SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLUBY W KTÓRYCH WARTO TRENOWAĆ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38894

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
Szanowne koleżanki, koledzy i paleontolodzy,
Z uwagi na wciąż powracające pytanie GDZIE WARTO TRENOWAĆ, postanowiliśmy stworzyć listę klubów, które na naszym uderzanym podwórku mogą pochwalić się licznymi sukcesami, które klinem wbijają się w scenę uderzaną lub dzięki niezwykłej ofercie po prostu rzucają się w oczy. Poniżej będziemy zamieszczać krótkie opisy takich właśnie klubów, które przykuły naszą uwagę.
Jak łatwo się domyślić, w dobrych klubach trenują dobrzy zawodnicy. Dobrzy zawodnicy to często dobrzy doradcy, którzy zawsze są mile widziani na naszym forum. Nasze forum może zaś stać się dla nich doskonałym polem wymiany doświadczeń, które nad innymi posiada tę przewagę, że jest jednym z najczęściej czytanych forum sportowych w Polsce.
Dlatego też zapraszamy wszystkie wyróżniające się kluby bokserskie, kickboxerskie, muay thai itp. itd do wymiany bannerów i obecności na naszych stronach ku ogólnemu pożytkowi

Niniejszy temat będzie sukcesywnie poszerzany i systematyzowany. Zapraszamy też na stronę https://www.sfd.pl/Baza_klubów_Sztuk_Walki-f148.html

Partnerów obecnych i przyszłych, a także wszystkich userów pozdrawia serdecznie załoga Uderzanych sfd.


Zmieniony przez - kopt w dniu 2009-10-07 12:09:08

Zmieniony przez - kopt w dniu 2009-10-07 12:13:33

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712


Jako pierwszy witamy krakowsi klub Maximus, który przebojem wdarł się w rodzimą scenę muay thai i natychmiast zaczął odnosić na niej niemałe sukcesy. Klub warto polecić również paniom, po których doskonałych wynikach widać, że nie są traktowane w nim po macoszemu.
Klub "Maximus" istnieje od grudnia 2007 roku, a już może się poszczycić wspaniałymi osiągnięciami swoich zawodników: pod okiem wykwalifikowanych trenerów trenują zdobywcy medali Mistrzostw i Pucharów Polski, a także Mistrzostw Europy i świata. W swoim dorobku medalowym Maximus posiada złoty medal mistrzostw świata juniorów w Tajlandii (Magda Rak 2009), srebro Mistrzostw Europy 2009, złoto Pucharu Polski, złoto Mistrzostw Polski oraz kilkanaście srebrnych i brązowych medali z tych imprez, nie tylko indywidualnych, ale także drużynowych. Klub prowadzi zajęcia dla kadetów, juniorów i seniorów, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.
Warta podkreślenia jest szeroka oferta klubu obejmująca zajęcia zarówno ze sportowego muay thai, tradycyjnego muay boran oraz uzupełniające zajęcia z parteru.
Zapraszamy na stronę klubu www.muaythaikrakow.pl no i przede wszystkim na wizytę w samym klubie


Zmieniony przez - kopt w dniu 2009-12-07 14:20:05

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712Witamy również warszawski klub Palestra. Klub Sportowy PALESTRA oficjalnie powstał w 2004 roku jednak treningi odbywały się już dużo wcześniej. Klubów Palestra szczyci się imponującym odsetkiem zawodników - ludzi którzy czy to już walczyli na turniejach, czy też w niedługim czasie będą walczyć. Jeśli weźmie się pod uwagę krótki okres działalności Klubu - osiągnięcia zawodników robią wrażenie. Spośród nich warto szczególnie wymienić 5 złotych, 3 srebrne i 6 brązowych medali oraz tytuł najlepszego klubu oraz najlepszego zawodnika dla Wojciecha Kosowskiego w Mistrzostwach Polski Muay Thai 2009. Ponadto Palestra posiada w swoich szeregach aktualnego zawodowego mistrza Polski Kickboxing Low-Kick do 81 kg - Pawła Gierzyńskiego.
Palestra oferuje treningi muay thai, kick-boxingu, sanda a także MMA.
Zapraszamy do zapoznania się z szerszą informacją na klubowej stronie www.palestra.waw.pl

