciej i w całości przedostają się do komórek mięśniowych.
Olej MCT zwiększa poziom energii bez odkładania się w tkankę tłuszczową, zwiększa biodostępność witaminy E, wapnia i magnezu oraz pozwala na oszczędzanie zapasów glikogenu mięśniowego podczas treningu.
Winpocetyna chemicznie podobna i wywodząca się z Winkaminy zwiększa naczynia krwionośne, poprawia utylizację tlenu jest niesamowitym nootropikiem zwiekszającym koncentrację i dającym energię.


Czym wyróżnia się XPAND od innych podobnych do niego produktów?

Ilość czynnych substancji. Żaden inny produkt nie zawiera w 1 porcji aż 15g najciekawszych substancji.

Tylko XPAND zawiera maksymalne dawki składników potrzebnych do oczekiwanych efektów. Bez żadnych ściem w jednej porcji dostarczasz tyle ilości danego składnika ile powinieneś. Po wypiciu pierwszej porcji XPAND zaczynasz rozumieć, że te ilości naprawdę działają!

Najmocniejsza postać kreatyny na rynku jabłczan estryfikowanej kreatyny (creatine etyl ester malate)

Rewolucyjna formuła XPANSION MATRIX wyróżnia produkt nie tylko składem, ale i innowacyjnym podejściem łączenia kreatyny z innymi substancjami czyniąc produkt wszechstronniejszym

Zero cukrów i innych zbędnych wypełniaczy

Zwiększa ilość kreatyny produkowanej naturalnie przez organizm

Zwiększa syntezę białka

Skraca okres regeneracji


SKŁAD SUPLEMENTU
Ilość porcji 50
Wielkość porcji 15.5g

Opatentowana formuła CREATINE ESTER FUSION™ składająca się z jabłczanu estru etylowego kreatyny (Creatine Ethyl Ester Malate) oraz jabłczanu kreatyny (TriCreatine Malate) 4000 mg

Alfa ketoroglutaran argininy (AAKG) 3000 mg

Betaina 2000 mg

Tauryna 2000 mg

Opatentowana formuła GLUTAMINE IFUSION składająca się z Alfa Ketoglutaranu glutaminy (glutamine AKG, G-AKG) oraz N-acetylowanej glutaminy (n-acetyl-glutamine, NAG) 1000 mg

Opatentowana formuła XPANSION MATRIX składająca się z glikcojaminy, glukoronolaktonu, l-cytrulliny, GPA, oleju MCT, Winpocetyny 99%, Winkaminy 99%, siarczku krzemu) 3000 mg
SPOSÓB PRZYJMOWANIA:
1 porcja rano na czczo
1 porcja 30 minut przed treningiem

http://************/index.php?cmd=2&id=310

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249


Nazwa: Clout
Producent: MAN
Opakowania: 525 g w proszku
Smaki: Poncz

SPRAWDZONE NAUKOWO SKŁADNIKI CLOUT:

*Zwiększają Ilości Kreatyny w Mięśniach
*Stymulują Eksplodującą Siłę i Moc Mięśni
*Podnoszą Poziomy ATP
*Wspierają Tworzenie i Uzupełnianie ATP!
*Pomagają w Budowaniu Beztłuszczowej Masy Mięśniowej
*Zwiększają Ilość Karnozyny w Mięśniach
*Przekazują Grupy Acetylowe Dla Maksymalnej Produkcji Energii
*Usprawniają Dostarczanie i Wychwytywanie Tlenu
*Wspierają Wytrzymałość i Regenerację
*Zwiększają Zdolność Buforowania Mięśni
*Opóźniają Proces Rozpadu Tkanki Mięśniowej
*Wydłużają Czas Zanim Organizm Osiągnie Stan Zmęczenia
*Pomagają w Magazynowaniu Glikogenu i Wychwytywaniu Glukozy
*Hamują Tworzenie się Wolnych Rodników

ROZŁUŻMY CLOUT NA CZĘŚCI!

Dowiemy się czym są i jak działa 7, nigdy wcześniej niepołączonych bioczynników w CLOUT :

BIOCZYNNIK # 1 & 2 OROTINE™ (Kreatyna Orotowa) & Kwas Orotowy

CO TO ZA ZWIĄZEK?

