SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KICK BOXING SOSNOWIEC- pomoc^^

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
Witam

Chcialbym uzyskac kilka porad i OPINII na temat tej sztuki walki, która juz wybralem (chyba) kwestia rozchodzi sie o to ze szukam SW ktora bedzie opierala sie na stojce plus nogi.... jak patrze na akcje w parterze itp. to mnie lekko odpycha(MT,KK itp)... az tak hmm kontaktowej walki nie szukam... Ale jesli ktos zna cos jeszcze to z checia niech napisze kilka slow napewno lokne po necie itp. :)

II sprawa treningi itp. mam 27 latek :) 4 latka na silowni spedzone... wiec jak sami sie domyslacie to bedzie raczej amatorskie podejscie, ale jak juz za cos bede placil i przelewal pot i ból to chce sie czegos nauczyc z glowa, bylem na ostrogorskiej u Podrazy(widzialem trening)^^ znajomym mi poleciali, warunki jakie sa to sa^^ dla mnie liczy sie tez pora oraz to ze treningi sa 5 dni w tyg, wiec dla goscia ktory pracuje itp. wazna sprawa.

A wiec jeszcze raz prosze o opinie :) ) na temat kicka u Podrazy, jak i inne jakie poleciacie, moze byc Bedzin , DG i okolice Sosnowca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3171
U Podrazy nie wiem jak wygladaja treningi bo tam nie trenowalem.Jest klub kickboxingu w sosnowcu na niwce masz tam dosc czesto treningi sa rano i popoludniu http://www.kickboxingteam.pl/.
W dabrowie z tego co wiem to jest klub w centrum na kosciuszki w silowni supergym http://supergym.pl/ Najlepiej samemu isc na trening w kilka miejsc i ocenic tam gdzie sie najbardziej podoba wiadomo ze jednemu bardziej spasuje jeden klub a drugiemu zupelnie co innego.Slyszalem dobre opinie o trengach na niwce w sosnowcu najepiej przekonac sie samemu.

Zmieniony przez - EMIL350 w dniu 2010-04-11 13:11:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125
Osobiście również szukam takiego klubu na śląsku ale nie chce trafić do klubu gdzie są mściciele i powybijają zęby od razu :) Raczej żeby była dobra atmosfera w sportowym stylu ,a nie kozaczenia sterydziarzy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3171
To moze ten kickboxing u Podrazy na ostrogorskiej bylby dobrym wyborem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór sztuki walki - - > Kraków

Następny temat

judo w ostrowcu sw.

Fitmeal