SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRÓTKIE CYKLE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5467
Witam. Chciałem się zapyać o pewną kwestię. Obecnie planuje zrobić 3 krótkie cykle kolejno po sobie w systemie 5 tygodni na cyklu i 5 tygodni off z odblokiem i tak trzy razy po sobie i teraz właśnie chodzi mi o kwestię kiedy jestem off. Po cyklu jest 5 tygodni przerwy i w tym czasie robiłbym odblok i chciałbym brać kreatynę z clenbuterolem aby efekty były jak najlepsze. Tylko nie wiem jak by clenbuterol wpłynął na serducho i ćiśnienie. Ogólnie połączenie clenbuterol i kreatyna jest dobre po cyklu ale nie wiem czy bedzie dobre dla zdrowia jak mam zabiar po tym od razu zacząć cykl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
takie cykle to nieporozumienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5467
Na cyklu bym brał prop + winstrol potem clomid odblok i kreatyna i clenbuterol. Co jest bez sensu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
wlasnie to wszystko

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
stary robi się 2tygodniówki kilka razy albo pożądny cykl 8-16tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11462
Dlaczego nieporozumienie ?

Mysle ze odblok po 4 tyg cyklu jest zbedny przeczekujesz tylko na clenie i kreatynie czyscisz receptory, regenerujesz watrobe i znowu ognia z wysokimi dawkami (na ulotkach orali wlasnie tak kaza robic.

Orale na przemian kolejno: anapolon/meta/vins/ w takich dawkach by po paru dniach kopalo solidnie.
Do orala dolewasz kolejno olejkow: NPP/tren/prop
W sumie 3 4 tyg cykle z z calkowita zmiana srodkow.
W kazdym kolejnym bedziemy od poteznego przyrostu masy przechodzic do bardzo konkretnego wygladu.
Dodatki proviron arimidex itp jak tam chcecie.
Odblok po "ostatnim" mini cyklu (nieblokujacy vins na koniec).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
czemu nie ale osobiscie wolalbym cykle 6tyg bo wlasnie 4/5/6 to te tygodnie gdzie najlejepiej sok sie buja wiec szkoda odstawiac, przerwy off 4-6tyg po pierwszym cyklu 4tyg, po drugim 5tyg po trzecim 6tyg, progresja dawek i dobieranie srodkow od tych z najmniejszym powinowactwem do tych z najwiekszym oraz progresja androgennosci cyklu i wszystko bedzie cool, nie bawilbym sie w odbloki po prostu stosuj proviron w przerwach znaczy ja bym stosowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 485 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5124
IMO krotkie cykle sa najlepsze takie do 6,7 tyg
walic grubo ale krotko

Zielony Pan Owinięty W Biały Szal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
dokladnie ale wiesz.. ciezko odstawic jak sie czujesz jak SUPER GOD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Bezsens. Każdy co ma pojęcia wie że krótko to się masy nie zrobi. Organizm potrzebuje czasu żeby rozbudować mięśnie. I żeby z tej masy coś zostało nie większość spadło.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl(poprawki)!!!

Następny temat

do znawcow koksow

WHEY premium