SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KO z liścia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Od 0:18 w tym video opisywana jest metoda nokautu z liści, na zasadzie czasowego przeładowania mózgu. Czy mieliście doświadczenia z tą techniką?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012


Dobry lisc moze z latwoscia zakonczyc walke:) Pojdzie na blednik/szczeke to po zabawie;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Podobało mi się zachowanie gościa po strzeleniu liścia.

Co do pierwszego filmiku,to nie ma jak pokazywanie się na filmikach w YT i tłumaczenie innym o co chodzi,gdy samemu nie umie się dobrze uderzać,zero techniki według mnie ma ten gość.

Co do liści,to bazuje na tym system należący do rodziny combatów,stworzony przez szwedzkiego policjanta o polskich korzeniach Slavko Gozdzika -ESDS.Dość ciekawy,wyglądający niepozornie,ale gdy odczułem na własnej skórze serię liści,to przekonałem się do niego.Efekt był podobny do tego jak na filmiku około 0.25 min







W imieniu Lewro ze Stowarzyszenia Defendu zapraszam do niego na staże z elementami ESDS Potrafią tam przekonać

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2012-08-04 10:05:11

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Mimo, że nie jestem staroświecki technika walki na liście mnie nie przekonuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wiesz...jeśli już chcesz z kims sie tłuc to wiadomo że liściami sprawy nie załatwisz ale jeśli chcesz kogoś "otrzeźwić" żeby nie fikał za bardzo to liść moze być bardzo na miejscu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012


od 50 sek gosc zaczyna uderzac listkami:) Dobry sposob co by sobie kostek nie dojechac;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Liście to liście, ale nasada dłoni to dopiero jest to

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puar
Liście to liście, ale nasada dłoni to dopiero jest to

myśle że nasada dłoni jest gorsza od pięści.
gorsza w sensie że przeciwnik gorzej to znosi

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2012-08-06 22:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
SiwYbks koleś dosłownie miażdzy ma głowę na karku.

Co do liści "bałbym" się ich używać :| ostatnio kolega z klubu wyłapał od kolesia liścia, skutek KO na miejscu GRATIS rozj**any bębenek :| EFEKT koleś musiał wybulić kilkanaście tysięcy zł :| SKUTEK niedosłuch na jedno ucho dożywotnio. Tak więc zastanówcie się 3x czy nie lepiej z pięści bo zęby są tańsze niż uszkodzone bębenki.

P.S. Pierwszy filmik 0:11 co to miało być klepnięcie w tyłek?

Zmieniony przez - Wojekv w dniu 2012-08-07 12:25:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
@up widzę ,że się orientujesz ,czy nie taniej zayebać komuś w nos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 539
W niektórych brytyjskich jednostkach wojskowych wycofano lub ograniczono w programach szkolenia uderzenia pięściami. Dlaczego? bo było za dużo kontuzji - uderzenie w hełm, kamizelkę z płytą, broń elementy wyposażenia powodują ze dość łatwo doznać kontuzji dłoni - nawet Tyson doznał takiego złamania uderzając Mitcha Greena w głowę pięścią podczas drobnego starcia w harlemie, a ze złamanymi koścmi śródręcza nie uzyjesz broni, noza czy bagnetu. Leżysz. Wprowadzono natomiast uderzenia z liścia oraz podstawa dłoni pod brodę. Ucza sie bic miekkim w twarde a twardym np pięścia w miekkie (np krtań).
Po liściu mozna zaliczyć KO, nawet lepiej działaja na hełm czy kask niz na głowę, trzeba tylko wiedziec jak uderzać. W Szwecji u Slawo wybijalismy szyby w samochodach na złomowisku właśnie z liscia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z me kadet klasyk katowice 2012

Następny temat

Plan treningowy na siłke pod SW

WHEY premium