SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOKSIARZ

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46
W moim przypadku jest podobnie.
Mam za sobą już 9 lat treningu.Zacząłem mając 17 lat. Były przerwy pół roczne nawet jedna była roczna. Jednak jak się ćwiczy na sucho to trzeba mieć cierpliwość i mieć swoje zdanie i swój rozum.


Najbardziej chce mi się śmiać z kolesia co chodzi na siłownie rok i za wszelką cenę chce mi udowodnić że brałem i biore sterydy oraz mega odżywy.

Lubię czasem sobie wziąść na siłke sok ,a on już mnie podejżewa że mam jakiś cykl bo sok to podobno osłona :)gdzieś tam przeczytał. Ale najgorsze to jest to że mówi to przy wszystkich i później jak mnie nie ma to obgaduje mnie no i wychodzi później że jestem koksiarz :)
Przymykam nn to oko bo ja to biorę półżartem i nieraz dla żartu wciskam mu kity że brałem prze***ane koksy itd. ale widzę że już powoli zaczyna kumać o co w tym sporcie chodzi i że można spokojnie dojść do czegoś bez wspomagania. Oczywiści jak ktoś nie ma predyspozycji to nigdy nic nie zbuduje.Lepiej wtedy zmienić dyscypline.

Ale ja już się z tym pogodziłem. Zresztą to dla mnie komplement ze wygladam jak kokser.

Albo najlepsze jest jak wyjdzie mi jakiś syf ,albo parę na plecach od czasu do czasu bo mam poprostu taką cerę , a większość początkujących już myśli ,że " oho ten już jedzie na cyklu " . Jednak przymykam na takich oko bo ja cwiczę tylko dla siebie i dla mojej przyjemności i reszta mnie wali co omnie myślą.
Nie mam nic przeciwko kokserom bo mam takich kumpli i to dobrych ,ale to jest ich sprawa i ich wybór. Powiem jedno po koksach trochę się miesza w głowie bo widze to po moich kumplach :)

szafa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
popieram panowie. i ciesze sie ze nie jestem sam. moze nie jestem jakis tam wielki koles (jakies 108 w klacie, 38 w bicepsie), ale i tak czuje sie niech wyalienowany wsrod znajomych ze szkoly (niestety, same laski, i to takie, ktore silownie ogladaja na filmach czasem). ciagle slysze tylko ze miski z silowni to tepaki, cwoki i glupki, a ja tez robie sie jak szympans. strasznie mnie to wkur..... w sumie tylko na silowni czuje sie dobrze, bo chociaz kazdy kazdego rozumie i nie poniza.

a to ze niektorzy pakerzy maja lekkie problemy z glowa - to inna historia. ale czy wszystkie chuderlaki sa super-inteligentne?

ja tam treningow nie zamierzam przerywac.

STEREOTYPOM MOWIMY NIE!!!!

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5286
poprostu wiele d****i zaczyna trenowac, a nie staja sie d****ami od trenowania...

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
no wlasnie. mnie to wkurza tym bardziej, ze wsrod ludzi trenujacych jest rowniez wielu przedstawicieli inteligencji (ale to brzmi dumnie :-%) Wystarczy popatrzec na forum... Nota bene sam jestem nauczycielem i banajmniej za kretyna siebie nie uwazam. I wole chodzic na silke nic chlac jak swinia jarac ganje wieczorami.

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 836
a ja mam apel do wszystkich osob bioracych sterydy JESLI CHECIE BRAC TO G%%%O TO W D O M U BO NISZCZYCIE WIEEEELLLUUUUUUU DOBRYM LUDZIOM* OPINIE!!!


*mowe o kulturystach w pelni tego slowa znaczeniu, moze nie mam 180 na 180 moze nie mam najlepszego uwarunkowania ale uwazam sie za w pewnym stopniu kulturyste bo kulturysta sie jest rowniez "umyslowo" poniewaz kulturystyka na dobra sprawo nie jest sportem tlyko stylem zycia a osoby chodza na silownie bo chca byc zdrowsze/sprawniejsze/ silniejsze a jakas grupa tlumakow/d****i niszczy nam reputacje szkoda bo to takie fajne hobby....