Kompleks OROTINE™ (Kreatyna Orotowa) jest „wyjątkową" potrójną cząsteczką kreatyny połączoną chemicznie z Kwasem Orotowym. Jego włączenie do CLOUT zapewnia dostarczenie dokładnej ilości kreatyny, która spowoduje zwiększenie jej ilości w mięśniach. Kwas Orotowy (OA) jest związany z kreatyną i dostarcza dokładnie taką samą ilość kwasu orotowego, jak w badaniu na ludziach potwierdzającym jego wpływ na poprawienie wyników sportowych [10]. Więc dlaczego kreatyna i OA działają ze sobą tak dobrze? I jak działają one w synergii?

JAK DZIAŁA?

Obniżanie pH w mięśniach może negatywnie wpływać na ich funkcjonowanie, a jedynym sposobem na zapobieganie temu jest usprawnienie systemu, który to powoduje. Wyobraź sobie OGIEŃ-GAŚNICĘ. Dwoma głównymi związkami tego systemu są fosfokreatyna i karnozyna. CLOUT znowu dostarcza taką dawkę kreatyny, która ma podnosić poziom fosfokreatyny w mięśniach.

CLOUT zapewnia odpowiedni poziom Kwasu Orotowego, działającego skutecznie na dwóch poziomach:

1. Poprawiając wyniki sportowe. Może to być osiągane przez zbiór mechanizmów, ale przede wszystkim przez bycie prekursorem dla syntezy karnozyny. W rzeczywistości badania potwierdzają, że Kwas Orotowy jest składnikiem mogącym zwiększyć poziomy karnozyny w mieśniach [11].

2. Udowodniono, że Kwas Orotowy zwiększa ilość Urydyny w mięśniach. Praca Rosenfeldta i innych (1998) pokazała, że podczas warunków hipoksycznych (niedotlenienia- występujących po ćwiczeniach anaerobowych) następuje zwiększenie wewnątrz-mięśniowych poziomów Urydyny, co zwiększa poziomy fosfokreatyny i kreatyny odpowiednio o 38% i 3%, [12].

Dowiedziono, że zwiększone poziomy Urydyny (podstawy RNA), zwiększają zdolność kurczenia się mięśni.

To jeszcze nie wszystko. Udowodnio, że Kwas Orotowy:

*Zwiększa i Podtrzymuje pulę ATP

*Zwiększa Wychwytywanie Glukozy

*Zwiększa Ilość Fragmentów Rybozy (R-1-P & R-5-P) Prowadząc do Sprawniejszego Tworzenia Rybozy

*Zwiększa Ilość Karnozyny w Mięśniach

*Pomaga i Usprawnia Hipertrofię Mięśni (przez wspomaganie wzrostu, dzięki syntezie RNA)

JAKIE SĄ DOWODY POTWIERDZAJĄCE DZIAŁANIE?

Golf i inni. (1998) przeprowadzili próbę na ludziach stosując dokładnie taką samą dawkę jak ta dostarczana z CLOUT [10]. Celem tego badania było określenie działania Magnezu-Orotate na wyniki w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu. Wyniki zostały poprawione dzięki suplementacji, ale mierzonym był bardziej wpływ orotate niż wpływ magnezu, na zmniejszanie poziom jonów wodoru. Sugeruje to sprawniejszą zdolność do buforowania, dzięki orotate, przez zwiększanie zawartości karnozyny w mięśniach.

Tym samym, te dwa składniki mogą zapoczątkowywać każdą inną funkcję na wiele różnych sposobów. Zarówno Kwas Orotwy i kreatyna poprawiają zdolność buforowania, dosłownie gasząc ogień. Dodatkowo kwas orotowy może pomóc w utrzymywaniu poziomów kreatyny podczas intensywnych ćwiczeń hipoksycznych (w warunkach niedotlenienia) [12].

BIOCZYNNIK #3 Beta-Alanina

CO TO ZA ZWIĄZEK?

Beta-alanina jest bezpośrednim prekursorem i jak do tej pory najbardziej skutecznym wspomaganiem dla karnozyny. Ten niezwykły składnik odżywczy, dzięki BodyOctane™, posiada ogromny wpływ w dziedzinie odżywek dla sportowców, jak również udowodniono, jej skuteczność w poprawianiu wyników sportowych u ludzi [13]. Jak zostało wspomniane wcześniej, w CLOUT umieszczono dokładnie taką samą ilość każdego składnika, jak w badaniach potwierdzających dodatkowe wspomaganie treningu i poprawy wyników, również w przypadku Beta-alaniny ilość ta jest identyczna.

