SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA I DIETA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Czesc. Mam 15 lat, 175 wzrostu i waże 60 kg (być moze bedzie to pomocne w udzieleniu przez Was odpowiedzi), niedawno zaczole ćwiczyć. Zakupiłem kreatyne megabola (bo slyszalem ze jest niezła)ale niebardzo wiem jak ją dawkowac... jedni mówią ze trzeba stosować ją rano, przed treningiem i po nim, inni ze tylko rano itd. Proszę jakiegoś eksperta o udzielenie odpowiedzi, jaki sposób przyjmowania jest najefektywniejszy.
Moje drugie pytanie dotyczy diety. Pytam bo o niej nie mam wogule zielonego pojęcia. Nie wiem jaka będzie najlepsza. Nie wiem jakie produkty najlepiej spozywać itd. Proszę aby ktos pomogl mi ją dostosować do moich parametrów wiekowych, wagowych i wzrostowych (jeśli mają one jakieś znaczenie)
Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8485
skoro dopiero zaczeles cwiczyc nie bierz teraz krety bo to ci sie nie oplaci. bedziesz mial takie same efekty bez niej, na samej diecie. poloz ja na poleczke i niech czeka. po 6 miesiacach treningu mozesz zaczac brac . a jesli chodzi o ulozenie diety to masz od tego dzial odzywianie. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Batony

Następny temat

cykl - X pand- kretayna 200 mesh Treca??

WHEY premium