SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA- Jak brac??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6315
Witam

Bedzie to moj pierwszy cykla kreatyny wiec zastanawiam sie jaka kreatynke wziasc i jak ja brac. Z tego tematu -> https://www.sfd.pl/temat181016/  dowiedzialem sie ze mozna ja przyjmowac na 2 sposoby:

DAWKOWANIE(dla mono):
dwa najczesciej polecane sposoby:
1..5g na czczo(po 30min posilek) i 5g od razu po treningu.w dni bez treningu tylko 5g na czczo
2..5g 30min przed treningiem i 5g od razu po treningu.w dni bez treningu tylko 5g na czczo
nieopłacalne jest stosowanie tzn.fazy nasycenia,tzn przez pierwsze 5 dni dawki po 20-25g.organizm nie jest w stanie przyswoic takiej ilosci kreatyny,wiec wiekszosc sie zmarnuje.

Teraz moje pytanie jest nastepujace, jaka kreatynke MONO polecacie. Ja osobiscie zastanawiam sie nad :

-O L I M P
Creatine Mega Caps 300 kap. - ok 53zl http://www.allegro.pl/item86073833__najmocniejsza_kreatyna_mega_caps_300_kaps_.html

- Trec KREATYNA 400kap ok 59zl http://www.allegro.pl/item86880028_nowa_mocniejsza_kreatyna_400kap_masa_do_7kg_.html

Chce zeby cykl trwal ok 6 tyg

Zastanawiam sie tez nad mneijszym opakowanie Kreatynki OLIMPA 150 tabletek za ok 31 zl http://www.allegro.pl/item86942681__najmocniejsza_kreatyna_mega_caps_150_kaps_.html

Mam jeszcze drugie pytanie, jak nalezy wkoncu brac kreatyne, czy tak jak napisal to w artykule Damixxx czyli w dni treningowe 10g i poza treningami 5g ( ile to bedize tabletek??) czy brac ja zgodnie z zaleceniami na opakowaniu czyli ok 4 tabletek dziennie (wtedy male opakowanie OLIPMPA 150 kaps starczy mi prawie na caly cykl).


Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3763
Olimpa dobra, z treca mono na mnie super działał polecam, ale moze wez tez pod uwage krete Vitalmaxa sa tanie a sa dobre duzo osob se chwali. A jezeliu chodzi o tabsy to w treningowe na czczo 5 tabsów i po treningu rowniez 5 tabsow a w nietreningowe 5 tabsow na czczo pzdr.

Być stróżem prawa to jest pomysł durny pierd**** wszyscy razem policyjne kur**

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6315
Wlasnie sie zastanawiam nad kup[nem VITALMAX 300g lub 500g. Chyba wybiore ta kretke jako moja pierwsza ;) . mam jeszcze jedno pytanko, co dodac do kreatyny zeby ulatwic jej wchalanianie?? Lepiej kupic dextroze czy tauryne??

Rozumiem ze dawkoanie dextrozy wynosi ok 30-50g do porcji kreatyny a tauryny ok 2g/na porcje kretki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9184
wiele osob kupuje kreatynke mono vitalmaxa tania i sprawdzona,ale jak niechcesz meczyc sie z odmierzaniem gramow to kup np zaproponowana przez siebie w kapsolkach olimp mega caps, 4 kapsolki tej kreatyny to dokladnie 5g. sprawdzone dawkowanie to w dniu treningowym 5g kreatyny rano po przebudzeniu
i 5g po treningu w dniu wolnym 5g zaraz po przebudzeniu. zakladam ze trenujesz 3x w tygodniu wtedy starczy ci jej na ponad 7 tygodni. proponuje dokupic jeszcze do niej np carbo,taurynke czy dextroze tanie suple a naprawde warto

Bez rozstepow niema postepow,a kazdy rozstep to postep :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13923
A co z dawkowaniem: treningowy 5g przed treningiem, 5g po treningu; nietreningowy 5g po przebudzeniu, 5g przed snem? Moze takie byc? Ktos juz podawal na forum i nawet takie zachwalal ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2894
Ja bralem MC Olimpa. Mialem 300kapsow. Dawkowanie:rano:4kapsy, potreningu:4kapsy. W NT rano:4kapsy. Efekty niezle, ale nastepnym razem w NT bede bral jeszcze 5g przed snem. Do tego jakas taurynke/glukoze/carbo i bedzie ok. Powodzenia

Mierz wysoko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nastepny cykl ?

Następny temat

w szkole gainer 737

Wiecej