SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - NAJLEPSZA JAKA AKTUALNIE ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
skoro masz takie znajomosci ze rozmawiasz ze strong manami o kreatynie to czemu zaden ci nie nic polecil ? twoja wyzszysc w ktoryms tam poscie byla smieszna , wiekszosc osob ci mowi ze mono to mono a ty uparcie w to nie wierzysz wiec niewiem o co ci tak naprawde chodzi

Nie mozliwe jest mozliwe pytanie za ile ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ma racje, wystarczy poczytac dziesiatki opinii chociazby na tym forum co ludzie, pisza...jak koles robi np 4 cykle na roznych mono i dopiero 5 innej firmy lepiej go kopie to o czyms swiadczy chyba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
jasne ze swiadczy o glupocie
ty myslisz ze kazda firma ma inny surowiec?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mysle ze zrodlo maja inne i z czegos to sie bierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2188
skończcie pieprzyć te głupoty, produkt ten sam wszedzie, to tylko mono a nie kilka różnych form.... a cena zależna jest od m.in. renomy jakiejś firmy, płacisz za marke... ja sie juz nie wypowiadam....na to forum to warto wejść się pośmiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ma racje, wystarczy poczytac dziesiatki opinii chociazby na tym forum co ludzie, pisza...jak koles robi np 4 cykle na roznych mono i dopiero 5 innej firmy lepiej go kopie to o czyms swiadczy chyba?


o diecie z dupy, treningu z dupy badz regeneracji z dupy

mniejszy odsetek to moga byc ludzie na ktorych kreatyna nie podziala

ktos tam w miedzyczasie napisal DEXTROZA żga mnie w oczy to slowo juz, po co komu to?

mit z zasadnoscia jej w cyklu kreatynowym zostal juz obalony

podobnie ktos napisal ze mono z ryboza - po co?

bierzcie zwykle mono lub creapure (choc sam nie stosowalem jak i wiekszosc ludzi machinalnie polecajacych, a z ciekawosci zrobie na nim cykl we wrzesniu)

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
njaprdziel roz********* mnie zestawy:mono/jabłczan kreatyny + jakis stack (ktory zawiera rozne rodzaje kreatyn a dzialaja jak mono)+bialko.Najsmiesniejsze jest to ze ci co mowia be na inne formy kreatyny, kupuja wlasnie takie zestawy.Co nie jest w cale ekonomiczne.
Wedlug mnie najlepsze rozwiaznie to.Dowolno forma kreatyny, jakis suplement przedtrenigowy dajacy kopa na trenigu(bez kretki) i bialko. Reszta siana na zarcie

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Dowolno forma kreatyny, jakis suplement przedtrenigowy dajacy kopa na trenigu(bez kretki) i bialko. Reszta siana na zarcie

taniej wyjdziesz na stack z kreta+ pojedyncza forma

przyklad:

kupisz stack przedtreningowy bez krety za 120zl do tego dodajesz 5-10g krety

a za 120 zl juz mozesz kupic stack z kreta i dodajesz wowczas tylko ~5g krety

ekonomiczniej?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Na ile mi to starczy/
Stack przedtrenigowy biore tylko 12x w miesiscu jak mam trening, bialko srednoi na 1,5 do 2 michoow, kreatyna przy stalym dawkowaniu 2g na dzien 80 dni(jdena pucha).Zestawik za ok 280 Pln. Pozniej dokupujemy tylko bialczeko, kreta i odzywka przedtrenigowa jest jeszcze spory zapas wole tak.

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4192
A propo takiego stalego dawkowania krety.
Jak dlugo mozna ja brac w dawce powiedzmy 2g na dzien?

Ps. Przed chwila wyszukalem ze dawka stalej suplementacji to 0.03 na kg.
I tu ponawiam pytanie jak dlugo mozna stosowac taka suplementacje i po jakim czasie wypadalo by zrobic przerwe? :)

Zmieniony przez - Gawlo21 w dniu 2008-09-06 14:32:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xplode + mono + bcaa + gainer

Następny temat

co i jak, pomocy

WHEY premium