SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KJ87 - pomysły, przemyślenia, rozterki młodego pokolenia...temat zbiorczy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 3377

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25 Lat

Płeć

Mężczyzna

Waga

98kg

Wzrost

190cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

około 20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

oprócz treningów - praca za biurkiem plus wypad autem od czasu do czasu

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Piłka Ręczna 3 x tyg wtorek,środa,czwartek + sobota mecz ligowy , czasami w poniedziałki siłownia głownie trening nóg.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bardzo dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

HMB + BCCA+WPC OSTROWIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Ananas świeży (chyba że nie ma akurat).

Indyka piekę zwyczajnie w piekarniku potem kroję w plastry (najlepiej by był zimny bo ładnie się kroi- ale mi się jeszcze nie udało zaczekać) i przekładasz plastrami ananasa i jeszcze chwilę w piekarniku trzymasz.



Można też kilka plastrów zmielić w blenderze, dać trochę wody i odrobinę (pół łyżeczki) mąki ziemniaczanej i resztę w kostkę pokroić podgrzać i polać indyka (tu na foto akurat brzoskwinie z puchy w ten sposób zrobione). Tak lepiej się je bo indor trochę za suchy wychodzi.



Zmieniony przez - artur_j w dniu 2013-02-06 12:25:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze raz dzięki, spróbuje na 100% opisze wrażenia, zawsze to coś innego, ja ogólnie przepadam za wszystkim co ostre-pieprzne-kwaśne , miła odmiana będzie. Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mrożona mieszanka warzywna na redukcji

Następny temat

Jak połączyć dietę z suplementami

WHEY premium