SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KJ87 - pomysły, przemyślenia, rozterki młodego pokolenia...temat zbiorczy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 3376

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25 Lat

Płeć

Mężczyzna

Waga

98kg

Wzrost

190cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

około 20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

oprócz treningów - praca za biurkiem plus wypad autem od czasu do czasu

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Piłka Ręczna 3 x tyg wtorek,środa,czwartek + sobota mecz ligowy , czasami w poniedziałki siłownia głownie trening nóg.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bardzo dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

HMB + BCCA+WPC OSTROWIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
po ch..Ci 300g białka?
spytamy moda o ilość białka w proszku w pierwotnej wersji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
białka wystarczyłoby spokojnie 200g, a nawet mniej.

CC jest dla endo trenujących siłowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki saajonarah i koniu teraz wiem że lepsze bedzie dla mnie dieta tradycyjna. Od razu zapytam, Koniu jeśli chciałbym wrzucić kolejna tabelke lub zadać pytanie o inna diete to mam znaleść taki temat i tam zamieścić swój post ? (ucze sie)
Pamiętam rady co do poprzedniej diety więc wezme je do siebie. : )

marian 1970 widzę że nie rozumiesz słowa KONSTRUKTYWNA krytyka. No cóż bywa i tak. pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
wrzucać wszystko w tym temacie, zaraz zmienię Ci tytuł.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15069
wystartuj juz z tym co masz i wprowadzaj zmiany a nie od nowa za kazdym razem kombinujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra doner88 pamiętam twoje rady i myślę że mi się również pomogą : ) Dzięki.
Koniu mocny temat ;). thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
KJ87-w związku z konstruktywną krytyką-
może przytoczysz (albo sobie przypomnisz) moją odpowiedź w pierwszym(skasowanym)temacie.
pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jest skasowany ,nie przytocze bo szczerze nie pamiętam a nię będę się z Tobą tutaj wdawał w wojne słów chodzi mi o teksty typu Cytuje:
po ch..Ci 300g białka?
spytamy moda o ilość białka w proszku w pierwotnej wersji?

ani to mi nie pomoże, ani nie zaszkodzi tylko wqrwi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra moja kolejna próba. Zasotowałem sie do porad kilku z was, mam nadzieję że teraz to wygląda to jako tako? ;)

Wiadomo że:

1. Mięso będę wprowadzał naprzemiennie: kurczał,indyk,wołowina,schab.

2. Ryby to samo: łosoś, śledź, mintaj, dorsz, makrela + owoce morza.

3. Węgle również: ryż brązowy, pełnoziarnisty makaron, jakieś ziemniaki, kasza gryczana, chleb pełno ziarnisty. Co jeszcze ?

Prosze o podpowiedź jak jeszcze mogę uzupełnić dietę w zdrowe tłuszcze, zakupic jakieś tablety typu: omega3:6, tran?
Jakie jeszcze orzechy mogę wcinać no i żebym nie zbankrutował bo to akurat jest w cennie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakieś sugestie ... ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mrożona mieszanka warzywna na redukcji

Następny temat

Jak połączyć dietę z suplementami

WHEY premium