SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOVACS!NAJWIEKSZY I NAJSILNIEJSZY!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HEHE!:)

FLEXXXXX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Flexxx, jesteś jutro w Wawie na MP w WL? Namiary są znane. Zapraszam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Mam tylko pytanie, kto widzial jak on podnosi te ciezary i czemu nie startuje w zawodach silaczy. Kto go sposnoruje i dlaczego? Przeciez nigdzie nie startuje, ani w kulturystyce, ani w Strong Man.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
POZWOL ZE CI ODPOWIEM NA TO PYTANIE!KOVACS MA NARAZIE PRZERWE W STARTACH!ZWIAZANE TO BYŁO ZE ZMIANA SPONSORA!TERAZ JUZ NIEREKLAMUJE FIRMY MUSCLE TECH!INNA FIRMA GO SPONSORUJE DLATEGO BO JEST NAJPOTEZNIEJSZYM KULTURYSTA NA SWIECIE!NIECHODZI TU O PROPORCJE TYLKO O WYMIARY!KOVACS WLASNIE PRZEKROCZYL ROZMIAR BICEPSA 70 CM WIEC CHYBA WIADOMO DLACZEGO GO SPONSORUJA!DODAM TEZ ZE JEST STRASZNIE SILNY!

FLEXXXXX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
Ma przerwę w startach która trwa od urodzenia do teraz...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
Czemu sie startuje w zawodach kulturystycznych? Bo mam slaba rzezbe w porownaniu z innymi zawodnikami. Czemu nie startuje w zawodach STRONGMAN? Bo zapewne nie jest zawodnikiem dynamicznym, co jest dosc istotne w niektorych konkurencjach. Czemu nie startuje w trojboju? A tego to nie wiem ale zakladam ze nie ma za bardzo czasu, bo musi jesc, cwiczyc a pozniej jesc i.... tak,tak DALEJ JESC!!! lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
zauwazcie ze ALEX tez pisal capslockiem.... czyzby ktos mial alter-ego ???

TEKST MIESIACA:
"witam wszystkich zamierzam zażywać sterydy ale nie wiem jakie i po ile a nigdy zadnych nie brałem mam jeszcze pytanie czy gdy nie bede czwiczył a brał to bedzie różnica gdybym ciwiczył prosze o podpowiedzi"

Kolejny beton:
"W moim wieku duzo osob bierze koksy i nie metki tylko Omadreny vinstrole i inne. Kolega np. w wieku 15 lat juz bral ruska metke i nic mu do dzis nie jest....a juz mial chyba 3 cykle po 100tabl. Ale ja wole uwazac."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660


COS SUGERUJESZ CASUSBELLI??ZADEN ALEX NIEJESTEM!!KOVACS RULES!!!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
ladne rozstepy:>

Wu Tang Clan killa Beez

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kowacs wziol tyle sterydów w życiu co ja ziemniaków

Bez tabletki nie ma sylwetki bez zastrzyków nie ma wyników
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hrhrhrhrhrh

Wiecej