SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KKS Lech Poznań

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 222459

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811


Cracovia poległa w Poznaniu.

Po słabszych ostatnich występach, Lech Poznań pokonał 1:0 na własnym stadionie Cracovię. Tym samym wyprzedził Cracovię i awansował na 3 pozycje w lidze (przed meczem Amica - Legia ).
Szkoleniowiec Cracovii Wojciech Stawowy po wczorajszym przegranym spotkaniu z Lechem Poznań najbardziej żałował doskonałej niewykorzystanej okazji Piotra Banii. Pogratulował również trenerowi Lecha zastosowaniu świetnej taktyki po stracie zawodnika.

Czesław Michniewicz (trener Lecha):
- Przyszło nam grać z zespołem, który najlepiej w Polsce umie utrzymywać się przy piłce. Mieliśmy duże problemy, by bronić się po akcjach oskrzydlających. Szczególnie do przerwy gra Lecha wyglądała nieciekawie, bo naszą lewą stroną szło wiele groźnych akcji. Uważam, że pierwsza kartka dla Scherfchena była zbyt pochopna. W końcówce meczu pokazał się Wachowicz, który jest bliski udowodnienia, że zasługuje na miejsce w pierwszym składzie.

Najlepsi strzelcy Lecha:
Krzysztof Gajtkowski -> 8 bramek
Piotr Reiss -> 6 bramek
Oboje plasują się w pierwszej 10 najlepszych strzelców ligi polskiej, Gajtkowski zajmuje 3 a Reiss 9 miejsce.

Na mecze Lecha przychodzi rekordowa liczba kibiców. Najwięcej widzów bo aż 26 000 było na meczu który się odbył 30 września 05' kiedy to Lech podejmował Legie. Mecz zakończył się wygraną Lecha 1-0 po bramce Tomasza Iwana w 48 minucie.
Największa liczba bramek w tym sezonie też przypadła podczas meczu Lecha, było to 2005-08-20 w meczu Zagłębie Lubin - Lech Poznań 4:5.

Co sądzicie o piłkarzach Lecha i o formie jaką prezentuje "kolejorz" w obecnym sezonie.
Mimo że Lech ma tylu kibiców to niewidze by na tym forum był choć jeden fan "Kolejorza"

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Zakończyliśmy tak jak nie powinno być
Sezon należy podsumować na + za końcówkę, jednak dziś brakło spokoju i waleczności
4miejsce z tego co było to i tak sukces, szkoda ,że zaczniemy tak szybko puchary. Z tego co wiem z 5 dni po EURO pierwszy mecz.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Zawodny to kibic Kolejorza

w 10 ich pokonali

Zmieniony przez - -Baca- w dniu 2005-11-05 20:40:36

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Lech ma bardzo ladny stadion ...

..i tylko tyle podoba mi sie w tej druzynie.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No niedziwie się Tobie erminho. Poznań - Warszawa i wszystko jasne hehe

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Kolejorz chapaj soga za Lecha:*


Ladnie szli jak kuny meczyk jak ta lala

Szkoda ze mnie tam nei bylo ale mialem wobor mecz lub balety z laska i wiadomo co wybralem ale za to poprzednio wybralem mecz przegralismy i teraz zaluje

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
zdradziłeś klub z inną kobietą
Ja bardzo lubie drużyny z kibicami, najchętniej bym chciał aby w polskiej ekstraklasie grały same drużyny z ogromnym zapleczem kibicowskim, ale puki co o wszystkim decyduje poziom sportowy ... i niech tak zostanie

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Na tylu juz meczach bylem nawet w mrozie ze czasami mozna klub na dzewczyne zamienic


A na Kolejorzu ostatnio malo kibicow jest, pamietam jak kiedys po 18 tysiecy bylo jak schodzilo do 12 to malo ludzi bylo, a teraz zauwazylem ze wiele osob chodzi tylko na wybrane mecze a nei na wszystkie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
malo ludzi chodzi bo niema na co patrzec

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jest na co patrzec tylko ze ostatnio bilety podrozaly i nie mozna juz przez plot wchodzic bo jest teraz drugi wyzszy

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1245
no ja tam za lechem nie przepadam tylko Legia

ZKS Stal Rzeszów
Dynovia Dynów
Legia Warszawa
21.07 Już rok z SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
wiec Lech ma takich kibicow jak z koziej ****y rakietnicaprawdziwy kibic kupi bilet bez wzgledu na jego cenehehe

Zawdony gdziesz y tyle sogow naruchal

-=[]------[]=-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

C. Ronaldo

Następny temat

Filmiki ćwiczeń dla trenerów !!

WHEY premium