SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KILKA PYTAŃ DO WODYNA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez WODYN z działu Dzienniki Treningowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Siema WODYN
Widzę, że masz wiele ciekawych pomysłów odnośnie treningu, więc jako starszego stażem chciałem się poradzić w kilku sprawach:
-załóżmy że robię 3 razy w tygodniu klatkę (daję radę z regeneracją), czy w któryś dzień mogę dorzucić po wyciskaniach military press? Klatkę robię według schematu: średnio ciężko, ciężko, ciężej
-jeśli będę robił military press to od brody i z wybiciem z nóg, bo zależy mi przede wszystkim na sile, a jak wiadomo ruchy lekko oszukane lepiej na nią wpływają, co Ty na to?
-mój trening jest mniej więcej określony w linku pod spodem, jeżeli mógłbyś się do niego odnieść i jakie ćwiczenia zmieniać/wprowadzać w kolejnych cyklach siłowych (zaznaczam że rozkład powtórzeniowy jest dla mnie dosyć skuteczny, chodzi o te szczegóły, które czasem robią wielką różnicę)
Będę wdzięczny za Twoje uwagi, miło by było gdybyś odezwał się w moim dzienniku.

Pozdrawiam.

Bo to zła sztanga była:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
na jednej z siłowni, na które chodzę też wszyscy ćwiczą 3 razy w tygodniu klatę...
i nic poza tym

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Siema WODYN
Widzę, że masz wiele ciekawych pomysłów odnośnie treningu, więc jako starszego stażem chciałem się poradzić w kilku sprawach:

NO ALE TEMAT PRZENOSZE DO WLASCIWEGO DZIALU

-załóżmy że robię 3 razy w tygodniu klatkę (daję radę z regeneracją), czy w któryś dzień mogę dorzucić po wyciskaniach military press?

TAK, NAJLEPIEJ WTEDY GDY NA LAWIE UZYWASZ NAJWIKSZYCH CIEZAROW I NAJMNIEJSZEJ IL RUCHOW

OCZYWISCIE CHODZI TYLKO O PLASKA

MIEDZY PLASKA A BARKAMI MOZESZ ZROBIC COS NA PLECY ALBO BICEPS
ALBO TYLKO ODPOCZAC

Klatkę robię według schematu: średnio ciężko, ciężko, ciężej

MOZE BYC
JAK SOBIE Z TYM RADZISZ ZALEZY OD INDYWIDUALNYCH PREDYSPOZYCJI I SUPLI
I MOZE SIE TO ZMIENIAC Z CZASEM

JA WOLE

LEKKO(50-60%)- CIEZKO(80-100%)

-jeśli będę robił military press to od brody i z wybiciem z nóg, bo zależy mi przede wszystkim na sile, a jak wiadomo ruchy lekko oszukane lepiej na nią wpływają, co Ty na to?

NA PEWNO Z WYBICIEM!

JEDNAK JESLI MASZ ZA CEL POPRAWE WYC LEZAC TO SPROBOJ TEZ WYCISKANIA PODCHWYTEM - UWAGA - TRUDNE TECHNICZNIE

WYCISKANIE OD CZUBKA GLOWY TEZ JEST OK, TRAKTOWALBYM TO JAKO CW STABILIZACJI PRZY SZEROKICH CHWYTACH


-mój trening jest mniej więcej określony w linku pod spodem, jeżeli mógłbyś się do niego odnieść i jakie ćwiczenia zmieniać/wprowadzać w kolejnych cyklach siłowych (zaznaczam że rozkład powtórzeniowy jest dla mnie dosyć skuteczny, chodzi o te szczegóły, które czasem robią wielką różnicę)

OBLOOKALEM

PRAWDE MOWIAC TO WYSTARCZY ZE BEDZIESZ ROBIL CIEZKO WYCISKANIE LEZAC, DOCISKANIE I KONCOWKE (PODNOSZENIE ZE STOJAKA)

ZMIENIAJ SZEROKOSCI CHWYTU PO 1-2 CM NA TRENING
KOMBINUJ Z TYMI SZEROKOSCIAMI

RESZTA CWICZEN MOZE BYC NA LUZIE

POMPKI NA PORECZACH SA BARDZO DOBRYM CWICZENIEM, LECZ NIEDOCENIANYM

Będę wdzięczny za Twoje uwagi, miło by było gdybyś odezwał się w moim dzienniku.

WIERZ MI ZE NIE MAM OSTATNIO CZASU NA COKOLWIEK
SPRAWY ZAWODOWE
A MOZE RACZEJ POZAZAWODOWE ZWIAZANE Z PRACA

REGULARNIE ODWIEDZAM "KILKA OSOB", WIEKSZOSC NA INNYM FORUM

NO I ODSYLAM DO SWOICH MOCNO NASZPRYCOWANYCH LINKAMI TEMATOW W DZIALE TRENING (TE POGRUBIONE NA GORZE)

POZDR

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
WODYN - dzięki za uwagi, wprowadzę te ćwiczenia do swojego treningu

VLAD - nie rozumiem co Twoja wypowiedź ma wnosić do tematu

Bo to zła sztanga była:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
moja wypowiedz miala taki sens mniej wiecej, jak umieszczenie przez Ciebie tego tematu w dziale "dzieniki Treningowe"

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
No właśnie.

Bo to zła sztanga była:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie mięsni

Następny temat

Dolne partie mięśni brzucha a tkanka tłuszczowa, ABS II

WHEY premium