SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KIELBASA SWOJSKA CZY KUPNA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
WITAM WSZYSKICH PISZE DO WAS W TAKIEJ SPRAWIE MAM DYLEMAT CZY KIELBASA KUPNA DORUWNUJE SWYMI WALORAMI KIELBASCE SWOJSKIEJ GDYSZ SAM NIE WIEM I SIE NADTYM ZASTANAWIAM OTOZ POMYSCIE CZY W NASZYCH CZASACH OPLACA SIE JESZCZE BIC SWINIE W ZACISZU WLASNEJ KOMURKI/CHLEWIKA SKORO MOZNA KUPIC W SKLEPIE OBOK NAPISCIE CO O TYM SONDZICIE I DZIENKI ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI NARKAPOZDROX
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10146
Jasne że swojskie lepsze ,zawsze na Święta mam w domu swojska kiełbasę i nawet po tygodniu leżenia w lodówce smakuje dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
swojska lepsza

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
w swojskiej przynajmniej wiesz co jesz

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Swinio bicie to jest to! Miesko, kielbacha, krupnioki, salceson.. Pamietam jak za malolata bylo.. Swinia z grila, palce lizac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Robicie to perfidnie wiedzac iz nie mam tu dostepu do kaszanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
kolos88, raczej właśnie nie wiesz co jesz, ile ma B/W/T itd, itp.

jednak co do smaku - nie ma porównania sklepowe zaczyna smakować coraz bardziej jak guma, po dwóch dniach się śliskie robi i wogóle - upodabniamy się pod tym względem do Zachodu (np. Niemcy i ich g**** zamiast jedzenia)

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
gowno, to jest tutaj w UK - nieprzetworzone mieso jest tak cholernie drogie ze szkoda gadac. Za 300g poledwiczek cielecych zaplacilem ostatnio prawie 2 funty. A nogi z kuraka to mi sie przejadly eony temu bo to faktycznie jest tanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2015
sadzac po ortografi pytajacego mysle ze jest to prowokacja
Jesli pytasz serio - pewnie ze swojska bo z 1 kg miesa masz 1 kg kielbasy - kupna o.5 kg miesa reszta woda sztuczne dodatki i barwnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
mr wallace, a w sklepach gdzie kupujesz mieso pisze ile masz BTW ?? bo w moich nie. Podobnie jak sewex mysle ze w kupnych z ekonomicznych wzgledów połowa to mieso, a druga połowa to niewiem co (moze papier )

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
ja slyszalem od znajomego ze w masarni nie obiera sie czosnku cebuli i takich rzeczy a ze i padline zdarza sie im przerobic a weterynarz podbija ze zwierze zostalo ubite

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Frasiu - dieta do kontroli

Następny temat

Dieta dla cioci . Ktos dobry z matematyki niech sprawdzi .

WHEY premium