SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K1 Final 16 - mocne yebnięcie + powrót Badra Hari'ego!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161






Po wielu spekulacjach związanych z problemami finansowymi Fighting and Entertainment Group (FEG), K-1 Grand Prix Final 16 w końcu się odbędzie 29 października w Nanjing Olympic Sports Center w Chinach.

Badr Hari, jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników kickboxingu i człowiek, który na K-1 World GP 2010 pokonał Alistaira Overeema, również przygotowuje się do powrotu. Hari był nieobecny na scenie K-1 od czasu Grand Prix w 2010 roku z powodu licznych problemów z prawem.

Badr Hari, Hedy Gerges, Tyrone Spong, Ruslan Karaev, Daniel Ghita, Ben Edwards, Melvin Manhoef, Dzevad Poturak, Siergiej Lascenko, Rico Verhoeven oraz Anderson „Braddock" Silva to zawodnicy, którzy są na karcie walk Final 16 a pięć kolejnych nazwisk poznamy w późniejszym terminie.

http://www.fight24.pl/k-1-world-gp-final-16-szczegolowe-informacje/#more-21519

Wielka radość, że jednak odbędą się w tym roku finały ciężkich! K-1 to najlepsza rzecz w sztukach walki zaraz po MMA jak dla mnie.

Badr Hari - oby chłopak pozamiatał. Melvin Manhoef, Spong i inne nazwiska zagwarantują na pewno ciekawe widowisko. Szkoda, że zabrakne Aliego ale coś za coś.

Na Wikipedii widnieje też info, że Paweł Słowiński bierze też udział w tym turnieju, także będą podwójne emocje!

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-09-17 21:39:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Kto wykupił?

Czarno niestety widzę, kto by chciał kupić setki długów wobec zawodników, menedżerów, nadawców, i diabli wiedzą kogo jeszcze.

FEG się yebnie i tak być musi, bo ich zaległości wobec zawodników nie są nawet śmieszne już.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
niech mi ktos przyblizy o co chodzi z tymi problemami Hariego z prawem, bo nie jestem w temacie

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 115 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11093
Badr miał jakies sprawy za pobicie ochroniarza w klubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
na bank bezie shilt, moze jeszcze peter aerts , kto tam jeszcze, moze powrót remyego?
mighty mo?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50622
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
SPONG! zapomniałem o tym skubańcu

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Właśnie Saki. Jestem pewny, że nie odmówił by udziału/nie, nie() złożyli mu propozycji. Remy już nie powróci Deweq bo ma coś z oczami, już dobry rok temu jak nie dłużej o tym mówił w jakimś wywiadzie(wielka szkoda takiego kozaka). Aerts też raczej wątpliwe choć kto wie, a Schilt pewnie wystąpi no i w taki sposób będzie kozacka gala w kosmos z samego rana do śniadania

Errol Zimmerman potwierdził na twitterze, że się zmierzy z Gergesem. Dobra walka może być. Zimmerman w walce z Badrem przecież mimo oklepu przetrwał aż 2 i pół rundy plus posłał Badra mocnym prawym na deski z tego co pamiętam.

Ach jakieś to ciężkie K-1 jest piękne tutaj każdy każdego może posłać do krainy snów, bo każdy potrafi mocno zayebać. Nie ma tu miejsca na jakieś "mocne szczęki" jak w MMA.
Czy się mylę? Jest jakiś ewenement co nie był znokautowany z tych walczących na najwyższym poziomie w K-1?


Macie tu dobry HL co by sobie przypomnieć dobre akcje:





K-1 to miazga i się bardzo ciesze, że nie upadło

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-09-17 23:29:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221371
Ignashov pijak nigdy nie dostał KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Na Schilta nie chcę już patrzeć,Remy przecież mówił że mu siatkówka oka odrywa się,mimo 2-3 operacji więc zdrowie ważniejsze.Aerts... hmmm no chłop jeszcze może to niech walczy.Moją wielką nadzieją jest wciąż rozwijający się Spong.Śledzę typa odkąd sparował z fiedzią przed walką z Crocopem.Ale najbardziej chcę zobaczyć rewanż Ubera z Badrem,ale się nie doczekam za szybko

Zmieniony przez - Zibi7 w dniu 2011-09-17 23:41:44

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
no ale cos bylo ze mial miec operacje i moze wrocic :( heh no szkkoda

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
To druga dobra bardzo dobra wiadomość (obok Reem - Lesnar) w ostatnich dniach. Z drugiej strony jak nie będzie ekipy Golden Glory (Schilt, Overeem, Kharitonov, Zimmerman, Saki) to trochę lipa.
Ale dlaczego w Chinach ? Może z miejscowymi będą walczyć ?

Dopiero teraz do mnie dotarło, że aktualny mistrz raczej nie wystąpi na imprezie...

Zmieniony przez - Odies w dniu 2011-09-18 00:25:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wanderlei Silva w Polsce!

Następny temat

UFC Fight Night: Shields vs Ellenberger - wyniki i dyskusja po gali

WHEY premium