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2009-10-09 23:45:42

Zmieniony przez - kopt w dniu 2009-10-10 23:47:43

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 403 Napisanych postów 5586 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39440Powitajmy Klub Puncher!
Klub „Puncher Wrocław” od 2002 roku zaprasza na treningi pełno kontaktowych sportów walki. Główną specjalnością klubu jest Muay Thai , K1 i Kickboxing, ale również znajdziecie tu sekcje Boksu Klasycznego oraz MMA. Puncher prowadzi zarówno zajęcia rekreacyjno-szkoleniowe przygotowujące do samoobrony, jak i szkoli kompleksowo zawodników biorących udział w amatorskiej i profesjonalnej rywalizacji sportowej. Podopieczni trenera Kadry Narodowej Muay Thai przy PZKB Janusza Janowskiego zdobyli łącznie 105 medali w zawodach międzynarodowych i krajowych. Klub może się pochwalić tytułami Mistrza Świata, Mistrza Europy, 2 razy sięgał po tytuł Vice-mistrza Świata, 27 razy wywalczył tytuły amatorskich i 3 razy zawodowych Mistrzów Polski. Całą historię klubu, ciekawą foto-galerię, filmy z walk oraz szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie na www.puncher.pl 

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 19441 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94708


Witamy kolejny klub z Małopolski - TARGET Niepołomice!
Klub TARGET powstał w maju 2005 roku. Zalożycielem oraz trenerem klubu jest Arkadiusz Małek posiadający uprawnienia państwowe ogólne instruktora sportu, specjalizacja MuayThai. Klub moze sie juz poszczycić Vice Mistrzem Świata z roku 2008 zdobytym w Korei, trzema brązowymi medalami Mistrzostw Europy, złotym medalem z Mistrzostw Łotwy z 2007 roku, Pucharem Litwy 2008 oraz Pucharem Europy z 2008 roku. W 2009 klub zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Łączna suma medali zdobyta zarówno na ringach krajowych jak i międzynarodowych przekroczyła sto. Od 2006 roku klub co roku organizuje różne imprezy sportowe, np. Turnieje Pierwszych Walk o Puchar Burmistrza, Puchar Ambasadora Tajlandii wraz z Festiwalem Kultury Tajskiej oraz Puchar Polski. Zajęcia prowadzone są w Niepołomicach, Bochnii, Słomnikach i Kazimierzy Wielkiej. Systematycznie dwa razy do roku Target organizuje obozy sportowe.
Więcej na stronie: www.targetmuaythai.com Zapraszamy!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 403 Napisanych postów 5586 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39440
Powitajmy serdecznie...
Kaliskie Stowarzyszenie MuayThai powstało w styczniu 2004 roku. Od początku działalności klub koncentruje się na:

- stałym udziale w turniejach boksu tajskiego rozgrywanych zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju,
- organizowaniu amatorskich turniejów muay thai, takich jak turnieje pierwszego kroku, liga A-1 i puchary Polski, czy nawet imprez międzynarodowych jak np. Puchar Europy ISKA (2008). Team Arkadia Sport organizuje także zawodowe gale, m.in. Międzynarodowy Turniej S-1 (2006),
międzynarodowy turniej na zasadach K-1 (2008),
- szkoleniu młodzieży - w klubie boksu tajskiego mieszczącym się w Kaliszu przy ul. Majkowskiej trenują młodzi mieszkańcy naszego miasta.

Treningi prowadzi Aleksander Kruk - zawodnik białoruskiego klubu Chinuk Gym Mińsk. Siedziba główna klubu mieści się w Kaliszu przy ul. Majkowskiej 2. Arkadia prowadzi też treningi w innych miastach, m.in. w Jarocinie i Osjakowie - www.bokstajski.osjakow.info . Kaliskie Stowarzyszenie MuayThai „Arkadia” jest członkiem założycielem organizacji ISKA Poland.

Najlepsi zawodnicy Kaliskiego Stowarzyszenia Muay Thai należą "Team Arkadia Sport". Jest to zawodowa grupa muay thai, w skład której wchodzą

utytułowani zawodnicy walczący na międzynarodowych galach boksu
tajskiego. TAS przygotowuje również liczne seminaria z udziałem swoich zawodników oraz trenerów, których celem jest podniesienie poziomu Muay Thai w Polsce.

Team Arkadia Sport współpracuje z jednym z najlepszych klubów na świecie

- białoruskim Chinuk Gym Mińsk. Zawodnicy TAS szkolą się także w
tajskim Pattaya Kombat Vilage. Przez wiele miesięcy trenowali tam Adrian Wytwer, Arkadiusz Szurczak oraz Filip Rządek.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych boksem tajskim i K-1 z okolic Kalisza, Jarocina i Osjakowa do przychodzenia na treningi.

www.welnateam.pl

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2009-12-14 08:53:57

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dobrze rozplanowany trening?

Następny temat

Krav maga w Łodzi

Obnizka