JAK DZIAŁA?

Beta-alanina działa dzięki usprawnieniu zdolności naszych mięśni do buforowania . Dzieje się tak przez zwiększanie ilości zgromadzonej karnozyny, bardzo skutecznego komórkowego buforu pH 13, 14… W rzeczywistości najbardziej skutecznego komórkowego bufora pH.

JAKIE SĄ DOWODY POTWIERDZAJĄCE DZIAŁANIE?

W 2003 Harris i inni [13] prowadzili badania na suplementacją Beta-alaniną i jej wpływem na zdolność radzenia sobie z akumulacja mleczanu w wyniku intensywnych ćwiczeń [13]. Ilość beta-alaniny dostarczana w jednej porcji CLOUT zwiększyła maksymalną liczbe powtorzeń w ciągu 4 minutowego testu. Ponownie autorzy zasugerowali, że wynikłe korzyści sprowadzają się do zwiększonej możliwości buforowania przez mięśnie, co pomaga utrzymać odpowiednie pH w mięśniach.

BIOCZYNNIK #4 N-Acetylo Cysteina (NAC)


CO TO ZA ZWIĄZEK?

Donacja grup Acetylowych, jak było wspomniane wcześniej, może radykalnie wpływać na trening przez aktywację kompleksu PDH. Jednym ze składników odżywczych donujących grupę acetylową jest przeciw utleniacz N-Acetylo cysteina. Jednakże, znaczące działanie NAC nie kończy się na dostarczaniu grup acetylowych.

JAK DZIAŁA?

N-Acetylo cysteina jest potężnym przeciw utleniaczem i jej głównym działaniem, przeciw wolnym rodnikom niszczącym mięśnie, jest zwiększanie poziomu glutationu w mięśniach i innych komórkach[15]. Po drugie, może ona również dostarczać grupy acetylowe, które mogą być wykorzystane jako wejście do cyklu Krebsa oraz generować energię radząc sobie z deficytami kompleksu PDH.

JAKIE SĄ DOWODY POTWIERDZAJĄCE DZIAŁANIE?

Istnieją dwa duże badania pokazujące wpływ donorów cysteiny na wyniki sportowe. Sen i inni (1994) podawali 200 x 4mg NAC/ dziennie i 800mg dawki uderzeniowej przed maksymalnym sprawdzianem rowerowym [16]. CLOUT dostarcza prawdopodobnie dużo większą ilość NAC niż w innych suplementach i wielokrotnie przewyższając ilość podawanej w badaniu cysteiny i grup acetylowych! OK wracając do wyników badań Sen, NAC powodowało po ćwiczeniu większą zdolnością przeciw-utleniającą netto [16]. Ale czy ma to jakiś wpływ na wyniki sportowe? Odpowiedź jest prosta; TAK! Badanie zaprezentowane w ACSM na białku serwatki dostarczającej podobną ilość cysteiny do tej w CLOUT zmniejszyło zmęczenie mięsni podczas ćwiczeń prostujących kończynę dolną w stawie kolanowym [17].

BIOCZYNNIK #5 PHOSPHA-DRIVE™

CO TO ZA ZWIĄZEK?

Fosforan jest jednym z bardziej, jeśli nie najważniejszych składników mineralnych potrzebnych w działaniu komórki, dzięki swoim biologicznym interakcjom z pośrednikami metabolicznymi i związkami produkującymi energię. Zmiany poziomu fosforanu w komórce łączone są ze zwiększoną wydolnością podczas treningu. Suplementacja fosforanem jest potwierdzoną metodą gwarantującą osiągnięcie takiego efektu.

JAK DZIAŁA?

Istnieje wiele możliwych mechanizmów proponowanych dla potwierdzenia działania fosforanu:

1. Glikoliza stymulowana przez fosforan (zwiększona zdolność produkcji energii)[18];

2. Zwiększony poziom czerwonych krwinek 2,3-DPG we krwi (sprawniejsze dostarczanie tlenu do pracujących mięśni)[19];

3. Zwiększona synteaza fosforanu kreatyny (zwiększone zapasy kreatyny)[20]. Tym samym, łatwiej jest zobaczyć jak dodanie fosforanu może w dłuższym czasie rozszerzyć wpływ CLOUT jako najlepszej kreatyny i dodatkowego wspomagania.

