SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAGAMI BIRAKI KRAKÓW 26-01-2008r.

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2642
Witam wybiera się ktoś ? - potrzebne mi opienie o prowadzacych znam tylko nielicznych.

OGÓLNOPOLSKIE NOWOROCZNE SEMINARIUM
KAGAMI BIRAKI KRAKÓW 26-01-2008r.

Miejsce seminarium:
Kraków- oś. Albertyńskie SP. nr. 100
Program seminarium:
Tradycją Kagami Biraki organizowanego przez Krakowską Sekcję Washi Dojo jest wspólny trening, na którym wybrani
mistrzowie zaprezentują ulubione techniki
Rozpoczęcie seminarium godz. 10.00 Przywitanie Gości
I TRENING 10.10 - 11.45
11.45 13.00
II TRENING 15.00-16.30
2. 16.45- 18.00
III TRENING (opcjonalnie) NIEDZIELA 27.01.08
10.00-13.00

Koszt Seminarium: 35 zł
Z opłaty zwolnieni są Specjalnie zaproszeni Mistrzowie.

Sprzęt treningowy:
tanto (atrapa noża), palka dlug ok. 40cm

Dla przyjezdnych możliwość noclegu na macie (śpiwór) w SP. 100 warunek min. 10 zgłoszonych osób. Cena ~20zł - proszę o
wcześniejsze zgłoszenie mailowo listy chętnych.

Zgłoszenia do organizatora seminarium do dnia 15.01.2008r
Jurek Wójcik - 504 230 566
Robert Włodarczyk - 507 306 009 robcook@go2.pl

Na dzień dzisiejszy swój udział wstepnie zapowiedzieli:
sensei Struk (jiujitsu; yawara)
sensei Karalus (taijitsu, kyudo)
shihan i sensei Dawidowicze (jiujitsu)
shihan Ambroży i shihan Budkiewicz(jiujitsu sportowe i modern)
shihan Pietras (oyama karate)
sensei J. Cichalewski (jiujitsu ESDS)
sensei G. Kuzara (jiujitsu)
sensei Przybysz (jiujitsu i noz)
sensei Galkiewicz i Suder (aikido)
instr Rosiewicz (escrima)
instr Gorbatiuk (sambo)
sensei Kotowicz (taekwondo)
jeszcze niewszyscy zaproszeni goscie potwierdzili udzial wiec ostateczna lista moze byc troszke inna

Zapraszamy na salę gimnastyczną w
SP.100 na os.Albertyńskim

Chcesz wiedzieć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
a o ktorych konkretnie chcesz sie czegos dowiedziec?
zbyszek struk - najwyzsza polka instruktor z Bialegostoku, glownie yawara i jiujitsu, cholernie bolesny
zbyszek karalus - instr z poznania bardziej tradycyjny taijitsu, kyudo, fajnie tlumaczy techniki, jedyny znany mi trener u ktorego zalozenia teoretyczno-filozoficzne maja realne przelozenie na skutecznosc w walce
dawidowicze krzysztof i marcin - bardzo dobrzy technicy z warszawy, glownie jj modern
budkiewicz rysiek glownie jj modern - troche lubi przekombinowac, techniki ma w moim odczuciu zbyt skomplikowane, aby byly skuteczne
tadek ambrozy - jj sportowe, dobre naukowe podejscie do treningu
krystian przybysz z warszawy jj i noz i wlasnie ten noz w jego wydaniu warto zobaczyc, zupelnie nietradycyjne podejscie (bardzo skuteczne)
robert galkiweicz i tomek suder aikidocy z zabrza, sympatyczni, maja ambicje aby to co robia bylo skuteczne (u aikidokow rzecz rzadko spotykana)
mikolaj kotowicz taekwondo - dobry trener sportowy
sasza gorbatiuk - sambo - znowu najwyzsza polka
pietras jozek oyama karate - ponownie wysoka klasa, dobry technik, dobry instruktor
chyba nikogo nie pominalem?
mozliwe ze beda jeszcze sterkowicz (hapkido) slopecki (jiujitsu) piwowarski (kick boksing) ale nie potwierdzili na 100%
zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no ja akurat mam troche inne zdanie o niektorych co napisales ;)

1 Zbigniew Struk - osoba chwalona przez moich instruktorow
2 Zbigniew Karalus - no coz bylem kiedys na seminarium w Naleczowie z jego udzialem i z udzialem Takeuchi dla mnie to grupa oszolomow ktorzy jak sie czlowiek zapyta o instruktora u ktorego sie uczyli opowiadaja bajki bez potwierdzenia w rzeczywistosci co zreszta sprawdzalem. Kyudo ma swoje tradycyjne wymogi z czego jednym z nich jest rekawica w ktorej sie strzela u ZK nawet nie wiadomo co to jest za rekawica a o postawie odpowiedniej nawet nie wspomne (mialem troche stycznosci z nauczycielem kyudo przebywajacym przez rok na zaproszenie w Hamburgu) ;) dla mnie to akurat kyudo dla naiwnych.
3. Zanm osobiscie naprawde godni polecenia nieraz do nich wpadam na trening jak jestem w kraju.
4. Aleksander Gorbatiuk - no czlowiek wie co robi i godny polecenia
5. Pietras - no coz pamietam go jeszcze z czasow kyokushinu - moze mu lepiej w Oyama idzie ;)
6. Ambrozy, Sterkowicz i Budkiewicz za bardzo mi to oszolomami z AWF Krakow pachnie ale moze sie myle czy to oni robili kursy sportowe comat jujitsu ;)

7. Slopecki chyba go widzialem u braci Dawidowiczow - najlepszy technik z ju-jitsu jakiego poznalem jesli to ta osoba.

8. Krystian Przybysz troche dobrego o nim od znajomych slyszalem

Reszta niestetty nie znam ale ciesze sie ze dobre opinie slysze.

Teraz wracam do Hamburga ale jesli dostane urlop na ten okres to byc moze sie pojawie - trzeba sie deklarowac wczesniej czy mozna oplate wniesc w ostatniej chwili ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
ambrozy, budkiewicz, sterkowicz faktycznie krakowski awf
co do ich technik - jak napisalem Budkiewicz za duzo kombinuje, pomimo ze swietnie tlumaczy, ambrozy typowe sportowe jj do tego z naukowym podejsciem, co do sterkowiczowego hapkido sie nie wypowiadam bo sie nie znam
natomiast nie wypowiadam sie natemat kursow organizowanych przez awf i firmowanych przez tych panow (tez mi kilka zjawisk sie tam nie podobalo, ale znam sprawe zbyt powierzchownie zeby brac udzial w dyskusjach publicznych)
zbyszek karalus to zupelnie inna bajka: mnie osobiscie podobaja sie jego techniki (moze troche za duzo elementow akrobatycznych wplata) natomiast z dystansem podchodze do jego linii przekazu
a jeszcze powinien byc Piotr rosiewicz z escrimy - sympatyczny facet, ale tez nie podejmuje sie oceny jego techniki bo sie na tym nie znam zupelnie
a co do udzialu: faktycznie mozna sie dolaczyc w ostatnim momencie, nie ma z tym zadnego problemu (nawet 10min przed rozpoczeciem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki za info niestety ze wzgledu na noworoczne nowe plany strategiczne mojego pracodawcy wszytskim wstrzymano urlopy i sie nie pojawie, no ale moze nastepnym razem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks na polibudzie w gdańsku

Następny temat

Yiquan - roczny plan seminariów i obozów 2008

Wheya