SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS wakacyjna fotka z Activlabem vol 2 !!!!!!!!!!!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
80 już nie będzie mi dane się napić, więc z czystej ciekawości chętnie się dowiem jaka jest różnica między tymi białeczkami ;]

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jedno i drugie to baza WPC poza tym ze jego % mniej to tak naprawde to samo natomiast smak , rozpuszczalnosc zdecydowanie na plus dla 95
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7501 Napisanych postów 49497 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385419
BPL-G ja sie nie dziwie , tylko wlasnie próbowałem pokazac to co napisałeś ze cichaczem tak na prawde podniesli cene niby zastepujac jeden produkt drugim , 80 dalej jest na magazynach bo ja cały czas zamawiam tylko nie ma na stronie activlaba

ogolnie zakończmy temat , cieszmy sie tym co jest


Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-08-03 06:36:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
oczywista sprawa inni tez podniesli tak samo jak w innaych branzach wiekszosc rosnie niestety takie mamy czasy ja osobiscie jesli chodzi o samo picie zdecydowanie wole 95 natomiast w przeliczeniu oczywiste ze 80 wychodzilo korzystniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zróbcie Panowie zimowy konkurs na fotke bo już mam pomysł na 1st
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Remik7
zróbcie Panowie zimowy konkurs na fotke bo już mam pomysł na 1st


Ja zrobię narty z batoników Master Bar, na których zjadę ze stodoły Będziesz mógł powalczyć o drugie miejsce z rutkowem

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to porównując do mojego pomysłu nie wiem czy byś się na podium załapał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Bałwany z puszek po białku i BCAA są oklepane :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kurde rozgryzłes mnie...



















































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ciekawi mnie teraz, czy wyczułeś sarkazm w moim ostatnim poście ;]

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompowanie u 15latka

Następny temat

JAK BUDOWAĆ MASE MIĘSNIOWĄ? KONKURS!!!!

WHEY premium