SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KALAFIORY !!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 146434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3238
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5477
Generalnie to kalafiory się przebija z tego co pamiętam po trzech dniach od urazu (niektórzy mówią że wcześniej) i smaruje się maściami z heparyną np lioton1000 (oczywiście nie na świeżą ranę po kłuciu). To wszystko po to aby się pozbyć tego "płynu" czy co to tam jest w opuchliźnie, aby nie została na stałe taka opuchlizna. Nie wiem czy to coś pomoże po takim czasie ale spróbować można.

Najsłabsze psy najgłośniej szczekają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 582
Witam, przepraszam że odświeżam stary temat, ale czy coś się zmieniło od tamtej pory jakieś lepsze maści lub może jakieś inne sposoby?
Z tego co wyczytałem polecany był zaraz po zrobieniu się obrzęku żel Reparil, potem maść aracalen lub maść arnikowa lub lioton(jaka jest róznica między nimi?)
Czasami ktoś pisał że tylko arcalen odrazu z okładami z lodu. Czy może ktoś napisać jaka ma być ta kolejność i wyjaśnić dlaczego tak jest? :)

Jakoś 2 tyg. temu przetarłem sobie chrząstke w dole w ucha lekko napuchała i bolała pare dni znalazłem ten temat kupiłem lioton 1000 i tydzien przerwy od treningów i przestała boleć ale ta opuchlizna jest cały czas. Ale od początku nie było tam żadnego balona była tylko mocna spuchnięte wiec nie ma w takich sytuacjach co ściągać prawda? Na przyszłość po ilu dniach się powinno ściągać i jakimi igłami tu też wyczytałem że jedni insilunowki a inni większe. Czym to ścisnąć po ściągnięciu i na jak długo?Zmieniony przez - Canonier w dniu 2022-05-13 10:09:43

Zmieniony przez - Canonier w dniu 2022-05-13 10:10:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie zgadzam się z tym.

Następny temat

Karategi

Bialka