SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNOWY ZAWRÓT GŁOWY PROSTO Z USA :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
przedstawiłeś jedną setną tego co jest w stanach, bardziej to wygląda na reklame cybera jak zwykle

jak bys dodał dowar BSN i wileu innych firm było by ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Wedlug mnie lipa z tego powodu ,ze
1) Marian juz cos takiego robił
2) Opis są poprostu skopiowane z stron producenta czy tez jakis sklepow itp.
3) Sam zobacz jak to wygląda - wizualnie do du.py, obrazek + zlany obszerny text, do tego masz pogrubienie, kursywe, podkreeslenie zeby wyróznic co nie co. Ale jak zapewne nawet nie przeczytales tego co skopiowales to sie nie dziwie.

Według mnie post do kasacji

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-09-22 11:12:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9583
już gdzies cos takiego czytałem ...

ale tam było więcej produktów...

pozdro


Zmieniony przez - slepy84 w dniu 2005-09-22 11:19:08

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
Wbrew pozorom przeczytałem co tam jest napisane, fakt jest tego dużo, fakt skopiowałem to ze strony internetowej ale nie w całości, dużo było durnych tekstów reklamujących, wyrzuciłem je, ale przedstawione są 4 preparaty o których ostatnio się mówiło na forum, zebrane w jednym miejscu, każdy kto zechce może wejść na stronę i wybrać informacje istotne dla siebie, możliwe, że taki post już był i mój błąd, że nie sprawdziłem.

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
jedną rzeczą, która na pewno jest wartościowa to przedstawienie produktu, producenta, dostępnych opakowań i smaków, często na forum padają pytania jakie są smaki tego czy tamtego, no to przynajmniej tą częścią post się spełnia :) pozdrawiam

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
https://www.sfd.pl/temat201814_strona1/ jest takze dalej male podsumowanie,itd. i lepiej to wygląda. Zresztą nie jestem moderatorem zeby pisac o ususwaniu itd. Zobacy to miętki,bul lub ktos inny to sami ocenią

w takim razie poszukaj dokladniej i zamiesc liste 15-20 produktow (w nowym teamcie) i ich dostepne smaki i bedzie git



Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-09-22 11:27:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
a moim skormnym zdaniem jest ok bo inni to tylko skład kopiujom i koniec a tu gosciu fajnie wszystko opisał co ile poco jak działa moim zdaniem super tymbardziej ze o Xpanda i Clouda jest dość sporo pytan i ten artykuł też podwiesze do swego posta mam nadzieje że misiekFR niebedzie miał nic przeciw jak co można sobie zobaczyć https://www.sfd.pl/temat215802_strona1/  a jego post jest podwieszony na stronce 2 mam nadzieje ze sie spodoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
misiekFR sog za wkład pracy...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
dzięki, poprawię post wkrótce...

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 530
misiekFR moze masz jakies szersze informacje o Cubed?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sojaprotein kto brał to??

Następny temat

Thermal Pro z SNI

Wiecej