SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONFRONTACJA 2

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 185
Siema!
Pomimo szacunku do Jurasa i Antka(ktorym przesylam gratulacje) to nie podobalo mi sie sprowadzenie walk do typowego vale tudo konfrontacja sztuk walki wedlug mnie powinna byc konfrontacja dwoch zawodnikow reprezentujacych swoje style a nie mixy. Tymczasem bylo to typowe vale tudo. Np. walka miedzy Jurasem i tym kickboxerem w pierwszej konfrontacji skonczyla sie w parterze a o ile ciekawsza bylaby gdyby walczyli w swoich stylach.Nie mowie ze Juras nie dalby mu rady w stojce,wrecz przeciwnie mysle ze by dal, ale ale chcialem zobaczyc konkretna walke taekwondo vs kick, a nie vale tudo(ktorego tez nie krytykuje tylko uwazam ze vale tudo to vale tudo a konfrontacja to konfrontacja. To tyle, pozdro dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
zeby mozna bylo powiedziec o konfrontacji 2 stylow to jeden zawodnik powinien walczyc wg zasad obowiazujacych w swoim stylu a drugi zawodnik wg swoich zasad

wydaje mi sie ze w pierwszych ufc byly czyste style pozniej juz sie to zatarlo

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 185
No tak,tyle ze myslalem ze konfrontacja to inny turniej bardziej miedzy dwoma stylami, myslalem ze to cos innego niz vale tudo(w koncu nazywa sie inaczej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Nazwa nazwa niestety zeby wygrac na takich zasadach trzeba trenowac przekrojowo inaczej sie nie da

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy dział

Następny temat

Ranny Judoka-potrzebna pilna pomoc !!!!!!!!!

WHEY premium