SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Podziel się historią treningu - Wygraj bon!

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29827

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Fajnie, jest nas już sześciu :) jutro 10 maja czekamy na ostatnie zgłoszenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932


Witam. Przyłączam się do rywalizacji Kelton w konkursie zmianie sylwetki. W okresie od lipca 2011 rozpoczynam porządne, rozplanowane nabieranie masy mięśniowej.

Będzie mi pewnie ciężej poprawić jakościowo wygląd sylwetki, niż osobom, które planują redukcję, ale przyłożę wszelkie starania aby utrzymać bf na jak najniższym poziomie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim konkurentom biorącym udział w rywalizacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903


Więc ja też spróbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5156


Też się zgłaszam do konkursu o to moja pierwsza fotka, spadek formy i złapałem trochę zbędnych kilogramów ale chęci i motywację mam więc do dzieła a zwłaszcza że jest o co walczyć :) Aktualna waga na dzień dzisiejszy to 94,2 kg. Wzrost 181 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19


Dołączam się i ja. Pozdro

Moożna? - moożna:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3043


Ja również dołączam do konkursu. Dla mnie to właściwie początek przygody z siłownią. Mam nadzieję znacznie poprawić wygląd mojej sylwetki, przede wszystkim pozbyć się tłuszczu i ogólnie poprawić estetykę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326


Bardzo fajny pomysł na konkursu, warto wziąć udział.
Akurat jestem w trakcie redukcji (na zdj ~90kg), do listopada kupę czasu więc wiele można zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1332
Ja również spróbuje swoich sił :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
No Panowie śmiało, ostatnia szansa na zgłoszenia. Też będę obserwować Wasze postępy :)

Zmieniony przez - Kelton_PM w dniu 2011-05-10 08:52:05

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam, również chciałbym dołączyć do konkursu. Celem na najbliższe miesiące będzie budowanie masy. Aktualna waga 79kg
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kółka łożyskowe

Następny temat

PROMOCJA - W Majówkę TNIEMY VAT + dostawa GRATIS

Wiecej