SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS !!

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Pewnie gdzieś za tydzień - prac jest dużo, niektóre mocno podobne, niektóre mocno różne i odmienne. Narady itp. Trzeba czekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do srody beda wyniki, ja faworytow mam, czekam na opinie reszty modom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Kilka osób ocenia więc pewnie przy naradach niejedna flaszka pęknie
Jeden stawia np. na jakość wykonania, druga na poprawność pod wybrany temat, żeby nie było za dużo ćwiczeń itd .

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dudek wspominał, że najważniejsza jest merytoryka, i tak właśnie powinno być, bo troszkę byłoby niesprawiedliwe, gdyby wygrała osoba tylko dlatego, że dała dużo filmików i zdjęć a przykładowo są dwie czy trzy prace które przebijają je merytoryką, ale nie ma aż tak wiele dodatków i świecidełek (bo kilka takich widzę, przynajmniej ja).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Szczerze to nie przeglądałem innych prac Zawsze czytam po ogłoszeniu wyników
Dobra nie spamujmy tu. Pozdro

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
Cotka, co ty się tak spinasz, kolego sugerujesz modom jak mają to oceniań siedź cicho i czekaj do tej środy czy tam ile będzie trzeba były wymogi które musieliśmy spełnić i tyle, a ty tu jakieś prawa piszesz ze aby na pewno wszyscy wszystko zrobili dobrze...

Spokojnie.

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja piszę prawa? Pierwsze strony tematu - wszystko jest napisane, nic nie wymyślam.

DUDEK
Całość będzie brana pod uwagę. Co nie zmienia faktu, żę merytoryka to fundament


Ja po prostu wyrażam nadzieję na sprawiedliwe sędziowanie, a ty się burzysz, broń Boże mi kogoś pouczać.

A moja własna opinia - również mam do niej prawo jako widz i uczestnik i ją wyraziłem, nic tobie do tego.

Nie spinaj się tak.



Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-06-04 23:07:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
I właśnie cytat który wkleiłeś potwierdza to że oceniane będzie wszystko jednak fundamentem będzie meteorytyka, to na kiego tak się do tego czepiasz... Jasno napisane na pierwszej stronie! (jak sam powiedziałeś).

Dobra, koniec spamu...

PS: Mam identyczne zdanie co Luk_aszz, też czytam po wynikach xD

Zmieniony przez - Like25 w dniu 2012-06-04 23:21:06

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ale ja się nie czepiam że ten ma tyle filmów a ten ma 1 zdjęcie Bardzo dobrze, niech prace będą jak najlepsze i najciekawsze, o to chodzi, ale ja tylko wyraziłem nadzieję na sprawiedliwe sędziowanie, powtarzam raz jeszcze, bo widocznie nadinterpretujesz moje słowa uważając że próbuje wpływać na jury czy coś..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 637 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4377
haha zagęszcza się atmosfera Oby wyniki były szybko bo jeszcze nam tu dojdzie do bijatyk



Zmieniony przez - Wibor w dniu 2012-06-04 23:47:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taki CROSSFIT może być?

Następny temat

Pytanie 9

Wiecej