JAKIE SĄ DOWODY POTWIERDZAJĄCE DZIAŁANIE?

Dostępne są liczne badania potwierdzające fantastyczny wpływ tego związku, więc przyjrzyjmy się im bliżej. Kreider i inni (1992) ocenili wpływ 1000mg fosforanu podawanego 4 razy dziennie przez 3 dni lub maltodekstryny jako placebo. Rezultaty, wsparte przez wiele innych badań, ukazują, że ładowanie fosforanem może poprawić maksymalne rezultaty ćwiczenia (40km na czas). Odrobinę niższa dawka fosforanu w CLOUT w porównaniu z tą z badania, została tak dobrana, nie tylko z powodu obciążeń jelitowo-żołądkowych spowodowanych dużymi dawkami fosforanu, ale również dlatego, że kombinacja kreatyny i fosforanu zawarta w CLOUT powinna zwiększać zawartość fosforanu w mięśniach wyrównując lub nawet zwiększając poziom w porównaniu z przyjmowaniem fosforanu oddzielnie. (Zapoznaj się z rekomendowanym sposobem stosowania na końcu tego artykułu).

BIOCZYNNIK #6 Winpocetyna

CO TO ZA ZWIĄZEK?

Winpocetyna jest ekstraktem z rośliny Barwinka Pospolitego (Vinca Minor) i jest stosowana na szeroką skalę w leczeniu wielu chorób, takich jak: zawał, Alzheimer, upośledzenie wzrokowe, niedokrwienie, wymieniając jedynie kilka [22]. Ponieważ wyniki sportowe powiązane są ze zdolnością naszego organizmu do generowania ATP i dostarczania tlenu możliwe wspomagający wpływ Winpocety na te systemy, generujące energię, powodują, że włączenie jej do formuły CLOUT ma pierwszorzędne znaczenie!

JAK DZIAŁA?

Udowodniono, że Winpocetyna swoją skuteczność zawdzięcza zwiększaniu poziomów 2,3 DPG (zdolność do dostarczania tlenu)[23], ATP (poziomów energii)[24] i aktywność przeciw utleniaczy [25].

JAKIE SĄ DOWODY POTWIERDZAJĄCE DZIAŁANIE?

Wpływ Winpocetyny na wyniki sportowe w tym punkcie nie istnieje. Jedyne, co jest dostępne to efekty badań na ludziach substancji chemicznych podnoszących wydolność na treningu. W badaniu Tohgi i innych, wszyscy badani otrzymywali 15 mg Winpocetyny dziennie (dawka mniejsza niż w CLOUT) przez 3 tygodnie [24]. Pod koniec okresu suplementacji, nastąpił ogromny wzrost komórkowego ATP jak również 2,3 DPG [24].

BIOCZYNNIK #7 Jabłczan Magnezu

CO TO ZA ZWIĄZEK?

Jabłczan Magnezu jest ostatnim składnikiem, który potęguje siłę i możliwości CLOUT jako wspomaganie dla sportowców, wynosząc je do granic możliwości! Jak pisaliśmy na początku tego artykułu magnez jest nierozwiązalnie połączony z niezliczonymi funkcja komórkowymi. Dlatego znaczenie magnezu jest bezdyskusyjne. Jabłczan Magnezu dostarcza dodatkowy kwas jabłkowy, który według badań odpowiedzialny jest za recyrkulację pirogronianu i mleczanu, jak również pomaga zaopatrywać cykl Krebsa (nasz naturalny cykl produkujący energię)[29].

JAK DZIAŁA?

Magnez działa na wielu płaszczyznach, związanych z syntezą białka (transkrypcja RNA i DNA), funkcjami błony, absorpcji wapnia jak również jako współczynnik w konwertowaniu tłuszczu w energię [8].

JAKIE SĄ DOWODY POTWIERDZAJĄCE DZIAŁANIE?

