SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOLANO

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5428
Witam ,wiem ze duzo jest tematow jesli chodzi o kolano,ale do rzeczy,chodzi o chlopaka 14to letniego ,ktory gra w pilke nozna od pewnego czasu zaczelo bolec go kolano,nie bylo stluczone ,nic z tych rzeczy,poprostu samo przyszlo,a bol wystepuje z przodu kolana nizej jest taka wystajaca kostka i to go boli,ale tylko przy nacisku palcem lub kopnieciu pilke,nie boli przy bieganiu czy chodzeniu.Lekarz twierdzi ze to wina dorastania,aha jest to miejsce troszke powiekszone(spuchniete),zakazl absolutnie nadwyrezania kolana,nawet jazde na rowerze,a przepisal takie cos OSTEOGENON tab. i masc fastum,altacel,wiecej nicnie mowil,tylko ze po miesiacu na kontrole,czy jest faktycznie spowodowanedorastaniem chlopaka?POZD.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 478
Dokładnie taki sam mam problem to wygląda jak bys mial 2 kolana na 1 nodze ? wiem jak to boli ale jak to leczyc ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sie dzieje z moimi nogami?

Następny temat

Kręgosłup

WHEY premium