SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRAKÓW GDZIE TRENOWAĆ

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 126
Witam chciałbym zacząac trenowac kick boxing .mieszkam w okolicach krakowa ale chodze do szkoly do krakow ,mam pytaniew czy znacie jakies tego typu kluby w krakowie . z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 8107 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49254
Poweidz w której częsci Krakowa masz tą szkołę, bo Kraków jest duzy, a nie ma sensu zebyś jeździł na drugi koniec na treningi specjalnie...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 126
SZkole mam w centrum koło rynku i bagateli ale jeżdze na bronowice na przystanek z któregomam mpk do domu wiec odpowiadaja mi kluby miedzy bonowicami nwymi a bagatela

z gory dzieki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 4614 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168816
Po drodze masz Raczadam. Wiem, że to nie kickboxing tylko muay thai.
Jeżdżąc tramwajem z centrum na Brnowice wysiadasz koło Biprostalu i 5 min. spacerkiem.
Treningi dla początkujących: pn. i śr. 18.30 (gr. I) oraz wt. i czw. 20.00 (gr. II). Trening na sprzęcie w pt. 19.00.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wielkie dzięki MMA ale jednak pozostane przy kick boxingu . wyczytałem ze jestes z Krakowa wiec moze jednak znasz jakis klub bokserski nie musi byc w centrum bo moge dojerzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 4614 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168816
Z centrum po drodze masz Wisłę, chodzi o boks.
Słyszłem jednak, boksu nigdy nie ćwiczyłem , że najlepszy jest Skałka (nazwisko). Prowadzi on zajęcia w Wandzie - Nowa Huta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 201
niedaleko od miejsca zamieszkania masz szkołę kickboxingu w szkole podstawowej nr 10 (ul Blachnickiego). To jest koło hali targowej i lodowiska, treningi odbywaja sie wtorek 19:00 / czwartek 19:00.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8793
kickboxing jest też w orionie niedaleko raczadamu u piwowarskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a jakie są ceny w Orionie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8793
50 za miesiąc o ile nie poszły w góre od nowego roku akademickiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10772 Napisanych postów 47072 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
"Słyszłem jednak, boksu nigdy nie ćwiczyłem , że najlepszy jest Skałka (nazwisko). Prowadzi on zajęcia w Wandzie - Nowa Huta."

Powiedz cos wiecej na ten temat ! zastanawiam sie nad boksem wlasnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thai w Częstochowie

Następny temat

Potrzebny trener

aerofull