Lorraine Brilla badał działanie magnezu żywieniowego (dokładnie takie same dawki jak CLOUT) podczas 7 tygodniowego programu treningowego na siłę[30]. W wyniku suplementacji, siła mięśnia czworogłowego zwiększyła się w dużo bardziej znaczącym stopniu niż u grupy placebo, przyjmującej tabletki z cukrem[30].

http://************/index.php?cmd=2&id=361

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249


Skład clout

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249


Nazwa: Fuel Injection V12 Turbo
Producent: SAN
Opakowania: 625 g w proszku
Smaki: owocowy poncz, winogrono, cytryna, pomarańcza

Skład:
Jabłczan kreatyny (Tricreatine Malate) 4 g

Opatentowana kombinacja soli mono- i dwukreatyny, jaką jest jabłczan kreatyny, jest łatwo przyswajalna, wspomaga produkcję ATP wewnątrz komórki mięśniowej, nie powoduje jakichkolwiek dolegliwości żołądkowych i co najważniejsze – w przeciwieństwie do zwykłego monohydratu kreatyny – nie wywołuje podskórnej retencji wody. Dlatego też zarówno mężczyźni, jak i kobiety, którzy mieli dotychczas opory w przyjmowaniu kreatyny w obawie przed nadmierną retencją wody, mogą obecnie skorzystać z tej doskonałej formy kreatyny.
Alfa-ketoglutaran argininy (Arginine Alpha-Ketoglutarate) 1,5 g

AAKG

Powoduje bardzo szybki wzrost poziomu tlenku azotu, pomagając w przepływie krwi i transporcie składników odżywczych prosto do mięśni, tak samo jak czyni to NO2. W rzeczywistości wielu sportowców zauważa lepsze efekty po stosowaniu V12 niż NO2.


N.A.G (N-Acetyl-L-Glutamine) 1 g


Tauryna (mikronizowana) 2 g

Dzięki połączeniu obu tych składników dochodzi do zwiększania objętości komórek mięśniowych, wychwytywania składników odżywczych oraz stymulacji naturalnej produkcji hormonu wzrostu.


Betaina-Glikocjamina (Betaine-Glycocyamine – opatentowana formuła bezwodnej betainy oraz glikocjaminy) 2 g

Połączenie tych dwóch związków w odpowiednich proporcjach wspomaga naturalną produkcję kreatyny przez organizm oraz magazynowanie fosfokreatyny w mięśniach. Ostatnie badania dowodzą, że glikocjamina ma znacznie lepsze możliwości transportowe niż glukoza, stąd też dzięki ułatwieniu dostępu do komórki mięśniowej możliwe jest błyskawiczne dostarczenie do niej innych komponentów V12.

V12 Turbo jest najbardziej wszechstronnym środkiem dostępnym obecnie na rynku. Ze względu na brak cukru może być używany przez wszystkie etapy treningu, jak również podczas diety niskowęglowodanowej.

Lepsze przyswajanie innych suplementów jest rezultatem uzyskanego dzięki V12 Turbo szybszego transportu składników odżywczych, dlatego że zwiększa on skuteczność wszystkich suplementów stosowanych razem z nim.

V12 Turbo może być przyjmowany wraz z innymi produktami firmy SAN takimi jak Full Impact Bolt, Ox czy Myodrive.

http://************/index.php?cmd=2&id=187

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249


Nazwa: Vault
Producent: SAN
Opakowania: 900g w proszku
Smaki: Cytrusowy Poncz

Fenomelnalny Woumizator Komórek!

NAJNWAŻNIEJSZE CECHY:

-Nadludzka Siła i Kolosalne Przyrosty Masy*

-Nie Mieszczące Się w Głowie Pompy Całego Ciała*

-Ostra jak Brzytwa Rzeźba*

-Błyskawiczna Regeneracja i Odbudowa*

-Elektryzująca Energia Przed Treningiem*

-Odlotowe Skupienie i Stymulacja Umysłu*

Ujarzmij Siłę VAULT!

Jeśli coraz to większy napływ nowych wolumizerów komórkowych sprawia, że jest Ci trudno wybrać, Vault firmy SAN powinien być pierwszym, jakiemu się przyjrzysz. Istnieje prosty powód, dla którego SAN znany jest z innowacji: Dla nas najważniejszy jesteś Ty i zawsze staramy się być najlepsi.

Pierwsze wrażenie. Inne? Zdecydowanie.