Nie warto klucic sie z idiota-najpierw was znizy do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem
-----------------------------
Jestem lepiej widoczny?
WIDOCZNIE JESTEM LEPSZY!
-----------------------------
Uczęszczasz na silownie co sezon wakacyjny? lubisz podbierać cieżarki?
TEN TEMAT JEST DLA CIEBIE!
http://www.sfd.pl/temat199328/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
poprostu wiele d****i zaczyna trenowac, a nie staja sie d****ami od trenowania...


otóż to stary ale niestety niektórzy nie potrafią tego zrozumieć ale to tylko swiadczy, że sami są głupeczkami

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
zgadzam sie, panowie. tylko jak przekonac ta 'inteligentna' czesc spoleczenstwa o tym?

a zreszta, f*** them

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 836
zalezy kogo nazywasz "inteligencja"

bo jesli miales na mysli koksy to mozna
-wywalic z silowni/klubu bo nie ma przumusu tolerowania ich

a jesli o ludzi ktorzy na hmb reguja krzykiem "on!!! on ma metanabol!!!!"
- tu niestety [wg mnie] bez chodzby pobieznej edukacji takich ludzi nic sie nie osiagnie to jak chorba wiecie o co chodzi 1 uslyszy cos "madrego" przekaze dalej i ostni wie tyle co nic ale za wszelka cene chce sie tym pochwalic przed znajomomi...

..pozostaje tylko najdzieja ze jelsi ktos naprawde kocha ten sport niezniechaca go zadne stereotypy, zadne opinie, docinki


glowa do gory swiat jestpiekny =))))))

Nie warto klucic sie z idiota-najpierw was znizy do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem
-----------------------------
Jestem lepiej widoczny?
WIDOCZNIE JESTEM LEPSZY!
-----------------------------
Uczęszczasz na silownie co sezon wakacyjny? lubisz podbierać cieżarki?
TEN TEMAT JEST DLA CIEBIE!
http://www.sfd.pl/temat199328/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
we wczesniejszym poscie ('wsrod ludzi trenujacych jest rowniez wielu przedstawicieli inteligencji') mialem na mysli ludzi wyksztalconych, madrych, cos soba reprezentujacych, czyli inteligencje w tym napopularniejszmym tego slowa znaczeniu (bo przeciez na silownie trenuja tez prawnicy, lekarze, nauczyciele itp.)

w tym ostatnim ('inteligentna' czesc spoleczenstwa) mialem na mysli tych, co mysla ze sa super, bo na silke nie chodza, i wszystkich trenujacych uwazaja za burakow. To wlasnie ci, ktorzy sieja panika slyszac slowo kreatyna, hmB albo odzywka weglowodanowo-bialkowa.

osobiscie do koksow nic nie mam - znam kilku chlopakow ktorzy troche pobladzili, ze sie tak wyraze, ale nadal sa wporzadku ludzmi. no i co z tego ze maja 50cm w bicepsie? czy to grzech? wsrod 'nie-koksujacych' tez moznaby na pewno znalezc niezlych gagatkow. ale to jest tak, jak napisal wuder - nie robisz sie d****em od trenowania, d****em jest sie juz wczesniej...

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46
Wszystko byłoby OK z koksami tylko jedno mnie wku. Są kolesie którzy wezmą nawet kreatyne i już stają się kozakami i fikają do wszystkich bo mu trochę siły przybyło. Albo niektóre karki bramkarze na dyskotekach.Nabrało to koksów i teraz kozak i wielki morderca , a w gruncie rzeczy jest nikim ,bo nie sztuka osiągnąć coś na wspomaganiu.

Druga sprawa to taka że ja np. uważam że kreatyna to już prawie koks ,hmb to też chemia jak skur.... Nie mówie już o odżywach które w wątrobie dopiero przeistaczają się w związki anaboliczne. To takie moje zdanie bez obrazy.

szafa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczki, wyciągi...

Następny temat

PAKA

WHEY premium