SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOBIETA-LAT 21-56 KG-WZROST 160--Chciałabym schudnąć 5-7kg!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to nie tak Trenując siłowo kształtujesz sylwetkę i redukujesz tkankę tłuszczową. Aby zbudować masę musisz spełnić kilka warunków, trening jest tylko jednym z nich, poza tym jest jeszcze dieta z dodatnim bilansem kalorycznym, odpowiedni poziom hormonów, odpowiedni gen itp. Niżej masz parę przykładów dziewczyn które trenują siłowo:
Akneraj, moja faworytka Trenuje siłowo i trzyma dietę
https://www.sfd.pl/-t471572-s100.html
Yoyo, trening siłowy + dieta
https://www.sfd.pl/-t528148-s39.html
Zyrafka, trening siłowy + dieta
https://www.sfd.pl/-t526046.html

To są piękne sylwetki kobiet które trenują siłowo, wkleiłem Ci linki na których widać zdjęcia. Jak widać, pomimo usilnych starań nie ma tam potężnie rozbudowanych mięśni. Tkwisz w przekonaniu, że dziewczyny trenujące siłowo nadmiernie rozbudowują mięśnie, a to jeden z największych mitów.
Nasza piękna Obliques trenuje siłowo już bardzo długo i zobacz do jej profilu jaką ona ma sylwetkę.
Więc przemyśl jeszcze swoje podejście do siłowni

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-10-04 12:02:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 261
Zgadzam się z Moralesem, ja też trenuje siłowo i nie wyglądam jak kulturystka (a ćwiczę sporo, bo na siłowni jestem 6 dni w tygodniu po ok. 2,5h). Ćwiczenia ujędrniają skórę, nadają sylwetce ładny wygląd, ale absolutnie jej nie rozbudowują.
To że siłownia sprawia, że kobieta wygląda jak pudzian to mit powtarzany tak często ,że w umysłach wielu staje się faktem ;) I ja na Twoim miejscu nie martwiłabym się, że żadna koleżanka nie może iść z Tobą na siłownie(ja też chodzę sama, a przynajmniej wole być sama) na ćwiczeniach musisz się skupić żeby je dobrze wykonywać, a to jest trudne jak ktoś nad uchem Ci trajkocze o "super nowej bluzce".
Zapisz się na miesiąc i zobacz jak będziesz się czuła, jeśli źle to zrezygnujesz. Prawdę mówiąc ja też nie wyobrażałam sobie siebie na siłowni, namówił mnie chłopak, a ja od pierwszego treningu ją pokochałam i nie wyobrażam sobie bez niej życia ;)

Jeśli chcesz- znajdziesz sposób, jeśli nie- znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na siłowni jestem 6 dni w tygodniu po ok. 2,5h

Wichuura słonko, musimy pogadać bo się zakatujesz takim długim treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Dziękuję. Ja nie wiem czy my sie dobrze rozumiemy:( uhhh...chcialabym schudnąć 5-7kg..2kg mam juz za sobą, stosuje diete juz od 3 tyg.Cwiczeniami chce po prostu poprawic elastycznosc skory,poprawic choc troche gibkość ciała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 261
Heh, nie powiedziałam, że ćwicze przez 2,5h dziennie tylko, że JESTEM tyle dziennie na siłowni. W mój plan wlicza się także masowanie na urządzeniu zwanym "rolletic" Poza tym siłowe wykonuje w odstępach, tylko areoby prawie codziennie ;) NO i jeszcze trochę czasu schodzi mi na opiekę nad wszystkimi zabłąkanymi kobietami na siłowni, pilnując żeby sobie krzywdy nie zrobiły;)

Jeśli chcesz- znajdziesz sposób, jeśli nie- znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jeśli tak, to zwracam honor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Cześć. Mam pytanie, co wiecie nt TWISTER(a)?? Myślę nad jego zakupem ale najpierw chciałabym się o nim więcej dowiedzieć i czy wogóle warto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli jeszcze nie kupiłaś, to daj spokój. Jeśli już kupiłaś, oddaj do domu dziecka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Morales-dlaczego? a tak sie na niego nastawilam;( chce pozbyc sie boczkow a slyszalam ze to wlasnie sie nadaje... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do pozbycia się boczków nadaje się trening siłowy a nie wibracje. Znasz prawo zachowania energii? Bo to prawo działa także w przypadku bilansu kalorycznego i odchudzania. A ta maszyna wibracyjna zabiera tyle energii co stanie w kolejce po bułki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Problem

Następny temat

PILNA POMOC PRZY REDUKCJI (UWAGA -DLA PIŁKARZA!)

WHEY premium