SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONFERENCJA SZKOLENIOWA WARSZAWA OSiR Dzielnicy Śródmieście

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

Ilość wyświetleń tematu: 2050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640

Zakres szkolenia:

„Współczesna suplementacja w sportach wytrzymałościowych
„Jakość suplementów dla sportowców”


Sobota 22 czerwca 2013, godzina 10:00 - 14:00
OSiR Dzielnicy Śródmieście, ul. Polna 7A , 00-625 Warszawa, SALA KONFERENCYJNA (I piętro)



Prowadzący: dr inż. Piotr Kaczka

Doktor nauk biologicznych. Pracownik działu badawczo-rozwojowego Olimp Laboratories.
Ekspert w zakresie współczesnego, zaawansowanego wspomagania wysiłku sportowego, jak i suplementacji prozdrowotnej.
Z-ca Redaktora naczelnego magazynu Perfect Body. Instruktor kulturystyki z wieloletnią praktyką.

WSTĘP BEZPŁATNY

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest rejestracja na stronie: http://www.olimp-supplements.com/rejestracja/
Zgłoszenia od 4 czerwca 2013 do 20 czerwca 2013r.
Zaproszenia potwierdzimy w dniu 21 czerwca 2013r. do godziny 12 tej.

Tylko osoby, których zaproszenie zostało potwierdzone mogą wziąć udział w Konferencji, zabierając ze sobą wydrukowane potwierdzenie imienne zaproszenia, które otrzymają na wskazany podczas rejestracji adres e-mail.

Ilość miejsc ograniczona!

ZAPRASZAMY!


Dołącz do wydarzenia na fb:
https://www.facebook.com/events/179919242169198/

Zmieniony przez - NUTRIFARM w dniu 2013-06-07 17:07:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wakacje sa - za to w wakacje duzo innych ciekawych imprez z Olimp - prosze sledzic dzial i profil na Facebooku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
widze ze ciag dalszy szkolen :)

przyjemnosci !

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2013-06-07 19:09:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...zawsze warto skorzystać:)polecam,duzo ciekawych informacji mozna dla siebie wynalezć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Czekam na potwierdzenie, i nic nie przychodzi a już prawie 15 godz.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Wszystkie osoby, które zostały zaproszone na Konfererencję, powinny już mieć na @ swoje potwierdzenia.

Jeśli ktoś nie otrzymał z jakiegoś powodu potwierdzenia, to na miejscu organizatorzy dysponują całościową listą i będą to weryfikować.


ZAPRASZAMY I DO ZOBACZENIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wynoscie wiedze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
W imieniu Firmy Olimp Sport Nutrition chciałem podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w Konferencji, zwłaszcza za długą i ciekawą dyskusję, która miała miejsca na koniec spotkanie. Mam nadzieję, że nie był to czas zmarnowany i udało mi się "zaszczepić" w umysłach nowe tematy do przemyśleń. W moim przypadku tak było, co z pewnością zaowocuje nowymi tematami w Perfect Body, a także produktami dla spod marki Olimp Sport Nutrition.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim przybyłym za obecność i miłą atmosferę w trakcie spotkania.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
Super szkolenie ciekawe tematy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
Witam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
Niestety nie mogłem uczestniczyć w konferencji w Warszawie jednak temat bardzo mnie interesuje. Czy mogę liczyć na uczestnictwo w podobnym spotkaniu np. w innym mieście? Jeżeli tak to jakie miasta wchodziłyby w grę i jeżeli można to poproszę o przybliżone terminy. Ja jestem z Bydgoszczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OMEGA 6 - mięśnie i sylwetka

Następny temat

Idealna rozgrzewka przed treningiem siłowym

WHEY premium