Lista naszych dokonań w dziedzinie suplementów dla sportowców, naczelne z jedynym w swoim rodzaju V-12 Turbo i oczywiście pierwszym na świecie estrem kreatyny CM2, jest długa. Kiedy zaprojektowaliśmy Vault, postrzegliśmy go, jako szansę stworzenia niedoścignionego połączenia wiodących i najnowszych technologii, rozwiniętych na potrzeby V-12 Turbo i CM2. Podczas gdy inni próbują nas dogonić, my tworzymy kolejne innowacje, które pozwalają nam- a co ważniejsze Tobie- na zajmowanie pozycji przed wszystkimi.

Przedstawiamy: VAULT

W twoim pościgu za doskonałą maszyną, Vault jest kluczem do twoich najbardziej niewyobrażalnych marzeń. Vault posiada liczne właściwości z jednym celem z na uwadze: Aby twoje treningi były bardziej intensywne, bezlitosne, na których mógłbyś łamać rekordy nie do wyobrażenia. Jeśli potrzebujesz kilku dodatkowych powtórzeń przy maksymalnym obciążeniu wyciskając sztangę lub robiąc przysiad, albo po prostu chcesz zwiększyć kopa przed treningiem, Vault zawsze jest gotowy Ci pomóc.

W dzisiejszych czasach słowo specjalny jest tak bardzo nadużywane, że straciło ono swoje pierwotne znaczenie. W SAN nie moglibyśmy stworzyć doskonałego suplementu dla sportowców bez kładzenia szczególnego nacisku na Ciebie, naszego klienta. Dlatego stosując Vault przekonasz się, że jest on tak samo silny i niezwykły jak niedościgniony i wyjątkowy. W celu osiągnięcia najlepszych wyników, nie musisz już dalej szukać... Dzięki naszym dwóm etapom Nitro-Pump i formule Neuro-Alter, każda porcja Vault praktycznie gwarantuje najbardziej wydajne, wytężone i harcorowe treningi w Twoim życiu... kiedy tylko odwiedzisz siłownię. Dzięki łatwo dostępnemu podwójnemu systemowi Myo-stimulating (Tricreatine Fusion i Insulinotropic Substrates) o ciągłym szczytowym działaniu-bezlitosne uderzenie zauważalne jest już po pierwszej porcji.

A co z regeneracją i rekuperacją?

To właśnie wtedy dochodzi do wzrostu i zwiększania siły mięśni. Stymulowanie i wspomaganie odbudowy po brutalnej sesji treningowej było głównym punktem wyjścia dla stworzenia etapów trzy i cztery. Wyjątkowa formuła Myotrop w Vault została specjalnie włączona w celu uzupełniania niezbędnego fosforanu i minerałów- które w przeciwnym razie zostałyby szybko utracone w czasie treningu. Bez odpowiedniej ilości minerałów i fosforanu w Twoich mięśniach, będą one wyglądać „płasko i gładko. Na końcu, nasz Glutasorp Matrix był wynikiem pomysłu, precyzyjnie sformułowanego, aby wzmocnić Twój układ odpornościowy i pomagać w gromadzeniu glikogenu, przez dostarczanie niezbędnych klocków budulcowych dla szybkiej asymilacji i odbudowy.

Kolosalne Przyrosty Masy, Nie Mieszczące Się w Głowie Pompy, Ostra jak Brzytwa Rzeźb i Odlotowe Skupienie Umysłu...nie ważne jak to nazwiecie...Wszystko to znajdziecie w VAULT!

Bezprecedensowe technologie, nieporównywalne rezultaty. Za pewne są to mocne słowa...ale co najważniejsze, są one prawdziwe. Dokonania i sukcesy SAN w połączeniu z naszą reputacją jakości i rezultatów gwarantują to.

http://************/index.php?cmd=2&id=346

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249


skład vault

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249
w hiperłączach w miejsca gwiazdek należy wpisać ******** tam przedstawione produkty są po 149zł oprócz vault'a, który kosztuje tam 175 zł, pozdrawiam

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2249
Jak macie jeszcze jakieś propozycje to piszćie na priva a ja zamieszcze je w formacie przyjętym w tym poście, pozdrawiam

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4782
pościk w porządku na pewno sie przyda
sog duchowy
pozdr.!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sojaprotein kto brał to??

Następny temat

Thermal Pro z SNI

Obnizka